cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

Wdrożono ostatnio Ripple na polskich giełdach kryptowalut! Ripple, przeznaczona dla banków i giełd - sprawdź kurs Ripple i giełdy kryptowalut, gdzie kupisz Ripple. Opisujemy jak kupić Ripple i poznać cenę Ripple.

Gdzie i jak kupić kryptowalutę Ripple?

| 0 comments

Kryptowaluta Ripple jest niezwykle poplarnym wyborem wśród azjatyckich inwestorów. Kurs Ripple i najświeższą cenę sprawdzisz na giełdach kryptowalut i stronach agregujących ceny kryptowalut.

Kryptowaluta Ripple (XRP) to kryptowaluta nowej generacji przeznaczona dla banków i instytucji finansowych. Sieć Ripple łączy banki, dostawców usług finansowych, giełdy i brokerów i pozwala na szybkie i globalne przesyłanie pieniędzy. Dzięki używaniu kryptowaluty Ripple (która jest oparta o technologię blockchain), dostawcy usług finansowych mogą znacznie skrócić czas księgowania przelewów i przekazów pieniężnych oraz zmniejszyć koszty zagranicznych transferów kapitału. Kryptowaluta Ripple niedawno została upodobana przez azjatyckich inwestorów kryptowalutowych jako substytut Western Union i jej kurs poszedł ostro w górę.

Gdzie sprawdzać kurs Ripple?

Ripple kurs oferuje wiele stron z kryptowalutami, na czele z giełdami. Dla niezaangażowanych inwestorów wystarczy strona agregująca typu CoinMarketCap. Traderzy muszą jednak zwracać baczną uwagę na cenę Ripple w miejscu, w którym dokonują transakcji. Najlepiej do tego nadają się giełdy, które mają największy obrót Ripple, czyli Binance, a z braku chęci ryzyka na azjatyckich giełdach może również być to polski BitBay. Do szybkiego sprawdzenia można też użyć aplikacji na smartfona lub po prostu wejść na stronę giełdy na komórce. Nie polecamy sprawdzać kursu Ripple za często ze względu na możliwość uzależnienia, sprawdźcie te przypadki w internecie.

Gdzie i jak można kupić kryptowalutę Ripple?

Jeśli szukasz niskich prowizji, sprawdź dokładnie ile zapłacisz używając giełdy z Polski lub USA. W większości są to miejsca mające wysokie opłaty (np. BitBay pobiera ponad 0.7%). Giełdy z najniższymi prowizjami (0.2% za całą transakcję) są zlokalizowane w Chinach: BinanceHitBTC.

Giełda kryptowalut bez weryfikacji Binance, na której można kupić kryptowalutę Ripple oraz sprawdzić kurs Ripple.

Giełda kryptowalut Binance – zaletami są brak weryfikacji, prosty interface, najniższe prowizje (0.1%) i dostępność rzadkich kryptowalut (m.in. IOTA). Szybka i darmowa rejestracja w Binance (zarejestruj konto już dziś ze względu na częste zawieszanie rejestracji, spowodowane popularnością giełdy!). Nie zapominaj, żeby po zakupie kryptowaluty przenieść ją na bezpieczny portfel.

Azjatycka giełda kryptowalut Hitbtc

Giełda kryptowalut HitBTC – zaletami są: anonimowość, brak weryfikacji, panel tradera, najniższe prowizje (0.1%) i dostępność kryptowalut. Pamiętaj, żeby po zakupie kryptowaluty przenieść ją do bezpiecznego portfela pod swoją kontrolą.

Aby wejść w posiadanie kryptowaluty Ripple, należy wcześniej zdobyć Bitcoin (zwróć uwagę na anonimowość przelewów…). Najszybszy zakup BTC oferuje LocalBitcoins. Warunki kupna ustala się z kontrahentem – jeśli zależy Ci na anonimowości, ustal taką formę z kontrahentem, która ją zapewni. Sprawdzony i godny zaufania kupujący lub sprzedający ma konto o wysokiej reputacji.

Giełda bez konieczności weryfikacji Binance została przetestowana pod kątem szybkiego zakupu kryptowaluty Ripple, a rejestracja jest wciąż dostępna i darmowa. Kurs Ripple zmienia się z uwagi na sentyment inwestorów, zwłaszcza tych z Azji, co pokazały ostatnie, błyskawiczne wzrosty z $0.20 do $1.20 $1.80 $2.50 $1.30 $1 $0.70 za Ripple.

###

Sprawdź najmniej ryzykowne giełdy kryptowalut.

Jak kupić inne kryptowaluty z potencjałem: IOTA, Cardano, Ethereum, Ardor, SiaCoin, Lisk, Monero i lubiany przez wszystkich Dogecoin. Największe wzrosty w 2017 na Nano i Tron!

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.