Kryptowaluta Docademic to rozwiązanie blockchain dla gabinetów lekarskich. Błyskawiczny wzrost potwierdza jej potencjał.

Docademic to nowoczesne rozwiązanie z dziedziny medycyny. Mogłoby się wydawać, że to kolejne narzędzie marketingowe: istniejące aplikacje dla placówek medycznych, dzięki którym mogą pozyskać pacjentów… Dzięki zastosowaniu blockchain można do palety usług dołożyć bezpieczne gromadzenie dokumentacji medycznej lub udzielanie konsultacji medycznych online poprzez autoryzowane połączenia. Setki gabinetów mogą skorzystać z potencjału takiego rozwiązania. Dlaczego warto się jej przyjrzeć? Pomimo trendu spadkowego na szerokim rynku kryptowalut, MTC solidnie wzrasta od początku notowań w połowie maja 2018. Docademic ma parę tradingową na giełdzie KuCoin.

Storiqa to rozwiązanie retail oparte o blockchain. Czy wytrzyma konkurencję z rywalami z dziedziny blockchain?

Storiqa, czyli konkurencja dla Alibaby. Twórcy tego projektu konkurują z największymi retailerami w internecie. To, co przykuwa uwagę to fakt, ze zaadresowali jedną z największych bolączek: fałszywe i sponsorowane opinie o produktach. Dzięki temu, że za prawdziwe oceny sprzedaży i produktów klienci będą dostawać wypłaty, jest szansa, że zachęci to rzeczywistych nabywców. Docelowo ma powstać baza realnych opinii, co przełoży się na reputację strony.

Obie kryptowaluty są dostępne jedynie na HitBTC, chińskiej giełdzie kryptowalut. Jak szybko zainwestować w kryptowaluty z potencjałem?

Giełda kryptowalut HitBTC pozwala na inwestowanie w wiele nieznanych kryptowalut z potencjałem. Najczęściej pojawiają się tam kryptowaluty, które mają szansę stać się zyskownym wyborem dla spekulanta.
  1. Załóż darmowe konto na HitBTC
  2. Wpłać kryptowalutę.
  3. Wybierz kryptowalutę, którą chcesz kupić i dokonaj transakcji za Bitcoin lub Ethereum.

Zarówno Storiqa, jak i Docademic plasują się obecnie w okolicach drugiej setki na liście kapitalizacji coinmarketcap. Co jest zaskakujące, jeszcze kilka tygodni temu nie były nawet blisko tej pozycji. Jeśli tempo wzrostu się utrzyma, kryptowaluty przyniosą spore zyski. Czy warto?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *