Kryptowaluta ICON została na jeden dzień bohaterką nagłówków, ponieważ doświadczyła sporych wzrostów pod względem wartości, i co za tym idzie kapitalizacji wg coinmarketcap. Przegoniła pod względem jednodniowego wzrostu wartości Binance Coin i BitTorrent, dzięki czemu przypomniała o sobie światu kryptoinwestorów. Co prawda gwałtowne wzrosty nie potrwały długo, ale odbicie utrzymało się na wykresie tygodniowym, dzięki czemu możemy uznać, że ICON to kryptowaluta początku lutego 2019.

Co słychać w projekcie ICON w 2019?

Kryptowaluta ICON to zdecentralizowany projekt, którego założeniem jest łączenie autonomicznych społeczności. Zunifikowane w blockchainie organizacje i grupy operują wysoko-poziomowo za pomocą tokena ICX. Dodatkowo, na blockchainie ICON można używać zdecentralizowanych aplikacji. Co więcej, dozwolone są interakcje pomiędzy organizacjami i społecznościami, pomimo ich autonomii. Projekt powoli się rozwija, a społeczność kryptowalutowych inwestorów szuka przełomowego momentu, który potwierdzi duży potencjał projektu.

Jest jeszcze jeden aspekt, o którym warto wspomnieć. Pod koniec 2018 roku Binance ogłosiła wycofanie z giełdy marginalnego projektu ICONOMI, który jest projektem finansowym, a z ICON dzieli jedynie część nazwy. Wycofanie spowodowało trochę chaosu również u zwolenników projektu ICON. Ten ostatni został na największej giełdzie kryptowalut i przetrwał moment zamieszania.

Kryptowaluta ICON ICX to projekt, który łączy organizacje i społeczności.

Kryptowaluta ICON (ICX) to platforma blockchain dedykowana dla dużych instytucji, takich jak banki, brokerzy, ubezpieczyciele, szpitale czy uniwersytety. ICON dostarcza możliwość wdrożenia zdecentralizowanych aplikacji, blockchain ID i systemów wymiany lub płatności, dedykowanych organizacjom i społecznościom. Szczególnie użyteczne może być potwierdzanie tożsamości poprzez budowanie struktur organizacyjnych z potwierdzeniami blockchain. Użyte do tego smart kontrakty mogą posłużyć zarówno do weryfikacji, jak i do płatności lub transferu kapitału lub zasobów wewnątrz organizacji.

Giełda kryptowalut Binance to największa giełda cyfrowych aktywów na świecie.

Z tak bogatą funkcjonalnością i dużymi, instytucjonalnymi klientami, nie ma nic dziwnego w fakcie, że kryptowaluta ICON jest w ścisłej czołówce kryptowalut pod względem kapitalizacji (15 miejsce na początku 2018 roku). Wymianę usprawnia zdecentralizowana giełda kryptowaluty ICON, choć najłatwiej kupić ją na giełdzie kryptowalut Binance. Jak kupić ICX krok po kroku?

  1. Utwórz darmowe konto na Binance
  2. Przelej kryptowalutę na konto, najlepiej taką z szybkim czasem transferu (ETH, LTC)
  3. Wyszukaj parę walutową ICX/BTC i kup kryptowalutę ICON (najniższa prowizja 0.1%)

W 2018 warto było pośpieszyć się z założeniem konta, z uwagi na to, że anonimowe giełdy kryptowalut przestawały przyjmować nowych użytkowników przez ich ogromną liczbę. W 2019 roku zrobiło się już spokojniej, zawsze jednak warto mieć konto w zapasie, na wypadek problemów z podstawową giełdą. Załóż darmowe konto na Binance już teraz i zainwestuj w projekt, który wg Twojej analizy ma największy potencjał zysków.

###

Giełda kryptowalut, która pożycza pieniądze na grę z dźwignią? Sprawdź dźwignię do 100x!

Szukasz godnych zaufania giełd kryptowalut? Sprawdź najlepsze giełdy kryptowalut wg ryzyka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *