kryptowaluta qtum logo

Kryptowaluta QTUM to popularny w Azji projekt platformy blockchain, prowadzony przez fundację z siedzibą w Singapurze. Jest to dedykowane rozwiązanie dla szeroko pojętego biznesu. Ekosystem Qtum składa się z forka Bitcoin Core, środowiska wirtualnych maszyn, obsługujących między innymi kryptowalutę ethereum, jednocześnie wspierając metodologię Proof of Stake. Qtum pozwala na zawieranie smart kontraktów oraz projektowanie i działanie zdecentralizowanych aplikacji. Inwestorzy z Azji upodobali sobie kryptowalutę Qtum, windując jej wartość kilkukrotnie w 2017. Jest ona dostępna na azjatyckich giełdach kryptowalut: Binance, KuCoin i BitFinex.

Logo binance

Giełda kryptowalut Binance – zarejestruj się i znajdź parę walutową QTUM/BTC. Na tej giełdzie znajdziesz wiele rzadkich kryptowalut, m.in. IOTA, Cardano oraz popularne, jak Ethereum czy Monero (nie zapominając o wszystkich forkach Bitcoin). Rejestracja jest szybka i darmowa. Jeśli to możliwe, po zakupie kryptowaluty przenieś ją do bezpiecznego portfela.

Kucoin logo

Giełda kryptowalut: KuCoin.com oferuje niskie prowizje i konto bez weryfikacji. Założenie konta jest darmowe pod adresem: rejestracja na kucoin. Jeśli to możliwe, po zakupie kryptowaluty przenieś ją do bezpiecznego portfela.

Giełda kryptowalut Bitfinex

Giełda kryptowalut BitFinex- na tej giełdzie, obok Verge (XVG) znajdziesz popularne waluty oraz wiele rzadkich altcoinów. Założenie konta nie wymaga weryfikacji: darmowa rejestracja w BitFinexiePo zakupie warto przenieść Verge do własnego portfela (prowizja za wypłatę jest niska).

Ze względu na to, że Qtum jest projektem azjatyckim, mamy mały wybór giełd. W celu dystrybucji ryzyka można założyć darmowe konta na różnych giełdach kryptowalut i zdywersyfikować portfel. Żeby anonimowo zasilić giełdę kryptowalut, można skorzystać z zakupu BTC w serwisie LocalBitcoins. Wybierz sprzedającego w okolicy, gdzie aktualnie jesteś, kierując się reputacją i opiniami.

Kryptowaluta Qtum jest dostępna na giełdach bez weryfikacji: BitFinexBinance lub KuCoin. Jeśli wierzysz w rozwój projektu, pośpiesz się z rejestracją konta, ponieważ część giełd zamyka możliwość zakładania kont!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *