Giełda kryptowalut Abucoins, z dobrymi opiniami, sensacyjnie kończy działalność. Na którą giełdę kryptowalut przenieść swoje środki? Gdzie kupować kryptowaluty?

Giełda kryptowalut Abucoins to polska giełda kryptowalut, z którą wiązano spore nadzieje. Wiązano, bo… kończy działalność. Inwestorzy, którzy używali jej do tradingu i przechowywania kryptowalut muszą mieć się na baczności i działać, ponieważ giełda kończy działalność, a termin wypowiedzenia kont rozpoczyna się już… jutro, czyli 14 czerwca. Przypominamy, że proces likwidacji spółki rozpoczął się 1 czerwca 2018, a w regulaminie jest zapis o 14-dniowym okresie wypowiedzenia umowy świadczenia usług.

Giełda kryptowalut Abucoins kończy działalność, co robić?

Po pierwsze, zaloguj się na swoje konto w Abucoins i zleć wypłatę środków na własny, bezpieczny portfel. W razie jakichkolwiek pytań: skontaktuj się z obsługą klienta giełdy w razie problemów. Jeśli nie masz portfela do wszystkich kryptowalut, w które zainwestowałeś, sprawdź najlepsze giełdy kryptowalut i wybierz tą, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i ma najlepsze opinie.

Jakie były opinie o Abucoins?

Giełda kryptowalut Abucoins miała bardzo dobre opinie. Na najlepsze oceny klientów i ich zaufanie składał się głównie 24-godzinne wsparcie obsługi klienta, w dodatku w wielu językach. Wielkim plusem było bezpieczeństwo, giełda nie miała problemów z utratą środków na skutek włamań.

Giełda kryptowalut Abucoins zamyka się, a spółka prowadząca Abucoins jest likwidowana. Co robić ze środkami zgromadzonymi na Abucoins? Gdzie przelać Bitcoin, Ethereum, Verge, Tron, Lisk?

Giełda Abucoins na czarnej liście

Giełda kryptowalut Abucoins miała również trudniejsze chwile. W lutym 2018 znalazła się na liście ostrzeżeń KNF. Jak pisali urzędnicy, poznańska spółka Abucoins znalazła się tam za umożliwienie handlu wirtualnymi walutami. Społeczność kryptowalutowa była wtedy pod wrażeniem działania polskich biurokratów, którzy w tamtym okresie aktywnie działali w kierunku zniechęcenia publiki do inwestowania w kryptowaluty. Na marginesie, postawa KNF okazała się ostatecznie słuszna i być mozę uchroniła paru niedoświadczonych inwestorów od dramatu (po ich kampanii kryptowaluty straciły ponad 50% wartości). Z drugiej strony można polemizować, ile było szczęścia w timingu kampanii KNF, a ile prawdziwych zdolności przewidywania zachowania rynku?

Gdzie się przenieść z Abucoins – którą giełdę kryptowalut wybrać?

Tak szybkie zniknięcie giełdy wymaga podjęcia błyskawicznej decyzji. Jeśli masz szerokie portfolio kryptowalut, konfiguracja wielu portfeli z zachowaniem środków bezpieczeństwa będzie trudna, szczególnie mając na to jedynie parę dni. Pozostaje szybkie założenie konta na giełdzie kryptowalut, która cieszy się dobrymi opiniami i nie planuje kończyć działalności. Wybór zależy od potrzeb inwestora. Jeśli szukasz giełdy ze wsparciem po polsku, wybierz  Bitbay.

Polska giełda kryptowalut Bitbay to najpopularniejsza europejska giełda. Ostatnio wprowadziła do oferty kryptowalutę Ripple, usługę z dobrymi prognozami dla bankierów i finansów. Giełda BitBay w przeciwieństwie do Abucoins, cały czas prowadzi działalność.

Jeśli szukasz najniższych prowizji, najlepszym wyborem jest Binance lub oferująca atrakcyjny program z pasywnym dochodem Kucoin. Na tych giełdach możesz zapłacić nawet do 0.05% prowizji!

Anonimowa giełda kryptowalut Binance, na której kupisz kryptowaluty z najniższą prowizją. Sprawdź tę giełdę, jeśli zależy Ci na tradingu i potrzebujesz przenieść się z Abucoins.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *