cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Kryptowaluta Litecoin jest dostępna na większości giełd kryptowalut. Czy opłaca się kupić LTC w 2018 roku i zainwestować na kilka lat?

Czy warto jeszcze kupić kryptowalutę Litecoin?

| 0 comments

Kryptowaluta Litecoin to jedna z najstarszych monet i jest dostępna na wielu giełdach kryptowalut. Czy warto zainwestować w LTC w 2018?

Kryptowaluta Litecoin to bliźniaczy projekt Bitcoina, który jest traktowany przez bardziej zaawansowanych użytkowników kryptowalut jako “testowa” kryptowaluta BTC. Wdrażane są tu nowe funkcjonalności i sprawdzane są pod kątem reakcji społeczności i technicznym. Oprócz tego, Litecoin różni się od Bitcoina liczbą jednostek (4 razy więcej), technologią matematycznego dowodu (scrypt) oraz czasem wydobycia bloku. Litecoin jest często używany jako zamiennik głównych kryptowalut, ze względu na szybkie potwierdzenia transakcji i popularność, wynikająca z faktu, że ta kryptowaluta jest na rynku bardzo długo.

Dzięki długiej historii większość giełd, zarówno polskich, jak i zagranicznych pozwala na zakup Litecoina. Jeśli nie masz jeszcze kryptowalut, możesz skorzystać z jednego z najbardziej zaufanych miejsc do bezpośredniego zakupu Bitcoina: LocalBitcoins – znajdź sprzedawcę, który legitymuje się dobrą reputacją i jest w bliskiej odległości. Wybrane giełdy kryptowalut, na których można kupić Litecoin:

Giełda kryptowalut Bitbay to miejsce, gdzie można kupić Litecoin.

BitBay.net – najpopularniejsza polska giełda, z dość wysokimi prowizjami ( >0.7%) i głębokim rynkiem.

 

Bitmarket to giełda kryptowalut, na której można kupić litecoin. Poznaj opinie, czy warto kupić litecoin na polskiej giełdzie kryptowalut?

BitMarket.pl – długo istniejąca giełda z giełdowym interfacem. Prowizje na poziomie 0.6%

Coinbe to polska giełda kryptowalut, na której można kupić Litecoin.

Coinbe.net – stosunkowo nowa i nowoczesna polska giełda, prowizje na poziomie 0.6%

Na giełdzie kryptowalut Poloniex można kupić litecoin.

Poloniex.com – bardzo popularna giełda z USA, na której jest wiele altcoinów, prowizje na poziomie 0.5%

Na giełdzie kryptowalut Kraken można kupić kryptowalutę Litecoin. Czy warto zainwestować w LTC w 2018?

Kraken.com – popularna giełda z USA, która jednak czasem nie wytrzymuje przeciążeń.

cex.io to giełda kryptowalut pozwalająca na zakup litecoin

CEX.IO – brytyjska giełda z trochę niższymi prowizjami, na poziomie >0.4%

Na Binance można kupić Litecoin. Czy zainwestować w LTC na tej giełdzie kryptowalut?

Binance.com – niezwykle popularna, chińska giełda z najniższymi prowizjami (0.1%). Giełda przyjmuje nowe rejestracje!

Giełda kryptowalut Bitfinex, na której można kupić kryptowalutę Litecoin. Czy opłaca się ta inwestycja?

Bitfinex.com – bardzo popularna giełda z USA. Sprawdź, czy przyjmuje już nowe rejestracje.

Giełda kryptowalut bittrex sprzedaje Litecoin w 2018.

Bittrex.com – bardzo popularna giełda z USA. Sprawdź, czy przyjmuje już nowe rejestracje.

Kucoin giełda kryptowalut bez weryfikacji, gdzie można kupić kryptowalutę Litecoin. Czy taka inwestycja się opłaci po 2018?

KuCoin.com – popularna giełda azjatycka z bardzo niskimi prowizjami. Zarejestruj się zanim możliwość rejestracji zostanie zawieszona.

HitBTC to anonimowa giełda kryptowalut bez weryfikacji, gdzie można kupić Litecoin. Czy opłaca się kupić Litecoin na chińskiej giełdzie i zyskać?

HitBTC.com – popularna giełda azjatycka z bardzo niskimi prowizjami (0.1%). Zarejestruj się zanim możliwość rejestracji zostanie zawieszona.

Inne giełdy, na których można kupić Litecoin to: GDAX, Huobi, OKex, Coinone i wiele innych, mniejszych. Jeśli widzisz potencjał w Litecoinie, podziel się w komentarzu jakie czynniki wzrostu kryptowaluty widzisz. My widzimy rolę Litecoin jako waluty, którą przesyła się szybko i pewnie w wiele miejsc. Dopóki Bitcoin nie rozwiąże swoich problemów z liczbą transakcji przewyższającą możliwości sieci – będą na tym korzystać inne waluty.

W 2018 roku wartość Litecoina utrzymuje się ponad poziomem $100 za 1 LTC. Czy uda się uzyskać stabilność, potrzebną do rozwoju? Giełdy kryptowalut wspierają Litecoina.

###

Sprawdź kryptowaluty z potencjałem: 0x, Ontology, Zilliqa.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.