cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

Kryptowaluta Hcash Hshare logo

Gdzie i jak kupić kryptowalutę Hcash (Hshare) ?

| 0 comments

Kryptowaluta Hcash Hshare logo

Kryptowaluta Hcash (Hshare) to projekt, który łączy w sobie zalety blockchainu opartego o bloki oraz blockchainu opartego o splątanie (tangle). Hcash używa systemu Directed Acyclic Graph, analogicznie do kryptowaluty IOTA. Hshare pozwala na wymianę i przesyłanie wartości pomiędzy systemami, a parametry kryptowaluty są niezwykle funkcjonalne. Wsparcie dwóch rodzajów blockchain pozwala na nieograniczone przesyłanie wartości pomiędzy różnymi kryptowalutami, dodatkowo z zachowaniem prywatności. System jest wspierany zarówno modelem Proof-of-Work, jak i otwartym Proof-of-Stake. Co niespotykane wśród wielu innych kryptowalut, Hcash jest w stanie przetrwać w środowisku, w którym funkcjonują komputery kwantowe. Istnieją portfele i system jest funkcjonalny – pierwsi inwestorzy pojawili się wraz z zakończonym z powodzeniem w 2017 ICO.

Jeśli podoba Ci się wizja rozwoju kryptowaluty Hcash, jest ona dostępna na azjatyckich giełdach kryptowalut: Binance (największy obrót względem popularności) i KuCoin.

Logo binance

  1. Stwórz darmowe konto na giełdzie kryptowalut Binance
  2. Wpłać kryptowalutę o szybkim czasie transferu (ETH, LTC lub podobne)
  3. Znajdź parę walutową HSHARE/BTC i kup Hcash

Kucoin logo

  1. Stwórz darmowe konto na giełdzie KuCoin
  2. Wpłać kryptowalutę o szybkim czasie transferu (ETH, LTC lub podobne)
  3. Znajdź parę walutową HSHARE/BTC i kup Hcash

Jeżeli zaczynasz dopiero inwestowanie w kryptowaluty i nie masz BTC lub innych krypto, możesz założyć konto na giełdach, które wymagają przesłania dokumentów (potrzeba w nich długiej weryfikacji!) – polskie giełdy jak np. BitBay. Jeżeli natomiast myślisz jak doświadczony inwestor kryptowalutowy i zależy Ci na anonimowości, możesz anonimowo kupić btc na LocalBitcoins. Sprawdź lokację sprzedającego i jego reputację, wyrażoną w opiniach innych kupujących. Jeśli chcesz szybko i tanio zainwestować w Hcash (Hshare), wybierz giełdę kryptowalut Binance.

###

Sprawdź najciekawsze ICO na początku roku 2018.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.