kryptowaluta 0x logo

Kryptowaluta 0x (ZRX) to kryptowaluta, która z pewnością docenia zalety blockchainu Ethereum i próbuje jeszcze je wzmocnić. Wierząc w powodzenie ETH zakłada, że coraz więcej cyfrowych aktywów i zasobów będzie korzystać z łańcucha Ethereum, wprowadza możliwość tradingu i wymiany tych tokenów. Wprowadzone rozwiązanie ma być uniwersalne i zdecentralizowane, a wspierane rodzaje tokenów nie ograniczają się do kryptowalut i finansów – projekt zakłada wsparcie dla wielu klas aktywów cyfrowych i fizycznych. Protokół 0x pozwala na przesyłanie tokenów poza głównym łańcuchem, co znacznie odciąża sieć i zmniejsza opłaty. Decentralizacja projektu pozwala każdemu na założenie węzła i uczestniczenie w zapewnianiu bezpieczeństwa i stabilności sieci.

Kryptowaluta 0x jest jednym z popularniejszych wyborów kryptowalutowych inwestorów na początku 2018 roku. Aby szybko ją kupić, najlepiej wybrać giełdę kryptowalut Binance, gdzie dokonuje się najwięcej transakcji ZRX. Jak kupić ox?

Logo binance
  1. Zarejestruj anonimowe konto na Binance
  2. Wpłać kryptowalutę o krótkim czasie potwierdzenia, np. Ethereum, Litecoin lub ewentualnie Bitcoin
  3. Znajdź parę ZRX/BTC i kup kryptowalutę 0x (zapłacisz najniższą prowizję 0.1% lub 0.05% w specjalnej ofercie)

Ze względu na częste wyłączanie możliwości rejestracji, zdecydowanie warto zarejestrować konto na Binance już teraz. Kryptowaluta 0x jest jednym z tych projektów, które intuicyjnie rozumiemy i jesteśmy świadomi potencjału – sukces Ethereum opiera się na takich, pomysłowych rozwiązaniach.

###

Którym giełdom kryptowalut warto zaufać? Ocena ryzyka i porównanie najlepszych giełd kryptowalut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *