cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

kryptowaluta qtum logo

Gdzie można kupić kryptowalutę Qtum?

| 0 comments

kryptowaluta qtum logoKryptowaluta QTUM to popularny w Azji projekt platformy blockchain, prowadzony przez fundację z siedzibą w Singapurze. Jest to dedykowane rozwiązanie dla szeroko pojętego biznesu. Ekosystem Qtum składa się z forka Bitcoin Core, środowiska wirtualnych maszyn, obsługujących między innymi kryptowalutę ethereum, jednocześnie wspierając metodologię Proof of Stake. Qtum pozwala na zawieranie smart kontraktów oraz projektowanie i działanie zdecentralizowanych aplikacji. Inwestorzy z Azji upodobali sobie kryptowalutę Qtum, windując jej wartość kilkukrotnie w 2017. Jest ona dostępna na azjatyckich giełdach kryptowalut: BinanceKuCoin i  HitBTC

Logo binance

Giełda kryptowalut Binance – zarejestruj się i znajdź parę walutową QTUM/BTC. Na tej giełdzie znajdziesz wiele rzadkich kryptowalut, m.in. IOTA, Cardano oraz popularne, jak Ethereum czy Monero (nie zapominając o wszystkich forkach Bitcoin). Rejestracja jest szybka i darmowa. Jeśli to możliwe, po zakupie kryptowaluty przenieś ją do bezpiecznego portfela.

Kucoin logo

Giełda kryptowalut: KuCoin.com oferuje niskie prowizje i konto bez weryfikacji. Założenie konta jest darmowe pod adresem: rejestracja na kucoin.com. Jeśli to możliwe, po zakupie kryptowaluty przenieś ją do bezpiecznego portfela.

HitBTC logo

Giełda kryptowalut HitBTC oferuje dostępność nie tylko Qtum, ale również wielkiej liczby innych, rzadkich kryptowalut (m.in. IOTA, Ripple, Siacoin, Lisk) i panel do tradingu. Wciąż możliwa jest szybka i darmowa rejestracja w HitBTC. Po zakupie kryptowaluty przenieś ją do bezpiecznego portfela.

Ze względu na to, że Qtum jest projektem azjatyckim, mamy mały wybór giełd. W celu dystrybucji ryzyka można założyć darmowe konta na różnych giełdach kryptowalut i zdywersyfikować portfel. Żeby anonimowo zasilić giełdę kryptowalut, można skorzystać z zakupu BTC w serwisie LocalBitcoins. Wybierz sprzedającego w okolicy, gdzie aktualnie jesteś, kierując się reputacją i opiniami.

Kryptowaluta Qtum jest dostępna na giełdach bez weryfikacji: HitBTCBinance lub KuCoin. Jeśli wierzysz w rozwój projektu, pośpiesz się z rejestracją konta, ponieważ część giełd zamyka możliwość zakładania kont!

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.