Pomysł, żeby dzielić się zyskami z działalności w branży kryptowalut jest w branży bardzo popularny. Ułatwia to zdecydowanie cyfrowa postać udziałów. Wystarczy wspomnieć o szale ICO, który ogarnął świat w 2017 i na początku 2018. Sukces finansowania wielu projektów pozwolił na rozwinięcie skrzydeł giełdom, usługom i produktom opartym o blockchain. Dlaczego zatem akurat teraz rozwija się hype na udziały w giełdzie Coincasso?

Giełda kryptowalut CoinCasso jest agresywnie reklamowana i obiecywane są duże dywidendy. Jak będzie w przyszłości po ICO?

Już na początku przypominamy, że idea dywidendy z działalności kryptowalut jest nie tylko znana, ale też są już organizacje, które z sukcesem ją wdrożyły. Wiele razy analizowaliśmy tokeny giełdy KuCoin, która oferuje przychód pasywny. W naszym ostatnim artykule sprawdzamy, jaka jest stopa zwrotu i warunki dywidendy. Dla tych, którzy nie lubią dużo czytać, publikujemy ten zwrot dla porównania pod koniec artykułu.

CoinCasso i obietnice wielkich zysków

Wracając do CoinCasso, na niszowych blogach i vlogach pojawiły się opracowania intensywnie zachęcające do zakupu udziałów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie obietnice, które są składane przy tej okazji. Powstały projekcje mówiące, że inwestycja $7500 będzie przynosiła ponad… ćwierć miliona dolarów rocznie! Odlatują nawet tak daleko, że przewidują ponad 2.5 miliona dolarów dywidendy rocznie, w najwyższym pakiecie… Wszystko to pod warunkiem, że giełda się rozwinie i będzie w top 10 największych giełd.

Teraz poważnie. Jakie warunki muszą zostać spełnione, żeby w ogóle myśleć o wizji giełdy kryptowalut wypłacającej dużą dywidendę? Droga od początku projektu do sukcesu jest kręta. Dużo łatwiej jest zrobić projekcję przyszłych zysków dla właścicieli projektu, którzy nim bezpośrednio zarządzają, niż dla udziałowców, którzy są następni w kolejce do podziału zysków (dlaczego?). Przyjrzyjmy się kryteriom sukcesu giełdy.

Zarobki giełdy kryptowalut, czyli obroty z tradingu

Czy obiecywane zarobki zależne od tego, jakie obroty będzie miała giełda kryptowalut? Oznacza to, że żeby określić ilość wypłaconej dywidendy należy sprawdzić, ile przychodu będzie miała giełda. Dodatkowo liczy się też poziom kosztów, ponieważ jeśli giełda nie będzie w stanie działać i rozwijać się ze zbieranych prowizji, dla udziałowców nie pozostanie nic.

O potencjale zysków będzie decydować popularność giełdy. Kluczowe pytanie to: jak giełda zamierza zdobywać klientów? Pierwsi inwestorzy nawet się o tym nie wspominają, prawdopodobnie nie wiedząc, jak trudno zdobywa się nowych użytkowników. Plan marketingowy to podstawa, i jednym z większych zagrożeń jest konieczność dalszego rozwadniania udziałów w celu rozdawania ich nowym użytkownikom. Nie ma co się łudzić, biznes giełd kryptowalut, szczególnie w bessie, jest trudny. Wolumen transakcji spada, użytkownicy tracą zainteresowanie, a wdrożenia nowych tokenów i mechanizmów obronnych kosztuje coraz więcej.

Czy giełda kryptowalut CoinCasso ma szanse stać się hitem i przynieść zysk inwestorom? Sprawdź naszą opinię o udziałach w CoinCasso

Jak ocenić rynek giełd kryptowalut i gdzie będzie CoinCasso?

Rozwiewamy też mit inwestowania jako jeden z pierwszych inwestorów na rynku giełdowym. Na CoinMarketCap notowanych jest aktualnie aż 222 giełd kryptowalut. Były polski BitBay zajmuje aktualnie 52 miejsce, wypłacający regularnie dywidendę KuCoin na 55 miejscu, klasyfikacja według wolumenu tradingu. Giełda KuCoin płaci dywidendy już od lat, dodaje ciągle nowe kryptowaluty utrzymując aż 406 par walutowych, wzmacnia się marketingowo, jednocześnie wypłacając większość zysków… Stopa zwrotu z trzymania tokenów KCS to około 3% rocznie. To jest rzeczywista wartość.

Tutaj właśnie dochodzimy do sedna, czyli do gwarancji posiadania dla udziałowców. Ze względu na strukturę właścicielską, jedyną walutą do rozmnożenia są właśnie te udziały… Jeśli organizacja będzie potrzebowała, z jakiegokolwiek powodu, większego kapitału, nie zawaha się przed emisją dodatkowych udziałów, przez co rozwodni stan posiadania dotychczasowych akcjonariuszy. Czy mają oni plan działania na taki rozwój wydarzeń?

Podsumowanie i opinie o CoinCasso

Rynek giełd kryptowalut jest trudny, nie tylko dlatego, że aktualnie jesteśmy w bessie, ale również dlatego, że są finansowi magicy, którzy potrafią dostarczyć usługę tradingu… za darmo. O tym milczą jednak aktualnie prawie wszyscy zachęcający do inwestycji. Dla nas niestety wejście w token CCX za, $0.75, $1 lub więcej nie jest okazją życia, tym bardziej, że za taką kwotę można dostać 1 token KCS, który codziennie wypłaca dywidendę zbliżoną do rocznych zwrotów z polskich obligacji. Z drugiej strony, jeśli chcesz być jednym z pierwszych inwestorów w projekt i widzisz w nim potencjał, nie czekaj i zarejestruj się w CoinCasso. Przy tak intensywnym marketingu, projekt ma szanse zajechać daleko, przynajmniej w początkowej liczbie zarejestrowanych użytkowników. Lepiej być wcześniej niż później. Z dużą liczbą użytkowników można już coś osiągnąć w tej branży…

Jeśli zależy Ci na zwiększeniu swoich szans na sukces, wybierz giełdę, która już działa, wypłaca dywidendę i pozwala zarabiać na poleceniach:

Zarabiaj już teraz na działającej giełdzie KuCoin! Rejestracja


Chcesz zainwestować w giełdę, która już dziś wypłaca dywidendę z obrotów na poziomie 3% rocznie? Sprawdź tokeny KCS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *