Aktualizacja pod koniec 2018. Co dzieje się z platformą Waves?

Przez cały rok 2018 kryptowaluta Waves podążała za szerokiem rynkiem kryptowalut i wartość Waves dramatycznie spadła. Wszystkie zyski z rynku byka kryptowalut zostały zaprzepaszczone, a cena wróciła do poziomów sprzed lipca 2017. Dlaczego interesujemy się Waves u progu 2019?

Nagły wzrost kryptowaluty Waves efektem spekulacji?

W grudniu 2019 kurs Waves nagle wzrósł o kilkadziesiąt procent. Czy to odbicie od poziomu $1 to jedynie krótkotrwałe, spekulacyjne odbicie? Wygląda na to, że platforma uzyskała siłę rozpędu pozwalającą na szerszą adaptację. Do tej pory blockchain WAV był miejscem, gdzie wprowadzono wiele tokenów (ale niewiele odniosło sukces), ale kryptowaluta utrzymywała się w dystansie do projektów o największej kapitalizacji. Wdrożenie nowej aplikacji z sukcesem i wieloma funkcjonalnościami zdecydowanie podniosło poziom popularności projektu.

Zakupy za pomocą karty kredytowej, handel na zdecentralizowanej giełdzie, dostęp do tokenów i wyjście do użytkowników najpopularniejszych, mobilnych systemów operacyjnych to najwyraźniej przepis na wzrosty. Spekulanci tylko czekają na takie okazje, dokładając jeszcze więcej płynności.  Projekt jest z pewnością warty dalszej obserwacji. Kryptowalutę Waves można wciąż kupić na największej giełdzie kryptowalut.

kryptowaluta Waves doznała sporych wzrostów pod koniec 2018. Czy warto w nią zainwestować?

Kryptowaluta Waves działa na platformie oferującej szybkie transfery cyfrowych tokenów i zasobów, portfel oferujący przechowywanie wielu walut i rozwojowy team. Platforma Waves wsławiła się projektem z firmą Deloitte, zakończonym dużym sukcesem. Waves jest przeznaczona dla traderów, inwestorów i organizacji, chcących oprzeć cześć swoich procesów na elastycznym środowisku blockchain. Kolejnym pozytywnym  aspektem jest zdecentralizowana giełda, dostępna dla wszystkich użytkowników. Jeśli dołożyć do tego prostotę usługi i łatwość wdrożeń dostosowanych do potrzeb rozwiązań, można wnioskować o obiecującej przyszłości tego projektu.

Jeśli widzisz potencjał kryptowalutu Waves, spróbuj zainteresować się wewnętrznym systemem wymiany – jeśli szukasz łatwego i taniego rozwiązania, najlepsze będą azjatyckie giełdy. Można cieszyć się na nich najniższymi prowizjami i darmową rejestracją – na giełdach z Polski lub USA w większość pobierane są spore opłaty (np. BitBay pobiera ponad 0.7%). Giełdy kryptowalut z najniższymi prowizjami (0.2% za całą transakcję) są z Chin, a Waves można dostać na Binance.

Logo binance

Giełda kryptowalut Binance umożliwia kupowanie kryptowalut bez weryfikacji. Zaletami są łatwy wygląd, najniższe prowizje (0.1%), dostępność rzadkich kryptowalut (m.in. Siacoin, Ardor, IOTA). Sprawdź, czy rejestracja nowych kont jest otwarta: darmowa rejestracja w Binance. 

Żeby kupować kryptowaluty na giełdach bez weryfikacji trzeba wcześniej zaopatrzyć się w Bitcoin, najlepiej anonimowo. Najszybszy zakup BTC dostępny jest w bankomatach Bitcoin. Spójrz na reputację kontrahenta, odległość i możliwość zakupu bez ujawniania danych osobowych. Wykorzystaj fakt, że giełdy z niskimi prowizjami bez weryfikacji umożliwiają jeszcze rejestrację. Sprawdź giełdy kryptowalut i jeśli wierzysz w projekt Waves, załóż konto na Binance i dołącz do inwestorów tego projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *