Kryptowaluta NEM, czyli New Economy Movement, to japońska platforma smart kontraktów. Gdzie kupić NEM, które giełdy kryptowalut oferują bezpieczny zakup? Sprawdzamy opinie.

Kryptowaluta NEM (XEM) – czyli New Economy Movement – jest walutą o dużej kapitalizacji i stosunkowo niewielkiej popularności. Dopiero pod koniec 2017 roku wartość jednostki dopędziła resztę kryptowalut. Jest to japoński projekt, który cechuje możliwość dostosowania rozwiązań pod biznes lub projekt. To dostosowanie wykracza poza stopień customizacji, do którego przyzwyczaiły nas inne kryptowaluty. Blockchain NEM umożliwia stworzenie Namespace, które jest naszym kontenerem zasobów cyfrowych, a wewnątrz niego możemy definiować Mosaics. Mozaiki, dostosowane do projektu nazwy i adresy, mogą reprezentować dowolne elementy projektu. To, co jeszcze bardziej wyróżnia NEM to fakt, że umożliwia on stworzenie Adresów, które nie tylko organizują Mozaiki, ale też pozwalają łączyć elementy projektu wg zasad Multisig. Dzięki temu do dyspozycji jest środowisko oparte o Blockchain, z bogatą funkcjonalnością możliwą do zastosowania w wielu dziedzinach i branżach.

Niestety, popularność projektu aż do niedawna ograniczała się głównie do Japonii i do azjatyckich giełd. Projekt z pewnością ma potencjał – jeśli podzielasz to zdanie, najłatwiej kupić NEM na Binance:

Giełda kryptowalut Binance to miejsce, gdzie można kupić NEM. Czy warto kupić kryptowalutę NEM - opinie inwestorów.

Zaletami Binance  są z pewnością brak weryfikacji, prosty interface, najniższe prowizje (0.1%) i dostępność rzadkich kryptowalut). Nie zapominaj, żeby po zakupie kryptowaluty NEM przenieść ją na bezpieczny portfel. Oprócz Binance, NEM można kupic na BitFinex lub giełdzie Kraken czy Poloniex. Napisz w komentarzu które giełdy kryptowalut mamy sprawdzić pod kątem inwestycji w NEM.

New Economy Movement była ostatnio na ustach całego świata, gdy prezydent Wenezueli zapowiedział narodową, wenezuelska kryptowalutę opartą właśnie o NEM. Temat jest rozwojowy.

###

Które giełdy krypotowalut nie wymagają weryfikacji i są anonimowe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *