Aktualizacja: Opublikowaliśmy nową wersję artykułu o kryptowalucie Vechain, które uwzględnia zmiany, które dokonały się w 2018. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem o VeThor i zmianach w Vechain.

Kryptowaluta Vechain logo

Kryptowaluta Vechain (VEN) to kryptowaluta oparta o technologię, nad którą pracuje wykwalifikowany zespół (50+ developerów), współpracujący m.in. z firmą PricewaterhouseCoopers. Jest to rozwiązanie blockchainowe, które zostało już zaimplementowane w branży dóbr luksusowych oraz rolnictwie (głównie w branży związanej z winem). Biura przedsięwzięcia są we Francji, Singapurze i Hong Kongu, a fokus zespołu jest od początku ukierunkowany globalnie.

Logo binance

Warto śledzić proces rebrandingu, który skupił na sobie uwagę wielu spekulantów w kryptowaluty. Rozpoczęcie notowań VEN na popularnych giełdach przysporzyła jej sporo rozgłosu. Jeśli wierzysz w potencjał projektu, miejscem, gdzie możesz szybko kupić VeChain jest  giełda kryptowalut Binance. Jak kupić VEN krok po kroku?

  1. Utwórz darmowe konto na Binance
  2. Wpłać kryptowaluty, np. Bitcoin, Ethereum, Litecoin lub inną, o krótkim czasie potwierdzenia
  3. Znajdź parę VEN/BTC i kup kryptowalutę VeChain (zapłacisz najniższą prowizję 0.1% lub 0.05 w promocji)

Często rejestracja jest zawieszana, ze względu na wielką popularność najlepszych giełd. Zdecyduj się szybko i zarejestruj konto na Binance już teraz. Kryptowaluta VeChain jest najpopularniejszym wyborem na początku stycznia 2018.

###

Szukasz wartych uwagi giełd kryptowalut? Tutaj znajdziesz najlepsze giełdy kryptowalut z oceną ryzyka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *