cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

Kryptowaluta Electroneum logo

Czy warto kupić kryptowalutę Electroneum? Mobilna kryptowaluta rozwija się w 2019

| 0 comments

Ze względu na gorszą sytuację rynkową na początku 2019, mniejsze projekty spadły z pierwszych stron serwisów o kryptowalutach. Jednym z takich zapomnianych projektów jest Electroneum. W poprzedniem, 2018, kryptowaluta dokonała kilku dużych skoków naprzód. Pierwszym jest wzmocnienie mobilności poprzez dostępność funkcjonalnej i dobrze zaprojektowanej aplikacji na telefony Apple z systemem iOS i telefony z systemem Android. Jedną z najważniejszych zalet zainstalowania aplikacji jest możliwość “cloud mining”, i dzięki temu otrzymywania kilku dolarów co miesiąc. System jest pomyślany w ten sposób, żeby wspomóc budżety osób z regionów o najniższych średnich pensjach. Przez ostatni rok Electroneum przyjął się jako system mikropłatności, zajmując miejsce 61 w rankingu coinmarketcap.

Kryptowaluta KuCoin, oprócz pasywnego dochodu i dywidendy oferuje też program partnerski. Zapraszanie znajomych pozawala na zarobienie dodatkowych kryptowalut. Warto rozważyć taką opcję, szczególnie, jeśli ma się stronę internetową lub bloga.

Największą giełdą kryptowalut, która prowadzi w wolumenie transakcji ETN jest KuCoin. Rejestracja jest darmowa, a Electroneum można kupić na rynkach ETN/BTC i ETN/ETH. Na tej giełdzie dokonywane jest około 80% wszystkich transakcji w Electroneum. Ciekawostką jest próba dotarcia do użytkowników mobilnych poprzez umożliwienie im doładowywania telefonów, które w niektórych regionach jest używane jako ekwiwalent waluty! To świadectwo elastyczności projektów opartych o blockchain. Zachęcamy do eksplorowania tematu, ponieważ potencjał ETN wydaje się być spory.

 

Kryptowaluta Electroneum logo

Kryptowaluta Electroneum (ETN) zaspokaja nowatorsko kilka podstawowych potrzeb potencjalnego użytkownika kryptowalut. Pierwsza – jest bardzo łatwo używać jej dzięki aplikacji mobilnej, druga – jest bardziej anonimowa niż Bitcoin, trzecia – transakcje są bardzo szybkie. Kolejna zaleta to fakt, że jest brytyjska i ma wsparcie z tej okolicy dzięki sentymentowi inwestorów.

Wśród mediów, które wspominały Electroneum jest The Telegraph, Bloomberg oraz Yahoo Finance. Crowdsale zakończyło się dużym sukcesem i inwestorzy dosłownie przebierają nogami, żeby projekt wszedł w kolejne fazy i na kolejne giełdy. Tymczasem, kryptowalutę ETN jako pierwsza otworzyła – bez zaskoczenia – zamknięta już giełda z kraju należącego do Commonwealth: Cryptopia. W 2019 zalecamy skorzystanie z giełdy KuCoin.

Sprawdź, czy rejestracja na giełdzie jest otwarta, prowizje wynoszą 0.2%. Wystarczy wpłacić kryptowalutę na giełdę i znaleźć parę ETN/BTC lub ETN/ETH i kupić Electroneum. Jeśli wierzysz w ten projekt lub jesteś wczesnym inwestorem, napisz w komentarzu jakie widzisz zalety w tej nowej kryptowalucie ETN.

###

Szukasz giełdy bez weryfikacji z jeszcze niższymi prowizjami, aż do 0.05%? Załóż darmowe konto na Binance.

Logo binance

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.