cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

Kryptowaluta Aion to blockchain trzeciej generacji, pozwalający na łączenie istniejących łańcuchów i tworzenie nowych do zastosowań indywidualnych i biznesowych
Kryptowaluta Aion to blockchain trzeciej generacji, pozwalający na łączenie istniejących łańcuchów i tworzenie nowych do zastosowań indywidualnych i biznesowych

Działająca kryptowaluta trzeciej generacji… Czy Aion to rewolucja na miarę Ethereum?

| 0 comments

Kryptowaluta Aion to blockchain trzeciej generacji, pozwalający na łączenie istniejących łańcuchów i tworzenie nowych do zastosowań indywidualnych i biznesowych

Kryptowaluta Aion (AION) to projekt, który docelowo ma dostarczać rozwiązanie rozwijające technologię blockchain o jeszcze ekonomiczniejszą skalowalność, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Aion ma wspierać tworzenie i utrzymywanie prywatnych i biznesowych ledgerów oraz między platformową łączność i wymienialność łańcuchów i tokenów. W skrócie? Technologia do tworzenia ledgerów opartych o blockchain i umożliwienie monetyzacji połączeń między istniejącymi i przyszłymi technologiami blockchain.

Droga do wysokiej kapitalizacji kryptowaluty

Na początku, jak w przypadku wielu kryptowalut, Aion był dostępny jako token ERC-20 w łańcuchu Ethereum. Co za tym idzie, dostępność Aion ograniczała się do niszowych giełd z tokenami Ethereum. Docelowo jednak Aion ma działać we własnym blockchainie, Aion One (Aion-1). Co jest ważne, obiecywana bezproblemowa komunikacja między łańcuchami wymaga, żeby została zachowana kompatybilność z siecią Ethereum. Jaka jest różnica? Zamiast oferować jedynie komunikację, Aion ma oferować użytkownikom tworzenie sieci i łańcuchów, takich jak Ethereum.

Dlaczego zakładanie nowych blockchainów jest ważne?

Ponieważ jest to wdrożenie idei Internet of Trust. Zamiast korzystać z przeciążonej sieci Bitcoin do transferu wartości lub korzystania z przeciążonej sieci Ethereum do hostowania projektów opartych o ERC-20, jest możliwość założenia własnego łańcucha, którego problemy skalowalności nie dotyczą w takim stopniu, jak wielkie sieci. Twórcy punktują kolejne zalety:

  • możliwość komunikacji z istniejącymi łańcuchami oraz tymi, które zostaną stworzone w przyszłości
  • skalowalność niezależna od obciążenia innych sieci
  • kontrola nad parametrami własnego blockchainu, takimi jak publikacja, sposób potwierdzania, liczba tokenów, dostępy

Ryzyko i opinie o Aion

Doświadczony team z kontaktami (Matt Spoke, Nuco z powiązaniami z Deloitte) na pewno pomaga w przyspieszeniu rozwoju projektu. Potwierdzenie, że funkcjonalność działa w sieci Ethereum, która docelowo będzie jednym z większych partnerów, buduje podstawę zaufania. Współpraca z istniejącymi projektami jak Wanchain i ICON to plus. Minusy? Developerów i liderów projektu czeka bardzo dużo pracy koncepcyjnej i praktycznego promowania idei, zarówno od strony sprzedażowej, jak i technologicznej. Niemniej AION wygląda bardzo obiecująco.

Jak zająć miejsce w pociągu do kryptowaluty trzeciej generacji?

Nie jest to już trudne jak przed kilkoma miesiącami. Tym bardziej, że kapitalizacja Aion jest w okolicach 40 miejsca na liście krypto. Jeśli posiadasz już Bitcoin lub inne kryptowaluty, możesz skorzystać z dostępności Aion na giełdzie kryptowalut Binance. Jak kupić kryptowalutę AION?

Binance anonimowa giełda kryptowalut bez weryfikacji - tutaj kupisz Aion, gdzie jest największy obrót i kapitalizacja.Są dostępne trzy rynki: AION/BTC, AION/ETH i AION/BNB. Najniższa prowizja za transakcję to 0.1% lub 0.05% w promocji, płacąc Binance CoinKryptowaluta może być bezpiecznie przechowywana np. na portfelach sprzętowych.

###

Chcesz kupić lub sprzedać kryptowaluty bez wysyłania dokumentów? Anonimowe giełdy kryptowalut.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.