Nowa giełda kryptowalut pozwala na trading kryptowalut, a ponadto co dzień rozdaje tokeny, które wzoruje na tokenach Binance Coin, które wzrosły o 200% w 2019. Darmowe tokeny otrzymuje się za rejestrację oraz tak proste czynności, jak potwierdzenie e-mail czy codzienne logowanie. Tokeny BXB Candy zapisywane są na koncie użytkownika, a w przyszłości będzie można wymienić je na kryptowaluty. Giełda współdziała ze znaną giełdą Bittrex. Każdy mijający dzień to o 200 BXBC mniej do zdobycia!

Nie da się ukryć, że giełd kryptowalut mamy już do wyboru całkiem sporo. Z reguły użytkownicy wybierają tzw. pewniaków, czyli największą giełdę kryptowalut z dużą liczbą sprawdzonych projektów lub giełdę kryptowalut do gry z dużą dźwignią dla odpornych na ryzyko. Są też nowe projekty, które próbują namieszać na rynku, próbując zachęcić nowych użytkowników różnorakimi promocjami. Należy mieć tutaj sporo wyczucia, żeby odróżnić niepewne projekty od tych z potencjałem, jak np. rekomendowany przez nas token z dywidendą, który od lutowego dołka dał zarobić już prawie 100%.

Jakie są opinie o giełdzie kryptowalut Bitsdaq? Wcześni inwestorzy mogą sporo dostać za samo korzystanie z giełdy, nie mówiąc o tradingu Bitcoin, Ethereum czy BXB Candy.

Giełda kryptowalut Bitsdaq

Tym razem przyglądamy się giełdzie Bitsdaq, która powstała na bazie jednego z największych projektów kryptowalutowych: Bittrex. Partnerstwo właśnie z tym amerykańskim projektem, który należy do pięciu największych rynków, ma zagwarantować bezpieczeństwo i zaufanie. Targetem z kolei są mieszkańcy świata poza najbardziej rozwiniętymi rynkami, czyli Azjaci (Chińczycy, Hindusi…) i inwestorzy kryptowalutowi z krajów, które dopędzają dopiero stan posiadania zachodu. Nie jest to do końca tak, że giełda by nie chciała bogatszych klientów. Niestety, nawiązując współpracę z tak dużym projektem należy zaakceptować jego warunki, w tym unikanie targetowania jego klientów… Z drugiej strony, użytkownicy z pewnością skorzystają z dużo większej głębokości rynku, dzięki współpracy tych dwóch giełd.

Jakie kryptowaluty aktualnie wspiera giełda Bitsdaq? Lista jest dużo dłuższa niż można by się spodziewać: BTC (Bitcoin), ETH (Ethereum), XRP (Ripple), IHT (I-House Token), BCH (Bitcoin Cash (ABC)), XLM (Lumen), BSV (Bitcoin SV), LTC (Litecoin), NEO (Neo), POLY (Polymath), OCN (Odyssey), ZRX (0x Protocol), BAT (Basic Attention Token), SPND (Spendcoin), USDT (Tether), ZEC (Zcash), BXBC (BXB Candy), HYDRO (Hydro), CMCT (Crowd Machine), PMA (PumaPay), SOLVE (Solve.Care), WAX (Worldwide Asset Exchange), MANA (Decentraland), MFT (Mainframe), SNT (Status Network Token), DMT (DMarket), POWR (PowerLedger), OMG (OmiseGO), TUSD (TrueUSD).

Dlaczego warto założyć konto w Bitsdaq?

Tym, którzy nie mają złudzeń co do rynku kryptowalut, trzeba dosypać solidnej darmoszki. No i tutaj ją mamy, Bitsdaq rozdaje tokeny BXB Candy za wiele aktywności związanych z giełdą. Każdy, kto dołączy, otrzymuje 1000 BXBC na start za darmową rejestrację i dodatkowe 200 BXBC za potwierdzenie adresu e-mail. Dodatkowo, za korzystanie z giełdy każdego dnia otrzymuje się darmowe tokeny. Co dzień, za samo zalogowanie do konta dopisuje się 200 BXBC.

Czy opłaca się założyć konto na nowej giełdzie kryptowalut i zdobywać tokeny BXB Candy?
Na giełdzie kryptowalut Bitsdaq będzie można w przyszłości wymienić tokeny BXBC na inne kryptowaluty.

Mam już konto, co będzie w przyszłości?

Popatrzmy na chwilę w przyszłość i oszacujmy, na ile opłaca się dołączenie do giełdy już dziś? Oprócz zwykłego tradingu po cenie spot, giełda obiecuje wdrożenie mechanizmów, które na pewno spodobają się traderom. Bitsdaq zamierza wprowadzić trading z dźwignią na kontraktach kryptowalutowych, znany mechanizm, który został z powodzeniem wdrożony na giełdzie Bitmex.

Miejmy nadzieję, że ta giełda pójdzie śladami innych projektów “dla ludzi” i skieruje część zysków bezpośrednio do użytkowników. Tego typu projekty może nie cechują się gwałtownym i szybkim wzrostem, ale stabilny rozwój projektu i strumień dywidendy powoduje, że zbudowana baza użytkowników, którzy jednocześnie czują się po części właścicielami, bardzo przywiązuje się do platformy. Wygląda obiecująco? Sprawdź i daj znać w komentarzu, jak poszło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *