Kolejna porcja wartych do rozważenia Initial Coin Offerings, tym razem z dziedziny finansów. Polecamy projekty, które przybliżają świat kryptowalut i tradycyjnych finansów.

ICO wizzle logo

Wizzle Infinity – bankowe przedsięwzięcie, które zostało oparte o blockchain. Dzięki decentralizacji i użyciu tokena, ciężar zabezpieczenia usług i prowizji został przeniesiony na technologię, a zyski z prowizji będą dzielone w postaci tokenów wśród wszystkich użytkowników. Kolejny projekt, który ma na celu połączenie świata tradycyjnych finansów z kryptowalutami. Przy okazji warto wspomnieć o trwającym ICO projektu fortyseven.io, uczestnictwo w którym może być alternatywą z dziedziny bankowości dla Wizzle – presale Wizzle zaczyna się 1 lutego. (można dostać darmowe tokeny w airdropie!)

RXeal ico logo

Ciekawym projektem finansowym jest RxEal, czyli wsparcie procesu wynajmowania nieruchomości. Tokeny na łańcuchu Ethereum mogą służyć jako smart kontrakty zabezpieczające depozyt, przyszłe płatności lub zaliczki. Wyjątkowy featurem będzie jednak umożliwienie rozwiązywania sporów przez niezależnych arbitrów, np. na wypadek niezgodności co do zatrzymania części depozytu na poczet napraw lub oceny szkód lub wyceny nieruchomości.

Hero token ICO logo

Kolejnym interesującym projektem z dziedziny bankowości, tym razem z Azji, jest Hero Token. Projekt, którego sprzedaż zaczyna się 1 lutego ma na celu eliminację finansowego wykluczenia w Azji i udostępnić usługi finansowe ludziom, którzy aktualnie znajdują się poza systemem bankowym. 600 milionów potencjalnych klientów, czyli 70% populacji regionu, w którym zaczynają działalność. Na liście inwestorów jest Alibaba, a sprzedaż tokenów odbędzie się w lutym.

Wciąż można rejestrować się na platformie marketingowej ze sporym potencjałem dla tych, którzy potrafią czarować ruchem internetowym! Sprawdź potencjalne zyski.

Zainteresowało was ICO? Nie wahajcie się i czytajcie o nim, dokształcajcie się i zdobywajcie informacje. Jeśli poziom ryzyka jest niższy niż potencjalne zyski, działajcie. Do wypłaty środków i zamiany na inne kryptowaluty potrzeba konta na giełdzie kryptowalut. Jeśli szukasz miejsca, które wspiera wszystkie ważne kryptowaluty, zarejestruj już teraz konto na Binance – najpopularniejszej giełdzie bez weryfikacji.

Binance nadaje się do sprzedazy tokenów z ICO

###

Sprawdź giełdę kryptowalut bez weryfikacji, która umożliwia zdobywanie kryptowalut.

Przyłącz się do konwersacji

1 komentarz

  1. Rutheneum to kryptowaluta, która z założenia ma łączyć błyskawiczne płatności, takie jak Skrill, z technologią blockchain. Projekt jest jeszcze relatywnie słabo wykupiony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *