cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

Logo Ardor

Gdzie kupić kryptowalutę Ardor?

| 0 comments

Logo ArdorKryptowaluta Ardor bije ostatnio rekordy popularności – nie bez przyczyny. Jest wymieniana w pierwszym szeregu kryptowalut, które mogą zmienić krajobraz najbardziej zyskownych altcoinów w 2018 i kolejnych latach. Ardor to skalowalna platforma, która wspiera szereg zastosowań blockchain, takich jak głosowanie, przechowywanie danych, transakcje, a nawet tworzenie osobnych rynków. To, co wyróżnia Ardora od innych altcoinów to wsparcie dla prywatności i zaimplementowana funkcjonalność podłańcuchów (child chains). Otwiera to drogę do zastosowań w korporacjach, prywatnych przedsiębiorstwach i organizacjach.

Jak i gdzie można kupić Ardor? Giełdy z Polski i USA są w większości godne zaufania, ale pobierają wysokie prowizje (np. Bitbay pobiera ponad 0.7%) giełdy z najniższymi prowizjami (0.2% za całą transakcję) to HitBTC.

HitBTC logo

Giełda kryptowalut HitBTC.com (Chiny). Zaletami są: brak weryfikacji, łatwe korzystanie z serwisu, najniższe prowizje (0.1%) i dostępność rzadkich kryptowalut (m.in. Ardor lub IOTA). Ciągle możliwa jest szybka i darmowa rejestracja w HitBTC. Pamiętaj, żeby po zakupie kryptowaluty przenieść ją na bezpieczny portfel pod swoją kontrolą.

Żeby zasilić (anonimowo) giełdę bitcoinami, potrzebnymi do zakupu pozostałych kryptowalut, najłatwiej jest skorzystać z LocalBitcoins. Większość kwestii dotyczących wymiany jest bezpośrednio negocjowana z partnerem transakcji. Warto wybrać sprawdzonego i elastycznego kupującego/sprzedającego – pomoże w tym sprawdzenie reputacji konta.

Wypróbuj anonimową giełdę HitBTC.com do szybkiego zakupu kryptowaluty Ardor. Rejestracja jest wciąż dostępna i darmowa. Kurs Ardor będzie się zmieniał ze względu na postępy w rozwoju projektu i coraz większą liczbę chętnych do uczestnictwa w zyskach nowej i funkcjonalnej platformy.

 

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.