cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Kryptowaluta Dash koncentruje się na anonimowości i szybkości transferu. Opinie inwestorów o Dash były bardzo pozytywne przez ostatnie miesiące, aż do 2018

Gdzie najtaniej kupić kryptowalutę Dash?

| 0 comments

Kryptowaluta Dash pozwala na szybkie i anonimowe płatności. Wyprzedziła swoich konkurentów Monero i Bytecoin, dzięki czemu zdobyła wielu inwestorów i użytkowników, którzy mają o niej świetną opinię.

Kryptowaluta Dash to kryptowaluta mająca długą historię i skupiająca się na rozwiązywaniu ważnych problemów z dziedziny blockchain. Przeszła już dwa rebrandingi, więc jeśli szukacie kryptowaluty Darkcoin czy kryptowaluty Xcoin – to poprzednie nazwy Dasha. Jeśli szukasz kryptowaluty, która zapewnia prywatność transakcji wbudowaną w rdzeń lub błyskawiczne płatności, Dash już to ma. Jest też możliwość, choć dość droga, utrzymywania masternoda i otrzymywania przychodów z tego przywileju (ponad 40% wykopanych monet).

Podoba Ci się projekt kryptowaluty Dash i chcesz w niego zainwestować? Jeśli zależy Ci na najniższych prowizjach, sprawdź opłaty w giełdach z Polski lub USA. W większość pobierają spore opłaty (np. BitBay pobiera ponad 0.7%). Giełdy kryptowalut z najniższymi opłatami (0.2% za całą transakcję) są zlokalizowane w Chinach: Binance.comHitBTC.

Giełda kryptowalut binance to miejsce, gdzie można kupić krpytowalutę Dash. Sprawdź jaka jest prowizja i czy warto ją mieć.

Giełda kryptowalut Binance.com pozwala na trading kryptowalut bez weryfikacji. Giełda ma prosty wygląd, najniższe prowizje (0.1%) i zapewnia dostępność rzadkich kryptowalut (m.in. Siacoin, Ardor, IOTA). Załóż konto, dopóki jest taka możliwość: darmowa rejestracja w Binance. Po tradingu dla bezpieczeństwa warto przelać środki na prywatny portfel.

HitBTC to giełda, gdzie można kupić kryptowalutę dash

Giełda kryptowalut HitBTC.com pozwala na anonimowe założenie konta i zakup kryptowalut. Można korzystać z giełdy bez weryfikacji, płacić najniższe prowizje (0.1%) i kupić nawet trudno dostępne kryptowaluty (m.in. IOTA!). Ciągle możliwa jest szybka i darmowa rejestracja w HitBTC. Kryptowaluty dla bezpieczeństwa należy trzymać na prywatnym portfelu, najlepiej sprzętowym.

Do tradingu na giełdach bez weryfikacji należy wcześniej zdobyć Bitcoin (skorzystaj z anonimowej opcji). Najszybszy zakup BTC oferuje LocalBitcoins. Jeśli zależy Ci na anonimowości, zwróć uwagę na sprzedających, którzy ją zapewniają. Potwierdź bezpieczeństwo transakcji sprawdzając reputację kontrahenta w serwisie.

Jeśli jesteś w stanie zgodzić się na wysyłkę dokumentów i na weryfikację, Dasha znajdziesz na innych giełdach. Możesz kupić Bitcoiny na długo istniejącej giełdzie BitMarket lub za pomocą szybkich płatności na 4coins, następnie zarejestrować się na polskich giełdachBitBay lub CoinBe. Z zagranicznych giełd kryptowalut możesz spróbować dużych serwisów: Poloniex lub Kraken. Na wspomniancyh giełdach możesz wpłacić kryptowaluty lub posłużyć się przelewem bankowym (sprawdź inne metody płatności za bitcoin).

Warto jednak, dopóki jest taka możliwość, skorzystać z giełd bez weryfikacji i założyć anonimowo konto na Binance.com lub HitBTC.com. Rejestracja jest wciąż dostępna i darmowa. Obie giełdy obsługuja kryptowalutę Dash.

###

Jak kupić kryptowaluty z potencjałem na wzrost wartości? IOTA, Ripple, Siacoin, Lisk, Ontology, Aion.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.