cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Kryptowaluta Bitcoin Gold logo

Czy warto zainwestować w nowy Bitcoin Gold?

| 0 comments

Kryptowaluta Bitcoin Gold jest dostępna na wielu giełdach kryptowalut. Czy ta kopia Bitcoina ma szanse na rozwój i prześcignięcie bitcoina? Sprawdzamy czy dobrym pomysłem jest zainwestowanie w BTG

Kryptowaluta Bitcoin Gold nadeszła w gorącym momencie dla świata kryptowalut. Świeżo po konflikcie zakończonym pojawieniem się Bitcoin Cash, nowy hard fork i nowa waluta wprowadziły jeszcze więcej zamieszania. Pierwszym problemem oryginalnego łańcucha, którym zajął się zespół developerów Bitcoin Gold była centralizacja – poprzez zmianę sposobu wydobycia na taki, który eliminuje układy ASIC. Co za tym idzie, dystrybucja nowo wydobytych monet trafia do innych grup interesu. Przed zamieszaniem chroni zaimplementowana Replay Protection, a szybkość transmisji jest zapewniona przez Segwit. Co prawda wersja Gold nie zyskała jeszcze powszechnego użycia, to wartość jednej jednostki utrzymuje się na wysokim poziomie od samego startu projektu, z lekkim wzrostowym trendem.

Gdzie kupić Bitcoin Gold? Na początek sprawdź, czy nie jesteś już posiadaczem BTG – jeśli posiadałeś Bitcoin przed wydobyciem bloku 491406, być może masz już Bitcoin Gold z wspólnej części blockchain obu kryptowalut. Jeśli nie, możesz kupić kryptowalutę Bitcoin Gold na wielu giełdach, najszybciej na giełdach bez weryfikacji: Binance.comKuCoin.com i  HitBTC.com

Kucoin giełda kryptowalut z Chin, gdzie dostaniesz Bitcoin Gold

Giełda kryptowalut: KuCoin.com – zarejestruj się bez weryfikacji i korzystaj z bardzo niskich prowizji. Para BTG/BTC jest dostępna, a założenie konta jest darmowe: rejestracja na kucoin.com.

Binance - wybierz parę walutową Bitcoin Gold Ethereum lub Bitcoin i zainwestuj w Btg

Giełda kryptowalut Binance.com – zarejestruj się i wybierz parę walutową BTG/BTC. Oprócz forków Bitcoina są tutaj rzadsze kryptowaluty z dużym potencjałem, m.in. IOTA, Cardano oraz popularne, jak Ethereum czy Monero (i forki BTC). Rejestracja jest szybka i darmowa.

HitBTC giełda kryptowalut ze wschodu, gdzie kupisz Bitcoin Gold.

Giełda kryptowalut HitBTC.com to miejsce z funkcjonalnością dla traderów kryptowalut.Na giełdzie jest dostępny panel z wykresami i dużą liczbą małych i niszowych kryptowalut z potencjałem. Wciąż możliwa jest szybka i darmowa rejestracja w HitBTC.

Giełda bez weryfikacji musi zostać zasilona kryptowalutami (nie ma możliwości wpłat złotówek lub dolarów), więc najlepszym sposobem na zakup będzie wykorzystanie LocalBitcoins. Jeśli jesteś w stanie ograniczyć swoją anonimowość i zweryfikować konto, możesz wybrać również wśród polskich i zachodnich giełdBitBay.net, amerykańskie kraken.com i poloniex.com, polskie Coinbe.netBitMarket.pl lub brytyjskie CEX.IO. Dostępnością na giełdach Bitcoin Gold cieszymy się również dzięki kompatybilności z oryginalnym Bitcoinem, a chęć giełd do wdrożenia jest wynikiem sukcesu Bitcoin Cash. Czy wierzysz w to, że BTG rozwiązuje strukturalne problemy Bitcoin, czy po prostu liczysz na wzrost wartości, już dziś załóż konto na giełdzie bez weryfikacji: HitBTC.comBinance.com lub KuCoin.com (i kup BTG), zanim możliwość rejestracji zostanie zawieszona.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.