Przyglądamy się ponownie, co dzieje się z kryptowalutą Nano, która po rebrandingu z Raiblocks doznała gwałtownej aprecjacji pod koniec 2017 roku. Co działo się później?

Co dzieje się z NANO po 2018?

Kryptowaluta Nano straciła w 2018 większość zysków z zimy 2017. Czy opłaca się kupić NANO za dolara lub mniej?

Nano kosztował przez wiele miesięcy kilka centów, żeby ustabilizować się w 2017 pomiędzy $0.10 i $0.20 usd. Kryptowaluta nie doczekała się większego zainteresowania, aż do grudnia 2018, gdy gwałtowny wystrzał wyniósł cenę Nano do $30! Tuż po końcu wzrostów wykres przyjął postać przekłutego balonika i przez kolejne miesiące zimą i wiosną 2018 wykres spadał, aż zatrzymał się na poziomie $1 usd. Ci, którzy są długoterminowymi inwestorami, mogą z zadowoleniem stwierdzić, że ich inwestycja ciągle przyniosła wielkie zyski. Jednakże…

Czy opłacało się kupić NANO w 2018?

Zdecydowanie nie. Zakup NANO w dowolnym momencie w 2018 oznaczał gwarantowane straty. Nawet dołki cenowe w lutym, marcu czy kwietniu kończyły się jedynie drobnymi odbiciami, na których można było zarobić jedynie krótkoterminowo. Co zadziwia, długoterminowi inwestorzy w NANO wydają się być spokojni rozwojem sytuacji, a na rynku nie widać wielkiej paniki. Pojawił się nawet głos inwestora, który stracił ogrom pieniędzy na inwestycji w NANO na poziomie $5 USD. Najwyraźniej wierzy w to, że odrobi 150 tysięcy dolarów i wyjdzie na swoje.

Czy opłaca się kupić NANO poniżej $1?

To pytanie, które na pewno warto sobie zadać. NANO jest jedną z kryptowalut, które doznały największych strat od szczytu hossy kryptowalutowej: -97%. Oznacza to dramatycznie wyprzedany rynek. Czy ten kurs odzwierciedla prawdziwą wartość projektu? Przypomnijmy, że NANO powstała, żeby wypełnić lukę w sektorze ekologicznych kryptowalut, które nie zużywają niebotycznych ilości energii do funkcjonowania. Dokoła kryptowaluty wciąż zebrana jest aktywna społeczność, projekt jest rozwijany przez zespół programistów, a sama NANO została dodana do najpopularniejszego portfela hardware Ledger Nano S. Dodatkowo, ostatni podskok rynku krypto był korzystny dla NANO, która wzrosła o prawie 100%, z 0.8 USD to 1.6 USD. Warto przyjrzeć się podstawom technologicznym pod kątem długoterminowej inwestycji. My, ze względu na to, że odbicia na NANO są coraz dynamiczniejsze, możemy polecić tę kryptowalutę do krótkoterminowej spekulacji na dynamicznych odbiciach.

Kryptowaluta Nano zmieniła nazwę z Raiblocks w 2018, co doprowadziło do wzrostu wartości o 20%

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Raiblocks (XRB) to “winner” kryptowalutowych inwestorów. Powód był prosty, nieporównywalnie szybkie transakcje – w dodatku darmowe! Nic dziwnego, że Raiblocks szturmem zdobyła serca spekulantów, windując cenę. Aktualnie już nie spotkamy tej nazwy na listach kapitalizacji kryptowalut – Raiblocks zmieniła się w Nano (ticker: NANO). Rebranding, zakończony sukcesem dołożył do wartości tokena kilka dolarów.

Czy warto kupić Nano w 2018?

Czy warto wejść w NANO? Jeśli szukasz “medium of exchange”, czyli kryptowaluty do przesyłania wartości, to zdecydowanie tak, po prostu ze względu na jej niezwykłe właściwości: szybkość i niski koszt. Nano można kupić na giełdzie kryptowalut Binance.

Giełda kryptowalut bez weryfikacji Binance umożliwia zakup NANO, spekulacyjnej kryptowaluty, która bazuje na oszczędności energetycznej w kontekście kryptowalut. Zielona energia i ekologiczne kryptowaluty? Sprawdź jak działa kryptowaluta Nano.
  1. Załóż konto na Binance
  2. Zasil konto kryptowalutą, na przykład Litecoin, Bitcoin lub Ethereum
  3. Odszukaj parę walutową NANO/BTC lub NANO/ETH i kup Nano (giełda ma najniższą prowizję 0.1% lub 0.075% w promocji płacąc Binance Coin)

Po zakupie warto przenieść kryptowaluty na własny, bezpieczny portfel offline. Wybierz giełdę kryptowalut z najniższą prowizją oraz z dostępem do anonimowego tradingu. Napisz w komentarzu, jak widzisz przyszłość kryptowalut i jaka jest Twoja opinia o kryptowalucie Nano.

###

Szukasz godnych zaufania giełd kryptowalut? Sprawdź najlepsze giełdy kryptowalut wg ryzyka.

Trzy tokeny z potencjałem.

Przyłącz się do konwersacji

2 komentarze

  1. Nie mam tej krypto w XTB, inwestuję w inne, ale nie tylko w bitcoina. Ogólnie krypto pozwalają sensownie zarobić, ale nie bez doświadczenia. Trzeba mieć jakąś wiedzę. Po to macie systemy tradingowe, żeby móc działać na koncie testowym, sam też tak robiłem. Najlepiej zaczynać po prostu od wirtualnej kasy ? bez rzucania się na głęboką wodę.

  2. Też działam na XTB, ale u mnie portel obejmuje kilka różnych krypto. Bitcoina odpuszczam. Wyniki mam w porządku. Nie powiem, że cudowne, ale w porządku. Czasami wyniki lepsze, czasami gorsze, ale zawsze zdecydowanie na plus. Generalnie – kryptowaluty nie są dla każdego, a faktycznie demo jest podstawą. Nie wskakujcie od razu z gotówką. To bez sensu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *