Kryptowaluta Storm to odpowiedź na zmieniający się rynek pracy. I to globalnie! Takie serwisy jak fiver czy upwork czy amazon mają dużą wadę w postaci wysokich prowizji. Oparty o blockchain Storm walczy o lepsze opinie.

Kryptowaluta Storm to projekt, który twórcy reklamują jako sposób na szybkie dorobienie. Sięga on jednak dużo głębiej, bo zauważa i reaguje na zmiany, dokonujące się na globalnym rynku pracy. Twórcy i wspierający kryptowalutę STORM nie tylko spostrzegli, że stary model, gdzie istnieje stałe zatrudnienie i pewność dawno już minął. Odkryli, że do zagospodarowania jest wielki rynek drobnych zadań, gdzie ważny jest niski koszt ich realizacji. W rezultacie proponują użytkownikom błyskawiczny dostęp do zleceń i szybkich wypłat za wykonywanie micro zadań. Gdzie w tym wszystkim jest miejsce na blockchain?

Kto jest konkurentem Storm-a?

Serwisy, które opanowały rynek mikrotasków i dorywczych prac to docelowa konkurencja kryptowaluty Storm. Największy z nich, fiverr, jest gospodarzem tysięcy freelancerów, a nowy konkurent Amazon Mturk, wdrożył globalnie wewnętrzne płatności. Nie będzie łatwo się przebić, choć bardzo poważnym argumentem są szybkie transfery wartości w sieci blockchain i niezależność. Dodatkowo, więcej będzie trafiać do kieszeni freelancera, ponieważ nie będzie już potrzeby oddawać serwisowi od 10% do 40% przychodu w formie prowizji.

Jak ma działać połączenie kryptowalut z rynkiem pracy?

Już na starcie mamy, poniekąd, pewnego rodzaju falstart. Bierze się on z pochodzenia aplikacji, którym był system do… rozdawania dystrybucji kryptowalut: BitMaker. System nagradzał tych, którzy dokonywali w systemie drobnych czynności, takich jak zachęcanie do dołączania do programów lub ściągania aplikacji. Stąd system posiada sporo cech programu do dystrybucji, a nie platformy łączącej pracodawców i pracowników. Z drugiej jednak strony, zaczyna z naprawdę dużą bazą użytkowników, którzy przyzwyczajeni są do regularnej aktywności.

Kryptowaluta Storm ma za sobą sporą społeczność, która ma potencjał rozwinąć rynek zleceń. Czy warto zainwestować w token Storm?

Dlaczego projekt Storm jest wyjątkowy?

Kryptowaluta Storm i cały otaczający ją projekt jest wyjątkowy, chociażby ze względu na potencjał rynku. Zdecentralizowane aplikacje doskonale nadają się do inicjowania i obsługiwania transakcji pomiędzy członkami społeczności. Można wydobyć z nich to, co najlepsze: przyspieszenie przepływu informacji i usług, zapewnienie bezpiecznego systemu rozliczania i utrzymanie wzajemnego zaufania. Udało się rownież skompletować solidny zespół specjalistów, który ma doświadczenie w projektach kryptowalutowych.

Jak dołączyć do rozpędzającego się pociągu kryptowaluty Storm?

Można kupić tokeny na popularnej giełdzie z najniższymi prowizjami Binance. Aktualnie kosztują prawie 5c za sztukę, a szczyt notowań przypadł na grudzień, gdzie za jeden token płacono nawet 18c. Jeśli uważasz, że jest to dobry moment na to, żeby zainwestować w przyszłość rozwiązania dla freelancerów i samozatrudnionych, załóż konto na giełdzie Binance, gdzie obrót tokenami Storm jest największy. W celu dokonania transakcji, wyszukaj parę walutową STORM/BTC, STORM/ETH lub STORM/BNB.

Binance anonimowa giełda kryptowalut bez weryfikacji - tutaj kupisz kryptowalutę Storm z pewnością dobrej ceny. Dobre opinie!

###

Chcesz kupić lub sprzedać kryptowaluty bez wysyłania dokumentów? Anonimowe giełdy kryptowalut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *