cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Kryptowaluta Ethereum cieszy się świetnymi opiniami wśród inwestorów. Mimo spadków w 2018 cały czas ma wielką kapitalizację i znajduje wiele zastosowań. Na jej podstawie wyemitowano wiele wartościowych tokenów. Czy cena Ethereum ma potencjał?

Gdzie najtaniej kupić kryptowalutę Ethereum?

| 2 komentarze

Kryptowaluta Ethereum to druga co do wielkości platforma blockchain. Imponujący wzrost wartości opiera się na zaufaniu i dobrych opiniach użytkowników. Które giełdy kryptowalut wspierają ETH?

Kryptowaluta Ethereum (ETH) to druga po Bitcoinie kryptowaluta pod względem kapitalizacji. Jest to jednocześnie platforma smart kontraktów, będąca bazą rozwoju wielu tokenów i projektów opartych o blockchain. Posiada wsparcie wielu programistów i inwestorów oraz dysponuje złożoną infrastrukturą, zapewniającą bezpieczeństwo działania i implementacji nawet najbardziej wymagających systemów. Projekt cieszy się wsparciem setek developerów, tysięcy inwestorów i milionów użytkowników.

Gdzie kupić Ethereum?

Gdzie najtaniej kupić kryptowalutę Ethereum? Jeśli szukasz niskich prowizji, sprawdź dokładnie ile zapłacisz używając giełdy z Polski lub USA. W większości są to miejsca mające wysokie opłaty (np. BitBay pobiera ponad 0.7%). Giełdy z najniższymi prowizjami (0.2% za całą transakcję) są zlokalizowane w Chinach: Binance, KuCoin, i HitBTC.

Giełda kryptowalut binance to miejsce, gdzie można kupić Ethereum. Dobre opinie i wysoki obrót przemawiają za Binance.

Giełda kryptowalut Binance – zaletami są z pewnością brak weryfikacji, prosty interface, najniższe prowizje (0.1%) i dostępność rzadkich kryptowalut: m.in. popularna ostatnio IOTA czy Cardano, nie wspominając o mało popularnych tokenach z potencjałem. Szybka i darmowa rejestracja w Binance. Nie zapominaj, żeby po zakupie kryptowaluty przenieść ją na bezpieczny portfel.

HitBTC giełda kryptowalut z Ethereum

Giełda kryptowalut HitBTC – zaletami są: anonimowość, brak weryfikacji, łatwe korzystanie z serwisu, najniższe prowizje (0.1%) i dostępność rzadkich kryptowalut (m.in. Ardor, Siacoin, jak również setki mało znanych tokenów). Ciągle możliwa jest szybka i darmowa rejestracja w HitBTC. Pamiętaj, żeby po zakupie kryptowaluty przenieść ją do bezpiecznego portfela pod swoją kontrolą.

Opinie o kucoin, dużej, anonimowej giełdzie kryptowalut bez weryfikacji

Giełda kryptowalut: KuCoin, która nie tylko ma najniższe prowizje: 0.2% za całą transakcję, ale oferuje dodatkowo bonus! Za utrzymywanie na koncie kryptowaluty Kucoin Shares otrzymuje się udziały analogiczne do dywidendy z akcji. Wypłaty pochodzą z prowizji, które inwestorzy płacą za dokonywanie transakcji na giełdzie. Zarejestruj się już dziś, żeby skorzystać z możliwości uzyskania pasywnego przychodu: rejestracja na KuCoin.

Gdzie jest najlepszy kurs Ethereum?

Oprócz azjatyckich giełd, które oferują najniższe prowizje i najbardziej zbliżoną do rzeczywistości cenę Ethereum, brytyjsko-polska giełda BitMarket wprowadziła ostatnio trading kryptowalutą Ethereum. Mały wolumen w drugiej połowie 2018 roku ma spory potencjał zyskownego arbitrażu!

Opinie o Bitmarket, polskiej giełdzie kryptowalut z długą historią i narzędziami dla traderów i spekulantów

Okazja bierze się głównie z faktu, że mało inwestorów kryptowalutowych uświadomiło sobie możliwość zakupu ETH po tej cenie na giełdzie dla traderów. Jeśli większość inwestorów zarejstruje się na Bitmarkecie, możliwość arbitrażu zniknie.

Jak kupić Ethereum na giełdzie kryptowalu bez weryfikacji?

Aby stać się właścicielem tokenów Ethereum na giełdach bez weryfikacji, należy wcześniej zdobyć Bitcoin przy czym warto zwrócić uwagę na anonimowość przelewów… Najszybszy zakup BTC oferuje LocalBitcoins. Warunki kupna ustala się z kontrahentem. Jeśli zależy Ci na anonimowości, ustal taką formę z partnerem, która ją zapewni. Sprawdzony i godny zaufania kupujący lub sprzedający ma konto o wysokiej reputacji.

Jeśli szukasz mniej ryzykownej opcji i jesteś w stanie zrezygnować z przywileju anonimowości (przynajmniej częściowej), spróbuj giełd zachodnich. Kup Bitcoiny na bardzo długo istniejącej na polskim rynku giełdzie BitMarket, Ethereum dostaniesz na również na najpopularniejszej europejskiej giełdzie kryptowalut BitBay. Jeśli szukasz zagranicznej giełdy, spróbuj dużych serwisów: Poloniex lub Kraken. Na tych wszystkich giełdach możesz zasilać konto zarówno kryptowalutami, jak i przelewem bankowym. Jeśli chcesz kupić kryptowaluty w nietypowy sposób, sprawdź niecodzienne metody płatności za bitcoin, takie jak SMS, Paypal czy funty.

Czy cena Ethereum ma potencjał wzrostów w 2018?

Giełdy bez weryfikacji: Binance.com lub KuCoin do tej pory sprawdzały się do szybkiego wejścia w posiadanie Ethereum. Rejestracja jest wciąż dostępna i darmowa. Pytanie, jakie zadaje sobie każdy inwestor w Ethereum jest następujące: czy kurs Ethereum, porównując do ceny ETH sprzed kilku miesięcy jest wystarczająco korzystny? Czy nie bierze się jeszcze na siebie zbyt dużego ryzyka? Do odpowiedzi może przydać się stopień wyprzedania rynku: dla porównania, jest wiele mniejszych kryptowalut, których ceny spadły nawet o 98%!

###

Twoja własna koparka ETH lub ETC? Sprawdź poradnik kopania Ethereum krok po kroku!

2 Comments

  1. Pytanie, czy warto kupować taką krypto walutę, skoro ceny stoją w miejscu?

  2. Na początku tego roku mój kolega wykopywał 2$ w postaci Ethereum na dobę, dzięki temu artykułowi obudziła się we mnie ciekawość, aby zapytać go, ile teraz zyskuje w ciągu 24 godzin.

    Maciej, jeśli chodzi o Twoje pytanie, to wiedz, że zarabianie na kryptowalutach jest bardzo spekulacyjne – rzadko jest pewność, że kryptowaluta nagle nie podskoczy do góry.
    Polecam też Ci rzucić okiem na intensywność ofert sprzedaży koparek, o tu np. https://www.facebook.com/groups/142484379660304/?fb_dtsg_ag=AdwynSAqxx8Ao8FdNrJU2-BtIxWW7xWqmdHhJiidqrVhYg%3AAdw18-CtnATk9k7uy2x_nR8nC4pG8cZAJnLMLMXnwaZQGA

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.