Kryptowaluta PIVX logo

Kryptowaluta PIVX to kryptowaluta mająca na celu dostarczenie bezpiecznego środowiska do przeprowadzania transakcji. Przesył funduszy opiera się na wymianie kryptowaluty Zerocoin, która jest implementacją PIVX. Ponadto, wdrożony system Proof-of-Stake sprawia, że posiadacze tej kryptowaluty dostają dywidendy za samo trzymanie PIVX i dokładanie się do bezpieczeństwa sieci (pod koniec stycznia 2018 przetrzymywanie 10 PIVX, wartych 90 dolarów przynosi około 40 centów miesięcznie). Użytkownicy mają również zapewnioną anonimowość, dzięki konwersji PIV w zeroPIV – mechanizmowi wspomagającemu prywatność.

Jeśli uważasz, że projekt ma przyszłość, rozważ zakup tej kryptowaluty, zarówno w celu potencjalnego wzrostu wartości, jak i wykorzystania stopy zwrotu, która wynosi historycznie ok. 4% rocznie? Najpopularniejszym wyborem jest giełda kryptowalut Binance. Jak kupić kryptowalutę PIVX?Logo binance

  1. Zarejestruj darmowe konto na Binance
  2. Zasil nowo zarejestrowane konto kryptowalutą, np. Bitcoin, Ethereum, Litecoin
  3. Znajdź parę walutową PIVX/BTC i kup kryptowalutę PIVX (za transakcję zapłacisz najniższą prowizję 0.1% lub 0.05% w promocji)

Kryptowaluta PIVX jest też notowana na gieładch koreańskich i Bittrex. Jeśłi nie masz jeszcze kryptowalut, możesz kupić je anonimowo za pomocą serwisu LocalBitcoins. Niektóre giełdy czasowo wyłączają możliwość zarejestrowania się, warto więc utworzyć konto na Binance już teraz.

###

Jesteś gotowy zaakceptować większe ryzyko w zamian za większy potencjał zysków? Sprawdź możliwość handlu kontraktami terminowymi na kryptowaluty z dźwignią do 100 razy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *