Kryptowaluta aeternity logo

Kryptowaluta Aeternity (AE) to platforma smart kontraktów, skupiająca się na dostarczeniu usługi opartej o blockchain, zapewniając skalowalność, przejrzystość i wysoką wydajność. Jak zapewniają twórcy, system znajdzie zastosowanie w najważniejszych dziedzinach, które aktualnie zdobywają kryptowaluty: IoT, IoV, FinTech, gry wideo (i oglądanie streamingu gier), banking, zdecentralizowane giełdy, natychmiastowe płatności…

Dlaczego Aeternity jest wyjątkowa?

Po pierwsze, zaimplementowano nowatorskie podejście do blockchain – w tej wersji smart kontraktów, wynik kontraktu trafia do głównego łańcucha jedynie w przypadku, gdy kontrakt zakończy się sporem. Dzięki temu pozytywnie zakończone kontrakty nie trafią do ledgera, zapewniając stronom prywatność i szybkość zawierania i kończenia umów. W sieci zaimplementowano hybrydę PoW i PoS. Start Mainnetu w drugim kwartale 2018.

Jak kupić udziały w AE?

Jeśli uważasz, że Aeternity to świetny pomysł na inwestycje, najlepszym miejscem do zainwestowania jest giełda kryptowalut Binance. Jak kupić kryptowalutę AE?

Logo binance
  1. Załóż darmowe konto na Binance
  2. Przelej kryptowalutę na nowo zarejestrowane konto, np. Bitcoin, Ethereum, Litecoin
  3. Znajdź parę walutową AE/BTC i kup kryptowalutę Aeternity (najniższa prowizja przy rejestracji to 0.1% lub 0.05% w promocji płacąc BNB)

Kryptowaluta AE jest też notowana na giełdzie Mercatox. Jeśli dopiero zaczynasz z kryptowalutami, możesz anonimowo kupić Bitcoin w serwisie LocalBitcoins. Często najtańsze giełdy czasowo wyłączają możliwość zarejestrowania się ze względu na popularność, warto więc założyć konto na Binance już teraz.

###

Wolisz niższe prowizje? Anonimowe giełdy kryptowalut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *