Czy warto kupić kryptowalutę NEO? Sprawdzamy giełdy kryptowalut, gdzie można kupić NEO i ich opinie

Kryptowaluta NEO to platforma non-profit, oparta na technologii blockchain i skoncentrowana wokół społeczności chcącej pracować nad digitalizacją obiegu ekonomicznego. Zasoby i aktywa cyfrowe w ekosystemie NEO mogą być tworzone i zarządzane za pomocą smart kontraktów osadzonych w rozproszonej sieci. Platforma jest popularna wśród inwestorów na całym świecie, o czym świadczy bardzo wysoka kapitalizacja kryptowaluty (np. na początku 2018 wynosiła ponad 6 miliardów dolarów). Kapitalizacja projektu zdążyła się przez ostatnie miesiące zmniejszyć, jednak potencjał projektu zostaje na wysokim poziomie.

Ekosystem Neo jest zaprojektowany, aby przetrwać popularne problemy i wyzwania stawiane projektom cyfrowych aktywów. Zarówno zagrożenie ze strony komputerów kwantowych, jak i skalowalność znajdują odniesienia w Whitepaper i pracy teamu. Liczba aplikacji działających na blockchain Neo wzrasta, tak samo jak adaptacja i rozpoznawalność.

Kryptowaluta NEO jest dostępna na azjatyckich giełdach kryptowalut: Binance (największy obrót względem popularności) i KuCoin oraz na “zachodnim” Bitfinex.

Giełda kryptowalut binance to jedno z miejsc, gdzie można kupić kryptowalutę NEO, anonimowo i z niską prowizją.
  1. Załóż darmowe konto na giełdzie kryptowalut Binance
  2. Przelej kryptowaluty na giełdę (BTC lub LTC, ETH, lub inna, zapewniająca tani i szybki przesył)
  3. Znajdź parę walutową NEO/BTC i kup NEO
  4. Zdecyduj, czy chcesz trzymać środki na giełdzie, czy na swoim, bezpiecznym portfelu
  5. Pilnuj stanu portfela na giełdzie, przeanalizuj, czy chciałbyś kupić inne kryptowaluty dostępne na Binance, takie jak IOTA.
Kucoin to giełda kryptowalut, gdzie można kupić kryptowalutę NEO.
  1. Załóż darmowe konto na KuCoin (bez weryfikacji, nowi użytkownicy mogą się jeszcze rejestrować!)
  2. Zasil konto kryptowalutami, które szybko i tanio można transferować (LTC, ETH…)
  3. Wybierz parę walutową NEO/BTC i kup NEO
  4. Trzymaj kryptowaluty w bezpiecznym miejscu, lub jeśli trzymasz je na giełdzie, to sprawdzaj ile masz na koncie

NEO jest szczególnie popularny wśród azjatyckich inwestorów, ale chętni z Europy i Ameryki również mogą zakładać konta na giełdzie, która prowadzi handel kryptowalutą NEO. Jeśli jeszcze nie masz Bitcoina lub kryptowalut, możesz bezpiecznie i anonimowo kupić w bitomacie. Jeśli zależy Ci na szybkości i chciałbyś użyć polskiej giełdy kryptowalut, wypróbuj popularny BitBay.

Do zakupu kryptowaluty NEO potrzeba jednak konta na giełdach azjatyckich: BinanceKuCoin lub na giełdzie dedykowanej traderom Bitfinex. Giełdy azjatyckie również pozwalają na weryfikację konta za pomocą dokumentów, dzięki temu zwiększają się limity wypłat, a z drugiej strony tracimy częściową anonimowość. Wybór należy do użytkownika – napisz w komentarzu, którą giełdę wybrałeś.

Przyłącz się do konwersacji

1 komentarz

  1. co zrobić jeżeli nie ma żadnej kryptowaluty ? chcę kupić finalnie NEO + czy nie ma na danej giełdzie opcji bezpośredniego zakupu NEO za PLN ewentualnie USD _

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *