Logo kryptowaluty Cindicator (CND), która wdraża platformę hybrydowej inteligencji. Połączenie sił mózgów inwestorów i sztucznej inteligencji modeli komputerowych.

Kryptowaluta Cindicator (CND) wydaje się spełnieniem marzeń kogoś, kto bardzo chętnie zobaczyłby inwestorów i komputery idących ręka w rękę w stronę jeszcze skuteczniejszego zarabiania na rynkach. Przewidywania człowieka, obrobione datametrycznie przez komputery mają sprawić, że zarządzanie aktywami i kapitałem ma być jeszcze zyskowniejsze.

Inteligencja Hybrydowa i kolorowe kulki

Czy tak się w ogóle da? Hipoteza rynków efektywnych mówi, że informacje na rynkach są zawsze “w cenie” i nie da się skutecznie i powtarzalnie wygrywać z rynkiem. Twórcy platformy Cindicator mają najwyraźniej inne zdanie. Pamiętacie eksperyment z kulkami w słoiku? Wyobraźcie sobie człowieka, który niesie wielki słój z różnokolorowymi kulkami przez korytarz w korporacji. Pyta się wszystkich siedzących przy biurkach o liczbę kulek – powiedz, ile według Ciebie ich jest? Jeśli zapyta się wystarczającej liczby osób, to średnia ze wszystkich estymacji jest zadziwiająco bliska rzeczywistej liczby. Jest parę warunków: liczba zapytanych osób musi być duża (co najmniej kilkaset), a odpowiedzi muszą być niezależne (najlepiej, żeby kolejni pytani nie sugerowali się odpowiedziami wcześniej zapytanych kolegów).

Jak kryptowaluta Cindicator może pomóc inwestorom w akcje, surowce i indeksy?

Jak techniczne wygląda kryptowaluta CND?

Zachętą jest oczywiście zarobek. Nagrodą za dobre wyniki w przewidywaniu jest obietnica otrzymania kryptowaluty, proporcjonalnie do bliskości predykcji z tym, jak rozwinęła się rzeczywistość. User generated forecast – brzmi jak marzenie kogoś, kto wierzy w potencjał umysłu.

The Bot

Mechanizm, który przetwarza dane dostarczane przez użytkowników. Po przetworzeniu prezentuje wyniki w postaci chat-bota, komunikującego się w wybranych przez odbiorcę tematach.

The Cryptometer

Bot dedykowany dla rynku kryptowalut. Moja intuicja podpowiada, że będzie działał mniej skutecznie, niż bot do rynków o większym zainteresowaniu – ze względu na… mniejszą liczbę predykcji dotyczących krypto.

Gdzie jest mięso?

Oczywiście w danych. Jeśli projekt będzie działał wystarczająco długo, zbierze odpowiedni zbiór danych, którym zainteresują się korporacje i banki. Nie będzie trzeba wykazywać się nawet dużą skutecznością przewidywania. Wystarczy zebrać dane od statystycznych inwestorów, a banki i korporacje zrobią z tego użytek i będą mogli jeszcze lepiej wykorzystywać słabości… tzn. dostarczać lepsze produkty masowemu odbiorcy.

Chcę przewidywać wydarzenia na rynkach. Jak dołączyć?

Można było uczestniczyć w ICO, które już się zakończyło. Aktualnie można poszukać aplikacji Cindicator w sklepie Twojego dostawcy sprzętu mobilnego (Apple, Android). Kryptowalutę CND można kupić na giełdzie kryptowalut bez weryfikacji: Binance (zdecydowanie największy obrót).

Giełda krpytowalut bez weryfikacji binance

Cindicator można kupić na kilku giełdach w Azji. Dla bezpieczeństwa, po zakupie dobrze jest przelać kryptowalutę na bezpieczny portfel offline. Jeśli nie masz jeszcze kryptowalut, które są potrzebne do pierwszego zakupu na azjatyckich giełdach, możesz kupić Bitcoin za pomocą bitomatu. Jest sporo sprzedających kryptowaluty – wystarczy kierować się reputacją konta.

###

Szukasz ciekawych projektów blockchain? Sprawdź Ark i DigixDao

Przyłącz się do konwersacji

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *