Gdzie i jak kupić kryptowalutę Tron TRX? [AKTUALIZACJA]

UPDATE: Opisywaliśmy kryptowalutę Tron od kilku lat, jako jeden z potencjalnych liderów wzrostu. Nasze przewidywania potwierdziły się, inwestycja w TRX przyniosła inwestorom dużo radości. Kryptowaluta Tron cały czas znajduje się w pierwszej dwudziestce największych kryptowalut na świecie wg coinmarketcap z kapitalizacją na poziomie ponad miliard dolarów.

Zainwestuj w Tron i inne kryptowaluty ze zwrotem prowizji na Binance!

Newsy ze świata kryptowaluty Tron

Największym wyzwaniem ostatnich lat była migracja tokenów z technologii Ethereum ERC-20 do technologii natywnej Tron. Na szczęście dla inwestorów, którzy trzymają swoje środki na giełdach, transfer został dokonany automatycznie na większości największych giełd. Pozostaje zatem oczekiwać na spodziewany, pozytywny impakt na kurs TRX?

Tron jest zwykle beneficjentem odbicia cen kryptowalut. Kurs Tron, wzrastał momentami o kilkadziesiąt procent. Takie tempo rzadko jest utrzymywane, inwestorzy wtedy liczą na zatrzymanie ceny na wyższych poziomach i konsolidację. Przekonamy się w najbliższych miesiącach i trzymamy kciuki, żeby nadchodzące miesiące były łaskawe dla tokenów TRX.

Tron został niedawko co prawda wyprzedzony przez kilka projektów, w tym stable coiny, trzyma się jednak mocno. Przycichł szum dokoła jego twórcy, a ekosystem powoli rozwija się o nowe projekty i tokeny.

Justin Sun kupił kolację z Warrenem Buffettem za 4,5 miliona dolarów, tylko po to, żeby popularyzować kryptowaluty.

Tron i jego charyzmatyczny lider Justin Sun

Po bardzo udanym airdropie BTT, kryptowaluta Tron usunęła się z pierwszych stron gazet. Jej twórca Justin Sun zbierał zasłużone pochwały po nabyciu największego na świecie systemu wymiany plików BitTorrent i emisji jego tokena. Jak się okazuje, nie spoczął jednak na laurach i organizuje coraz to nowe wydarzenia mające na celu promocję kryptowalut. Mogłoby się na początku wydawać że jego pomysł wykupienia corocznej kolacji charytatywnej z najsłynniejszym inwestorem na świecie Warrenem buffettem za 4,5 miliona dolarów nie wypalił. Z drugiej jednak strony negatywne komentarze w social media szybko się skończyły, a zespół który Sun zaprosił ze sobą na kolację miał szansę dostarczyć znaczącą wiadomość o wirtualnych walutach opartych o blockchain.

Na początku 2020 w końcu doszło do spotkania i kolacji w Omaha w Nebrasce, w prywatnym domu szefa Berkshire Hathaway. Z Justinem Sun przybył twórca Litecoin Charlie Lee, CEO eToro Yoni Assia, CFO Huobi Chris Lee i szefowa Binance Charity Foundation Helen Hai. Dyskutowano o przyszłości kryptowalut, a po samym spotkaniu Sun wypowiadał się o Buffecie w samych superlatywach. Zaproszenia otrzymali również założyciel giełdy Binance Changpeng Zhao oraz szef Ethereum Buterin, ale najwyraźniej z nich nie skorzystali.

Czego się spodziewać, czyli kryptowaluta z potencjałem

Jednym z głównych powodów, dla którego warto jest zainwestować w Tron jest dostęp do chińskiego rynku inwestycyjnego w blockchain. Bitcoin i inne kryptowaluty pozostaną w krajobrazie finansowym na długo. Można bezpiecznie założyć, że w tym świecie ekosystem będzie rozwijać się wspólnie z Tronem i Neo, będącymi największymi ekspozycjami na badania i eksperymenty w obszarze państwa środka. TRX i NEO to najkrótsza droga do ulokowania środków w chińskim blockchain.

Co warto wiedzieć o TRON?

Kryptowaluta Tron utrzymuje swoją wartość na rynku kryptowalut i cały czas jest jednym z potencjalnych liderów wśród chińskich projektów. Sprawdzamy w 2018 jak wygląda status projektu TRX

Kryptowaluta Tron to chiński projekt zdecentralizowanego protokołu, stawiającego sobie za cel dostarczenie światowego systemu rozrywki, opartego o bezpłatny dostęp do danych (filmy, muzyka, treści, etc.). Dane przechowywane w systemie opartym o blockchain i rozproszone przechowywanie danych zapewniałyby wolność  w publikacji, przechoywaniu i własności treści. Nowe podejście do cyfrowych treści – potencjał tego projektu już na początku docenili wcześni inwestorzy i kryptowaluta Tron doświadczyła dużych wzrostów w czasie kryptowalutowej gorączki. TRX w rankingu kryptowalut znajdował się aż na 7 miejscu!

Tron jest dostępny na giełdach kryptowalut w Azji: Binance (największy obrót względem popularności) czy zachodnim Bitfinex. Jak krok po kroku kupić Tron na największej giełdzie kryptowalut?

Gdzie kupić kryptowalutę Tron? Polecamy giełdę z Chin Binance, która cieszy się niskimi prowizjami i dobrymi opiniami inwestorów.
 1. Zarejestruj darmowe konto na giełdzie kryptowalut Binance
 2. Wpłać kryptowaluty na giełdę (BTC lub LTC, ETH, taka, która pozwala na tani i szybkie przesyłanie)
 3. Znajdź parę walutową TRX/BTC i kup Tron
 4. Sprawdzaj regularnie stan portfela na giełdzie, możesz również rozważyć zakup popularnych kryptowalut dostępnych na Binance.

Jeśli nie masz jeszcze kryptowalut, łatwo zdobyć je kupując je na giełdach umożliwiających zasilenie konta przez przelew (potrzeba w nich weryfikacji!). Jeśli chcesz od razu dołączyć do doświadczonych użytkowników kryptowalut i zależy Ci na anonimowości, Bitcoiny możesz kupić anonimowo np. za pomocą Paxful. Kieruj się pozytywną reputacją konta partnera i opiniami kupujących.

Kryptowaluta Tron jest aktualnie handlowana na giełdach: Binance oraz KuCoin. Na fali popularności niektóre giełdy rozpoczynają procedurę weryfikacji, zatem załóż konta jak najszybciej na giełdach kryptowalut bez weryfikacji, żeby wykorzystać możliwości, jakie daje anonimowy trading.

Najnowsze artykuły

spot_img

Dowiedz się więcej:

4 KOMENTARZE

 1. Dla entuzjastów kryptowaluty TRON (TRX) zbliżają się dwa ważne wydarzenia:

  1) Migracja tokenów TRX z sieci blockchain Ethereum do własnej sieci TRON
  między 21 a 25 czerwca

  2) Wybór Super Reprezentantów i Reprezentantów sieci TRON
  w dniu 26 czerwca

  Specjalnie na tę okazję przygotowałem dwa artykuły:
  https://kryptowaluty.org.pl/trx/migracja-trx-do-wlasnej-sieci-(mainnetu)-faq/
  https://kryptowaluty.org.pl/trx/jak-oddac-glos-na-super-reprezentantow/

  W międzyczasie kontynuuje swoje starania w kwestii przetłumaczenia portfela, dokumentacji oraz sieci blockchain TRON na język Polski.
  Otrzymałem też zaproszenie do kanału na Slacku Fundacji TRON (nie jest możliwe samodzielnie dołączenie do niego).

  Sam wezmę udział w wyborach na Reprezentantów pod swoim nickiem, becometa,
  jednak niezależnie od tego czy uda mi się dostać na listę czy też nie, dalej będę
  kontynuować swoje wysiłki w celu propagowania ekosystemu TRON.

 2. Dziękujemy za wartościowy komentarz o aktualnych wydarzeniach. Wyjątkowo publikujemy go razem z odnośnikami, prosimy w miarę możliwości o linka na portalu do nas.

  Pozdrawiamy, redakcja

 3. Dziękuję za pozostawienie wiadomości.
  kryptowaluty.org.pl/strony-i-projekty/ – w tym miejscu możecie Państwo utworzyć własny temat, który może posłużyć za link zwrotny i reklamę strony. Jednocześnie wklejać tam ostatnio opublikowane wiadomości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Sprawdź nas na facebooku!