cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Kryptowaluta ICON ICX Logo

Czy warto zainwestować w kryptowalutę ICON (ICX)?

| 0 comments

Kryptowaluta ICON ICX Logo

Kryptowaluta ICON (ICX) to platforma blockchain dedykowana dla dużych instytucji, takich jak banki, brokerzy, ubezpieczyciele, szpitale czy uniwersytety. ICON dostarcza możliwość wdrożenia zdecentralizowanych aplikacji, blockchain ID i systemów wymiany lub płatności, dedykowanych organizacjom i społecznościom. Szczególnie użyteczne może być potwierdzanie tożsamości poprzez budowanie struktur organizacyjnych z potwierdzeniami blockchain. Użyte do tego smart kontrakty mogą posłużyć zarówno do weryfikacji, jak i do płatności lub transferu kapitału lub zasobów wewnątrz organizacji.

Z tak bogatą funkcjonalnością i dużymi, instytucjonalnymi klientami, nie ma nic dziwnego w fakcie, że kryptowaluta ICON jest w ścisłej czołówce kryptowalut pod względem kapitalizacji (15 miejsce na początku 2018 roku). Wymianę usprawnia zdecentralizowana giełda kryptowaluty ICON, choć najłatwiej kupić ją na giełdzie kryptowalut Binance. Jak kupić ICX krok po kroku?Logo binance

  1. Utwórz darmowe konto na Binance.com
  2. Przelej kryptowalutę na konto, najlepiej taką z szybkim czasem transferu (ETH, LTC)
  3. Wyszukaj parę walutową ICX/BTC i kup kryptowalutę ICON (najniższa prowizja 0.1%)

Lepiej pośpieszyć się z założeniem konta, z uwagi na to, że anonimowe giełdy kryptowalut przestają przyjmować nowych użytkowników przez ich ogromną liczbę. Załóż darmowe konto na Binance.com już teraz i zainwestuj w projekt, który wg Twojej analizy ma największy potencjał zysków.

###

ICO w styczniu 2018, w których trzeba uczestniczyć!

Szukasz godnych zaufania giełd kryptowalut? Sprawdź najlepsze giełdy kryptowalut wg ryzyka.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.