2 działające drogi do zdobycia darmowych Bitcoinów (update 2021!)

Ponad 10 lat po wystartowaniu największych projektów kryptowalutowych, wciąż działają największe serwisy, które popularyzują Bitcoina. Jednym z najstarszych sposobów na zainteresowanie nietechnicznych osób jest przekazanie im za darmo pewnej ilości kryptowalut.

Efekt, który jest osiągnięty przekracza wszystkie oczekiwania: takie osoby zaczynają interesować się tematem i szukać odpowiedzi na pytania: jak przechować otrzymane BTC, jak przesyłać i dokonywać transakcji BTC oraz jak zdobyć więcej satoshi.

Darmowe Bitcoiny? Kraniki

Instrukcja, którą napisaliśmy parę lat temu pozwoliła zdobyć pierwsze BTC wielkiej liczbie ludzi, którzy nie wiedzieli co to jest Bitcoin. Nie zawiodła nas również intuicja, rekomendowaliśmy korzystanie z lokaty Bitcoin na 4,08%, która do dzisiaj codziennie wypłaca odsetki.

Kilku użytkowników prosiło nas w prywatnej korespondencji o odświeżenie artykułu, do czego się zabieramy. Czy opłaca się jeszcze zaczynać od darmowych Bitcoinów?

Na końcu artykułu drugi sposób na zdobycie darmowych Bitcoinów!

Darmowe Bitcoiny to nie clickbait!

Tytuł to nie jest clickbait. W rzeczywistości opisuje drogę do zdobycia darmowych bitcoinów, potrzeba jedynie mieć własny adres bitcoin i trochę czasu. Jest to od początku istnienia kryptowalut najprostszy i najpopularniejszy sposób na zdobycie niewielkiej ilości kryptowaluty, zorganizowany w celu popularyzacji technologii i umożliwienie użytkownikom testu przesyłania i korzystania z portfeli.

Nie jest to sensu stricte “rozdajo” w stylu łap i uciekaj, a zorganizowana akcja minersów, early adaptersów, inżynierów wokół protokołu Bitcoin i biznesów zaangażowanych w kryptowaluty. Biznes będzie trwał dopóki będzie opłacało się “rozdawać” najmniejszą jednostkę rozrachunkową w ekosystemie Bitcoin, czyli 1 satoshi (co zapisujemy jako 0.00000001).

Jak zdobyć darmowe Bitcoiny, instrukcja w minutę

Na fali coraz wyższych cen BTC przypominam sposób zdobycia za darmo niewielkich ilości Bitcoin. Celem jesmt uzbieranie wystarczającej liczby satoshi, żeby bez ryzyka przetestować właśnie wprowadzone oprocentowanie depozytu w BTC (lokaty bitcoin). 

Zbieranie polega na klikaniu w kraniku, czyli serwisie rozdającym darmowe Bitcoiny, a uzbieranie minimalnego depozytu zajmuje ok. tygodnia wraz ze wspomaganiem około kilku tygodni. Poniżej znajdziesz: opis strony, opis ułatwień i sposobów na przyspieszenie zbierania, ogólne uwagi o ekosystemie bitcoin, obliczenia.

Jak dostać darmowe btc? Zarejestruj się w serwisie, który pozwala na otrzymywanie odsetek od depozytów w kryptowalutach. Darmowe Bitcoiny zostaną dopisane do Twojego konta co dzień.

Darmowe bitcoiny z kranu już w kilka tygodni

Wracamy do rzeczywistości. Wiemy, że są darmowe bitcoiny w celach edukacyjnych i oprócz nowego doświadczenia pojawiła się dodatkowa motywacja: serwis z darmowymi btc oferuje oprocentowane depozyty o realnej stopie procentowej. Świadomość dzikiego zachodu sprawia, że chcemy ryzykować jak najmniej, więc celujemy w najniższy pułap lokaty, czyli stan konta ponad 30 000 satoshi.

 1. Do rejestracji potrzeba adres bitcoin, który masz w dowolnym portfelu i adres e-mail.
 2. Rejestracja w 30 sekund na stronie z darmowymi Bitcoinami
 3. Po rejestracji liczymy ile wysiłku w to włożymy…

Skrypt pozwala nam na dopisanie do naszego konta ok. 160 200 20 10 50 20 10 6 satoshi co godzinę, a o ponownym otwarciu tej możliwości informuje stoper. Cena zależy od wartości Bitcoina. Liczba przyznawanych satoshi wzrasta wraz z tempem spadku wartości waluty i vice versa. Warto zauważyć, że 10 satoshi w 2021 jest warte więcej, niż 50 satoshi z 2019…

Z jednego IP można zbierać satoshi jedynie na jednym koncie. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby założyć zalogować się na konto również na telefonie komórkowym, który nie korzystając z domowego wifi umożliwia zbieranie satoshi w tym samym czasie.

Nierealne jest utrzymanie tempa 20 wejść dziennie, ale wchodząc na stronę 6-8 razy dziennie na dwóch urządzeniach jesteśmy w stanie dotrzeć do poziomu 30 000 w nieco ponad dwa miesiące (jeśli mamy szczęście i weryfikacja obrazkowa będzie prosta lub nie będzie się włączać, wszystko zajmie nam w sumie około godziny)

Kiedyś to było (łezka)… ale teraz wciąż jeszcze można

UPDATE: ze względu na wyższą cenę BTC, warto było wspomagać się kopaniem kryptowalut przez przeglądarkę. Dzięki temu już w kilka tygodni byliśmy w stanie osiągnąć docelowy pułap. Lokata aktywuje się automatycznie po przekroczeniu 30 000 satoshi i od tego momentu do stanu konta co dzień będzie dopisywane kilka satoshi. Na tym się kończy pierwszy etap, i jak wszystko pójdzie dobrze, być może za kilkanaście lat wypłacimy sobie dobry obiad. Albo doświadczymy kolejnego rollercoastera…

Jeśli chcesz bezpiecznie przechowywać BTC, dowiedz się, jak założyć portfel Bitcoin?

Bonus w serwisie z darmowymi Bitcoinami. Jeśli dopisze Ci szczęście, możesz wygrać dużo więcej satoshi, niż podstawowa ilość.
Czasem dopisze szczęście i można wygrać dużo więcej satoshi, niż w podstawowym wymiarze. Co powiesz na kilka złotych za jedno kliknięcie?

Dla tych, którzy chcą więcej, niż minimum

Poniższa sekcja jest dla wytrwałych. Można różnorodnie wspomagać proces zbierania satoshi:

 • Wspomaganie się urządzeniami mobilnymi i rekomendowanie zbierania satoshi osobom, którym zapoznanie się z kryptowalutami przyniesie korzyści
 • Reward points, dzięki którym możemy np. wyciągać 10% / 50% / 100% więcej satoshi za każdym rollem. Bardzo ważna jest świadomość, że zwiększony bonus można “wykupić” na 24 godziny (czyli na 23 zbiórki) i żeby maksymalnie go wykorzystać trzeba tego dnia częściej odwiedzać stronę
 • Bardziej zaawansowana strategia to wydawanie Reward points na… zdobywanie jeszcze więcej Reward points, żeby szybciej móc wymienić je na wspomniany przed chwilą bonus. Koszt tej wymiany zwraca się jedynie wtedy, jeśli odwiedzamy stronę nie mniej, niż 13 razy w ciągu 24 godzin
 • Najbardziej ryzykowny sposób to gra w “Multiply your BTC”, ale ze względu na to, że jest to gra o ujemnej wartości oczekiwanej rekomenduję taktykę “hit and run”, najlepiej od razu po wyjściu na minimalny plus. Uwaga, wciąga!
 • Do każdego rolla otrzymuje się bilety na cotygodniową loterię, w której można wygrać do kilku BTC. Podczas jednego rolla zyskuje się do dwóch ticketów na loterię. Niestety, zebranie tysiąca ticketów ma wartość oczekiwaną.. 5 centów USD (Aktualizacja: wartość oczekiwana jest większa, niż wcześniej, ale nie na tyle, żeby wydawać satoshi na tickety). Można zatem bez żalu wyłączyć przydzielanie losów na loterię na rzecz Reward points (w sekcji “Profile -> Disable lottery”)

Ci, którzy regularnie klikają mogli rozważyć zwiększenie wysiłku. Warto było założyć konto również na stronie Dogecoin, rozdającą niegdyś popularną, alternatywną kryptowalutę (niestety, serwis już nie oferuje darmowych Doge). Do rejestracji potrzeba również adresu DOGE.

Na smartfonie lub telefonie komórkowym też da się zbierać darmowe bitcoiny
Na komórce też da się zbierać darmowe Bitcoiny z kraniku

Zaawansowana strategia dla najwytrwalszych

Schemat dla najwytrwalszych wygląda następująco:

 • Zbieramy Reward points i wykorzystujemy je mniej więcej co dwa tygodnie na “Free BTC bonus 500%, kosztujący 1200 Reward Points. Mamy 24 godziny, podczas których zbieramy 500% więcej z free rollów (20 wejść na stronę w 24 godziny jest super wynikiem). Zakładając, że roll to standardowe 160 satoshi, my dostajemy 800, czyli ok. 16 000 satoshi jednego dnia, z jednego konta. Jedna taka akcja i przekraczamy próg lokaty. AKTUALIZACJA: w przypadku mniejszej kwoty w satoshi. Da się zebrać ekwiwalent w dolarach takiej ilości kryptowaluty, jednakże w BTC będzie to mniejsza liczba: 33 satoshi x5 daje 165 satoshi, po które możemy zgłosić się maksymalnie 23 razy, czyli do zdobycia na jednym urządzeniu jest prawie 4000 satoshi w ciągu 24h.
 • Wersja hardcore to wymiana Reward Points na jeszcze więcej Reward Points, w tym scenariuszu potrzebujemy co najmniej dwóch intensywnych dni: jednego, w którym zbieramy dodatkowe Reward Points (min. 13 wejść dziennie, ale realnie celuje się w więcej niż 20x), a kolejny dzień to dopiero “Free BTC bonus”.

Scenariusze dla najbardziej wytrwałych są sensowne jedynie w dwóch przypadkach: chcemy wymienić swój czas na oprocentowany depozyt i mamy zaufanie do firmy, że będzie w biznesie na tyle długo, żeby odsetki urosły do satysfakcjonującej nas wysokości bez dalszego wysiłku. UPDATE: otrzymaliśmy kilka wiadomości od naszych czytelników, którzy sprawdzili te strategie i stosowali je w poprzednich latach, zbierając dużo większe kwoty, niż obliczyliśmy. Dziękujemy wszystkim za kontakt, podsumowania, screenshoty i usprawnienia tych strategii.

Co zmieniło się w Bitcoinach za darmo w 2021?

Pojawiła się nowa opcja wspomagania zarabiania, czyli FreeBitcoin Premium. Strona zachęca do zakupu tokenów FunFair. FUN są notowane na największych giełdach na świecie, w tym na Binance.

Jakie są korzyści z uczestnictwa w programie? Zależy to od liczby zakupionych tokenów FUN. Pierwszy próg zaczyna się od 2500 FUN (około $130), dzięki czemu uzyskamy dostęp do:

 • dodatkowych rundek Koła Fortuny, gdzie można wygrać Rolexa (ale najczęściej będzie to 50 satoshi),
 • cashback za granie w Multiply BTC i zakłady.

Wartość benefitów zależy od czasu trzymania FUN w serwisie, a największe włączają się po 12 miesiącach. Trzeba zatem wykazać się sporą cierpliwością. Jest to dobry prognostyk dla wartości FunFair. Spora część tokenów FUN zostanie wycofana z obiegu w nadziei na zyski w serwisie.

Jeśli kupisz powyżej 12500 FUN (ok. $700), otrzymasz dodatkowo zwiększenie oprocentowania depozytów. Może się ono zwiększyć nawet o 10% bazowej wartości, po roku trzymania takiej liczby FUN.

Co myślimy o tej promocji? Jeśli jesteś długoterminowym użytkownikiem serwisu rozdającego darmowe Bitcoiny, trzymasz tam duże depozyty lub grasz systemem, z pewnością skorzystasz z dodatkowego oprocentowania.

Jakie jest ryzyko? Token FunFair zaczął wzrastać prawie dwa tygodnie przed ogłoszeniem akcji. Kupowanie tokena za 120 satoshi, jeśli jeszcze kilka tygodni wcześniej można go było dostać za 30 satoshi niesie ze sobą spore ryzyko. Być może warto poczekać, aż cena FunFair spadnie i wejść do gry za niższą cenę. Może nie będzie to 20 satoshi, ale 40 wydaje się sensowną kwotą. Na pewno warto też dokonać obliczeń korzyści, które zależą od ilości środków, którymi obracasz w serwisie.

Jak się okazuje, warto było czekać, ponieważ po początkowym gorącym okresie cena FUN w serwisie spadła do około 40 satoshi. Można zatem kupić je o połowę taniej niż przy debiucie.

Sukasz dodatkowych sposobów na darmowe Bitcoiny?

Był Jest jeszcze jeden sposób na darmowe Bitcoiny. Portfel Coinpot pozwalał na zbieranie wielu darmowych kryptowalut w jednym miejscu: Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Dogecoin i Dash. Jak to działało?

Używaj portfela CoinPot

Coinpot.co to był zbiorczy portfel, dzięki któremu można było zbierać w jednym miejscu darmowe kryptowaluty z kraników:

 • Moon Bitcoin
 • Moon Dogecoin
 • Moon Litecoin
 • Moon Dash
 • Moon Bitcoin Cash

Niestety na początku 2021 przestał funkcjonować. Twórcy serwisu tłumaczyli się brakiem zasobów do rozwoju strony oraz zbyt dużą ilością oszustw użytkowników.

Wystarczy się zarejestrować w Coinpot, po czym zamiast adresu portfela konkretnej kryptotwaluty, można zbierać darmowe kryptowaluty i przypisywać je automatycznie do portfela założonego na adres e-mail. Dodatkowo strona oferuje oferowała możliwość zarobienia tokenów za wypełnianie wyzwań (challenges). Co miesiąc są do wygrania duże ilości tokenów Coinpot dla liderów rankingu.

Moon Bitcoin

Moon Bitcoin to jeden z najbardziej popularnych kraników BTC, gdzie można zdobywać darmowe satoshi nawet co 5 minut. Rejestracja na Moon Bitcoin jest darmowa, a najlepiej dokonać jej używając adresu e-mail z serwisu Coinpot. W przeciwnym wypadku trzeba używać adresu Bitcoin. Serwis Moon Bitcoin wyświetla bardzo dużo reklam, które sponsorują działanie serwisu. Zwracamy szczególną uwagę na przekierowania, które czasem mogą zdarzyć się podczas korzystania z Moon Bitcoin. W takim przypadku wystarczy wrócić na poprzednią stronę i kontynuować zdobywanie darmowych Bitcoinów.

Trzeba zatem wrócić do innych sposobów zarobienia darmowych Bitcoinów. W 2021 jest to Koło Fortuny od freebitcoin.

Jak wygrać Lamborghini lub 21 BTC?

Kolejnym sposobem na zdobycie darmowych kryptowalut jest promocja, w której do wygrania jest Lamborghini. Promocja, w której można wygrać Lamborghini oficjalnie wystartowała. Potwierdzeniem, że działa jest to, że odbywa się już jej 3 edycja! Jeśli udało Wam się zebrać odpowiednią ilość BTC, aby kupić Golden Ticket, możecie już dziś wziąć w niej udział. Jeśli jeszcze nie, sprawdźcie poniżej, jak najprościej zwiększyć swoje szanse na Lambo!

Wygraj Lamborghini za zdobywanie darmowych Bitcoinów?!

To nie jest clickbait, choć może to tak wyglądać. Jak dać sobie szansę na wygranie prawdziwego Lamborghini i nie zapłacić ani satoshi? Działający od wielu lat serwis freebitcoin wystartował z loterią, w której można wygrać Lamborghini.

Zdobywaj Złote Losy (Golden Tickets), które są szansą na Lamborghini w loterii. Otrzymujesz 1 Golden Ticket za każde 0.00500000 BTC postawione w grze Multiply BTC lub możesz kupić 1 Golden Ticket za 0.00025000 BTC.

Pamiętaj, że w serwisie otrzymujesz co godzinę darmowe Bitcoiny i codzienne odsetki za depozyt w BTC! Dzięki temu losy nie muszą Cię nic kosztować!

Wygraj Lamborghini i otrzymaj darmowe Bitcoiny. Loteria w serwisie freebitcoin ma już kilka edycji.

Jak dostać szansę na wygranie Lamborghini za darmo?

Jeśli zadbasz wystarczająco wcześnie o stan swojego konta w serwisie z darmowymi Bitcoinami, jesteś w stanie wziąć udział w loterii o Lamborghini za darmo lub znacznie zwiększyć swoje szanse. Jak to zrobić?

Po prostu wykorzystać to, co oferuje serwis freebitcoin, czyli zdobyć darmowe Bitcoiny i wykorzystać je do zakupu Golden Tickets. Można to zrobić na wiele sposobów, z których najprostszy to po prostu regularne logowanie się do serwisu i gromadzenie BTC na swoim koncie.

Jak wykorzystać lokatę FreeBitcoin do zakupu Złotych Losów?

Niewielu użytkowników zdaje sobie z tego sprawę, ale serwis FreeBitcoin oferuje CODZIENNE odsetki za depozyty BTC. Oprocentowanie jest lepsze niż zwyczajna lokata banku, dzięki czemu możemy zwiększyć szanse na wygranie Lamborghini.

Jeden los kosztuje 0.00025000 satoshi, co wg zmiennego kursu BTC może wynosić nawet trochę mniej, niż… 5 złotych. Oznacza to, że zdeponowanie nawet mniej niż 0.05 BTC pozwoli na zarobienie do końca maja na co najmniej parę Złotych Losów, zakładając, że raz na jakiś czas będziemy się logować do serwisu i dokładać sobie darmowe Bitcoiny.

Co to jest Bitcoin? Jak szybko dowiedzieć się, co to Bitcoin i zacząć przygodę z kryptowalutami

Czy warto grać w Multiply BTC i otrzymywać losy automatycznie?

Zasady loterii są bardzo proste, za granie w Multiply BTC otrzymuje się Golden Tickets. Każde postawione w grze 0.00500000 to jeden przyznany Złoty Los. Multiply BTC to gra, w której house ma niewielką przewagę, więc dla każdego, kto opracowuje sobie strategię, istotny jest poziom stop loss.

Strategia powinna opierać się na założeniu, że osiągnięty w krótkim terminie zysk zostaje wypłacony, zanim swingi spowodują wyzerowanie kapitału.

Tymczasową przewagę można osiągnąć głównie dzięki wielkiemu bankrollowi, sensownym doborze stawek i żelaznej sile woli, żeby wyjść w odpowiednim momencie. Jeśli spełniasz te warunki, postaraj się zarobić jak najwięcej korzystając z tego, że za grę otrzymuje się Golden Tickets.

Jak bezpiecznie wziąć udział w grze o Lambo?

Odpowiedź na pytanie, jak bez ryzyka wziąć udział w grze o Lamborghini zawiera się w idei serwisu. Wystarczy odpowiednio szybko założyć konto w serwisie i zbierać darmowe Bitcoiny, żeby mieć już uzbierany kapitał i odsetki na przynajmniej 1 los.

Dla tych, którzy się spóźnią, może zabraknąć czasu, przez co będą czuli się zobowiązani do podjęcia bardziej ryzykownej gry w Multiply BTC lub wpłaty większego kapitału, który przyspieszy zbieranie odsetek. Warto zatem działać już dziś, a na potwierdzenie, że warto się wysilić:

Darmowe Bitcoiny najczęściej wiążą się z rejestracją w serwisie oraz wielokrotne klikanie. Oprócz tego warto skorzystać z lokaty Bitcoin.

Dlaczego ktoś rozdaje Bitcoiny?

Sam mechanizm nie jest czymś niezwykłym: rozdawanie bitcoinów jest naturalnym sposobem propagowania kryptowalut. Pamiętajmy, że jest to sposób na zdobycie małej ilości kryptowalut i popularyzację Bitcoina. 

Często rekomendujemy ten sposób osobom, które mają czas i chęci do nauki podstaw nowej technologii, ale brakuje im motywacji. Ten poradnik ma służyć jako podsumowanie pomysłu oraz instrukcja w jednym: na początku był przeznaczony dla kręgu znajomych i osób, które pytały nas o BTC.

Powolne dojrzewanie ekosystemu kryptowalut sprawiło, że początkowe usługi rozrosły się w złożone systemy spełniające coraz więcej potrzeb. Fakt wprowadzenia przez  providera darmowych Bitcoinów usługi w postaci LOKATY bitcoin robi pozytywne wrażenie, tym bardziej, że oprocentowanie jest na konkurencyjnym do zwyczajnych lokat poziomie ponad 4% rocznie.

Zaufanie na rynku kryptowalut jest w permanentnym deficycie i każda usługa polegająca na zapłacie za przechowywanie pieniędzy budzi wielkie zainteresowanie, szczególnie świadczona przez gracza działającego od długiego czasu. Zwyczajna usługa wypłacania drobnych ilości kryptowaluty w celach edukacyjnych, rozszerzona o możliwość deponowania bitcoin na stały procent, stała się zatem dużo bardziej warta uwagi.

Rozdawanie BTC ma jednak sens?!

Pójdźmy zatem w dygresję i przyjrzyjmy się drugiej stronie transakcji. Oferta oprocentowanych depozytów, w czasie pisania to 4,08% rocznie, oznacza zwykle po prostu chęć zebrania kapitału:

 • Celem może być po prostu zarobienie na organicznym wzroście wartości waluty.
 • Inny pomysł to zniechęcenie depozytariuszy do wypłat, za cenę ok. 4% w momencie, gdy Bitcoin jest na szczytach cenowych.
 • Być może firma ma w planach realizację projektu wymagającego większego kapitału do wydania lub większego bilansu. Podstawowe pomysły to inwestycję w rozszerzenie działalności wydobywczej kryptowalut (firma deklaruje, ze jej aktualny udział wynosi 0,18% całej mocy obliczeniowej ekosystemu Bitcoin) lub inwestycje w inne kryptowaluty i ich infrastrukturę.
 • Strona cały czas rozwijała część wydobywczą kryptowalut, będąc ważnym węzłem utrzymującym ekosystem Bitcoina oraz posiadając kilkadziesiąt zarejestrowanych kont.

Na “dzikim zachodzie” kryptowalut nie mniej ważne jest sprawdzenie również prawdopodobieństwa szybkiego “zwinięcia” działalności.

Pierwszym sygnałem alarmowym jest fakt rozliczania dziennego, a nie przyjętego w bankowości miesięcznego (0.0109589% dziennie, przyznawane o losowej godzinie), choć może być to zastosowane ze względów marketingowych lub technicznych. Niemniej jednak kapitalizacja dzienna sprawi, że firma będzie winna użytkownikom więcej odsetek, z dnia na dzień depozyty będą wzrastały o wypracowany kapitał. Pytanie, czy tempo przyrostu będzie zabójcze dla pomysłu oprocentowanych depozytów, np. w świetle spadku wartości BTC?

Czynniki, które warto obserwować to: sytuacja firmy, komentarze osób związanych z firmą, obserwacja branży i prowadzonych projektów, kurs Bitcoina, opóźnienia w wypłatach depozytów, jakość supportu i czas odpowiedzi na pytania, etc. Koniec dygresji.

Podsumowanie tematu darmowe Bitcoiny

Rozpoczynam konkluzję od oczywistości. Nie zrobi się tutaj dużych pieniędzy (jednakże, jest to statystycznie możliwe), nie zrobi się tym sposobem nawet średnich pieniędzy. Jeśli liczysz na to, że zarobisz tym sposobem sporą kwotę, musisz liczyć się z podjęciem wielkiego ryzyka.

Lepiej zająć się rozwiązywaniem jakiegoś konkretnego problemu w ekosystemie kryptowalut lub spróbować pośrednictwa lub handlu. Z drugiej strony, zagrożeń i nieprzyjemności jest w tym scenariuszu jedynie parę.

Pierwszy to dyskomfort ze względu na pokusy, jakimi strona zachęca do grania w gry o negatywnej wartości oczekiwanej. Tutaj krótko nadmienię, że neutralnym scenariuszem jest przegranie darmowego depozytu, a bardzo złym: przegranie własnego.

Drugi ból to rozproszenie uwagi. To, czym płacimy za te krótkie momenty meldowania się po kolejne porcje darmowego depozytu. Przez ten prosty fakt ten sposób nie jest dobry dla tych, którzy potrafią bardziej ekonomicznie wykorzystać swój czas. Lepiej po prostu kupić trochę bitcoinów na giełdzie lub ufundować pizzę znajomemu posiadającemu trochę kryptowaluty, w zamian za garść satoshi.

Powodem, dla którego warto spróbować zbierać z kranika darmowe BTC jest możliwość uczestniczenia w kolejnym etapie rozbudowy bitcoinowego ekosystemu. Tym razem są to nisko oprocentowane, potencjalnie bezpieczne depozyty. Poza tym, korzyści odczują ci, którzy bez bezpośredniej zachęty nie znaleźliby motywacji do nauki czym jest bitcoin, do zdobywania adresu, nauki jak się obsługuje portfel bitcoin, wysiłku wymyślenia i przeprowadzenia sposobu ochrony klucza prywatnego.

Do wyklikania swoich pierwszych darmowych satoshi potrzeba przygotować podstawowy warsztat. Dzięki temu następne kroki, rejestracja na giełdzie, oddanie drobnych za piwo znajomemu z portfelem btc lub zakup drobiazgów za kryptowalutę stają się nagle łatwe i dostępne.

Zainteresowany? Do dzieła: zacznij zdobywać darmowe Bitcoiny i sprawdź swoją wytrwałość.

Najnowsze artykuły

spot_img

Dowiedz się więcej:

3 KOMENTARZE

 1. Świetny opis, a ta loteria jest bardzo znana i wiarygodna ? godna polecenia. Po więcej linkow gdzie można otrzymać darmowe fragmenty BTC zapraszam do mnie. PozDr0

 2. Odstraszają mnie stwierdzenia typu “darmowe”, “za darmo”, to logiczne, że jakieś warunki trzeba spełnić, aby coś od kogoś dostać w internecie – szczególnie gdy w gę wchodzą kryptowaluty, trzeba zainwestować czas, energię elektryczną, włożyć wysiłek intelektualny w poznanie czegoś nowego, etc….
  Mam złe wspomnienia z kopaniem kryptowalut – zmarnowałem ponad tydzień na ogarnianie portfela, pobieraniu sterowników, dopytywaniu się o nie, a summa summarum okazało się, że i tak mam zbyt słabą kartę graficzną w laptopie – dużo było mojej winy w tym zmarnowanym czasie, ponieważ koniecznie uparłem się, że chcę pokopać chwilę i policzyć, ile zarobię przez dobę – cel osiągnąłem, bo zacząłem kopać bytecoin – zauważyłem wówczas, że przy dużej intensyfikacji kopania karta graficzna już po kilku minutach niepokojąco się nagrzewa, więc odpuściłem.

 3. Bardzo dobre podsumowanie i merytoryczne, widać że autor posiada wiedzę na ten temat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź nas na facebooku!