cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Kryptowaluta Electroneum logo

Czy warto kupić kryptowalutę Electroneum? Sprawdzamy na której giełdzie można już to zrobić.

| 0 comments

Kryptowaluta Electroneum logo

Kryptowaluta Electroneum (ETN) zaspokaja nowatorsko kilka podstawowych potrzeb potencjalnego użytkownika kryptowalut. Pierwsza – jest bardzo łatwo używać jej dzięki aplikacji mobilnej, druga – jest bardziej anonimowa niż Bitcoin, trzecia – transakcje są bardzo szybkie. Kolejna zaleta to fakt, że jest brytyjska i ma wsparcie z tej okolicy dzięki sentymentowi inwestorów.

Wśród mediów, które wspominały Electroneum jest The Telegraph, Bloomberg oraz Yahoo Finance. Crowdsale zakończyło się dużym sukcesem i inwestorzy dosłownie przebierają nogami, żeby projekt wszedł w kolejne fazy i na kolejne giełdy. Tymczasem, kryptowalutę ETN można dostać – bez zaskoczenia – na giełdzie z kraju należącego do Commonwealth: Cryptopia.Giełda kryptowalut Cryptopia logo

Rejestracja na giełdzie jest otwarta, prowizje wynoszą 0.2%. Wystarczy wpłacić kryptowalutę na giełdę i znaleźć parę ETN/BTC lub ETN/ETH i kupić Electroneum. Jeśli wierzysz w ten projekt lub jesteś wczesnym inwestorem, napisz w komentarzu jakie widzisz zalety w tej nowej kryptowalucie ETN.

###

Szukasz giełdy bez weryfikacji z jeszcze niższymi prowizjami, aż do 0.05%? Załóż darmowe konto na Binance.

Logo binance

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.