Kryptowaluta Dash pozwala na szybkie i anonimowe płatności. Wyprzedziła swoich konkurentów Monero i Bytecoin, dzięki czemu zdobyła wielu inwestorów i użytkowników, którzy mają o niej świetną opinię.

Kryptowaluta Dash to kryptowaluta mająca długą historię i skupiająca się na rozwiązywaniu ważnych problemów z dziedziny blockchain. Przeszła już dwa rebrandingi, więc jeśli szukacie kryptowaluty Darkcoin czy kryptowaluty Xcoin – to poprzednie nazwy Dasha. Jeśli szukasz kryptowaluty, która zapewnia prywatność transakcji wbudowaną w rdzeń lub błyskawiczne płatności, Dash już to ma. Jest też możliwość, choć dość droga, utrzymywania masternoda i otrzymywania przychodów z tego przywileju (ponad 40% wykopanych monet).

W 2019 Dash wciąż utrzymywał się stabilnie w pierwszej dwudziestce kapitalizacji kryptowalut wg coinmarketcap. Projekt doczekał się wielu potencjalnie korzystnych współprac i rozwojowych partnerstw.

Podoba Ci się projekt kryptowaluty Dash i chcesz w niego zainwestować? Jeśli zależy Ci na najniższych prowizjach, sprawdź opłaty w giełdach z Polski lub USA. W większość pobierają spore opłaty (np. BitBay pobiera ponad 0.7%). Giełdy kryptowalut z najniższymi opłatami (0.2% za całą transakcję) są zlokalizowane w Chinach: BinanceKuCoin.

Giełda kryptowalut binance to miejsce, gdzie można kupić krpytowalutę Dash. Sprawdź jaka jest prowizja i czy warto ją mieć.

Giełda kryptowalut Binance pozwala na trading kryptowalut bez weryfikacji. Giełda ma prosty wygląd, najniższe prowizje (0.075%) i zapewnia dostępność rzadkich kryptowalut (m.in. Siacoin, Ardor, IOTA). Załóż konto, dopóki jest taka możliwość: darmowa rejestracja w Binance. Po tradingu dla bezpieczeństwa warto przelać środki na prywatny portfel.

Kryptowaluta KuCoin, oprócz pasywnego dochodu i dywidendy oferuje też program partnerski. Zapraszanie znajomych pozawala na zarobienie dodatkowych kryptowalut. Warto rozważyć taką opcję, szczególnie, jeśli ma się stronę internetową lub bloga.

Giełda kryptowalut KuCoin pozwala na anonimowe założenie konta i zakup kryptowalut. Można korzystać z giełdy bez weryfikacji, płacić najniższe prowizje (0.1%) i kupić kryptowaluty z potencjałem (m.in. płacące dywidendę KCS!). Ciągle możliwa jest szybka i darmowa rejestracja. Kryptowaluty dla bezpieczeństwa należy trzymać na prywatnym portfelu, najlepiej sprzętowym.

Do tradingu na giełdach bez weryfikacji należy wcześniej zdobyć Bitcoin (skorzystaj z anonimowej opcji). Najszybszy zakup BTC jest możliwy dzięki bitomatom (zobacz mapę bitomatów). Jeśli zależy Ci na anonimowości, zwróć uwagę na sprzedających, którzy ją zapewniają. Potwierdź bezpieczeństwo transakcji sprawdzając reputację kontrahenta w serwisie.

Jeśli jesteś w stanie zgodzić się na wysyłkę dokumentów i na weryfikację, Dasha znajdziesz na innych giełdach. Możesz kupić Bitcoiny na giełdzie z polską obsługą i zarejestrować się na polskiej giełdzie BitBay. Z zagranicznych giełd kryptowalut możesz spróbować dużych serwisów: Bitfinex, Poloniex lub Kraken. Na wspomniancyh giełdach możesz wpłacić kryptowaluty lub posłużyć się przelewem bankowym (sprawdź inne metody płatności za bitcoin).

Warto jednak, dopóki jest taka możliwość, skorzystać z giełd bez weryfikacji i założyć anonimowo konto na BinanceKuCoin lub Bitfinex. Rejestracja jest wciąż dostępna i darmowa. Wspomniane giełdy obsługuja handel i portfel kryptowaluty Dash.

###

Jak kupić kryptowaluty z potencjałem na wzrost wartości? IOTA, Ripple, Siacoin, Lisk, Ontology, Aion.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *