UPDATE 2020: Opisywaliśmy kryptowalutę Tron w 2017 roku, jako jeden z potencjalnych liderów wzrostu. Nasze przewidywania potwierdziły się, inwestycja w TRX przyniosłaby inwestorom dużo radości. Kryptowaluta Tron cały czas znajduje się w pierwszej dziesiątce dwudziestce największych kryptowalut na świecie wg coinmarketcap (kapitalizacja prawie miliard dolarów prawie 4 miliardy dolarów).

Zainwestuj w Tron TRX

Newsy ze świata kryptowaluty Tron

Największym wyzwaniem w połowie roku 2018 była migracja tokenów z technologii Ethereum ERC-20 do technologii natywnej Tron. Na szczęście dla inwestorów, którzy trzymają swoje środki na giełdach, transfer został dokonany automatycznie na większości największych giełd. Pozostaje zatem oczekiwać na spodziewany, pozytywny impakt na kurs TRX?

Na początku 2019 nastąpiło spodziewane odbicie cen kryptowalut. Jednym z liderów wzrostu był Tron, którego cena wzrastała momentami o kilkadziesiąt procent. Czy takie tempo zostanie utrzymane? Przekonamy się w najbliższych miesiącach i trzymamy kciuki, żeby nadchodzące miesiące były łaskawe dla tokenów TRX.

W 2020 cena wahała się bardzo mocno. Tron został co prawda wyprzedzony przez kilka projektów, w tym stable coiny, trzyma się jednak mocno. Przycichł szum dokoła jego twórcy, a ekosystem powoli rozwija się o nowe projekty i tokeny.

Czego się spodziewać, czyli kryptowaluta z potencjałem

Jednym z głównych powodów, dla którego warto jest zainwestować w Tron jest dostęp do chińskiego rynku inwestycyjnego w blockchain. Bitcoin i inne kryptowaluty pozostaną w krajobrazie finansowym na długo. Można bezpiecznie założyć, że w tym świecie ekosystem będzie rozwijać się wspólnie z Tronem i Neo, będącymi największymi ekspozycjami na badania i eksperymenty w obszarze państwa środka. TRX i NEO to najkrótsza droga do ulokowania środków w chińskim blockchain.

Kryptowaluta Tron utrzymuje swoją wartość na rynku kryptowalut i cały czas jest jednym z potencjalnych liderów wśród chińskich projektów. Sprawdzamy w 2018 jak wygląda status projektu TRX

Kryptowaluta Tron to chiński projekt zdecentralizowanego protokołu, stawiającego sobie za cel dostarczenie światowego systemu rozrywki, opartego o bezpłatny dostęp do danych (filmy, muzyka, treści, etc.). Dane przechowywane w systemie opartym o blockchain i rozproszone przechowywanie danych zapewniałyby wolność  w publikacji, przechoywaniu i własności treści. Nowe podejście do cyfrowych treści – potencjał tego projektu już na początku docenili wcześni inwestorzy i kryptowaluta Tron doświadczyła dużych wzrostów na początku 2018 roku. TRX w rankingu kryptowalut znajdował się aż na 7 miejscu!

Tron jest dostępny na giełdach kryptowalut w Azji: Binance (największy obrót względem popularności), KuCoin czy zachodnim Bitfinex. Jak krok po kroku kupić Tron na największej giełdzie kryptowalut?

Gdzie kupić kryptowalutę Tron? Polecamy giełdę z Chin Binance, która cieszy się niskimi prowizjami i dobrymi opiniami inwestorów.
 1. Zarejestruj darmowe konto na giełdzie kryptowalut Binance
 2. Wpłać kryptowaluty na giełdę (BTC lub LTC, ETH, taka, która pozwala na tani i szybkie przesyłanie)
 3. Znajdź parę walutową TRX/BTC i kup Tron
 4. Sprawdzaj regularnie stan portfela na giełdzie, możesz również rozważyć zakup popularnych kryptowalut dostępnych na Binance, takich jak IOTA czy Lisk.

Jeśli nie masz jeszcze kryptowalut, łatwo zdobyć je kupując je na giełdach umożliwiających zasilenie konta przez przelew (potrzeba w nich weryfikacji!), np. BitBay. Jeśli chcesz od razu dołączyć do doświadczonych użytkowników kryptowalut i zależy Ci na anonimowości, Bitcoiny możesz kupić anonimowo np. za pomocą LocalBitcoins. Kieruj się pozytywną reputacją konta partnera i opiniami kupujących.

Kryptowaluta Tron jest aktualnie handlowana na giełdach bez weryfikacji: Binance oraz KuCoin. Na fali popularności niektóre giełdy rozpoczynają procedurę weryfikacji, zatem załóż konta jak najszybciej na giełdach kryptowalut bez weryfikacji, żeby wykorzystać możliwości, jakie daje anonimowy trading. Giełda KuCoin oferuje również atrakcyjny program z pasywnym dochodem.


Sprawdź, jak dzięki inwestycji w kryptowalutę Tron możesz co miesiąc otrzymywać airdrop kryptowaluty BitTorrent BTT!

Przyłącz się do konwersacji

4 komentarze

 1. Dla entuzjastów kryptowaluty TRON (TRX) zbliżają się dwa ważne wydarzenia:

  1) Migracja tokenów TRX z sieci blockchain Ethereum do własnej sieci TRON
  między 21 a 25 czerwca

  2) Wybór Super Reprezentantów i Reprezentantów sieci TRON
  w dniu 26 czerwca

  Specjalnie na tę okazję przygotowałem dwa artykuły:
  https://kryptowaluty.org.pl/trx/migracja-trx-do-wlasnej-sieci-(mainnetu)-faq/
  https://kryptowaluty.org.pl/trx/jak-oddac-glos-na-super-reprezentantow/

  W międzyczasie kontynuuje swoje starania w kwestii przetłumaczenia portfela, dokumentacji oraz sieci blockchain TRON na język Polski.
  Otrzymałem też zaproszenie do kanału na Slacku Fundacji TRON (nie jest możliwe samodzielnie dołączenie do niego).

  Sam wezmę udział w wyborach na Reprezentantów pod swoim nickiem, becometa,
  jednak niezależnie od tego czy uda mi się dostać na listę czy też nie, dalej będę
  kontynuować swoje wysiłki w celu propagowania ekosystemu TRON.

 2. Dziękujemy za wartościowy komentarz o aktualnych wydarzeniach. Wyjątkowo publikujemy go razem z odnośnikami, prosimy w miarę możliwości o linka na portalu do nas.

  Pozdrawiamy, redakcja

 3. Dziękuję za pozostawienie wiadomości.
  kryptowaluty.org.pl/strony-i-projekty/ – w tym miejscu możecie Państwo utworzyć własny temat, który może posłużyć za link zwrotny i reklamę strony. Jednocześnie wklejać tam ostatnio opublikowane wiadomości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *