cenazysk.pl

kryptowaluty, inwestowanie, zarabianie

Bytether kryptowaluta token
Bytether kryptowaluta token

Byteher jak Bitcoin Cash – jak odebrać darmową kryptowalutę BTH?

| 0 comments

UPDATE 2018: strona projektu nie działa i wygląda na to, że twórcy i developerzy porzucili stronę i rozwój kryptowaluty. Zalecamy czujność w przypadku sprawdzania lub spekulowania na kryptowalucie Bytether!Kryptowaluta Bytether logo

Kiedy cały krypotwalutowy świat emocjonował się forkiem Bitcoin Cash, nota bene zakończonym dużym sukcesem (tokeny BCH  są stabilne i warte ponad $2000), wydarzył się jeszcze jeden fork, który nie zyskał takiej dużej popularności. Każdy, kto posiadał Bitcoin podczas wydobycia bloku 478,558 może cieszyć się z posiadania tokenu Bytether (BTH), czyli połączenia Bitcoina i Ethereum.

Bytether to spekulacyjny projekt, który MOŻE, ale nie musi przynieść dodatkowe zyski inwestorom. Pamiętaj, aby ZAWSZE zabezpieczyć swoje klucze prywatne i nie przekazywać ich nikomu.

Bytether to token ER-20, który działa w sieci Ethereum i łączy zalety Bitcoina i ETH. Co więcej, każdy posiadacz BTC może zgłosić się po “swoje” tokeny Bytether. Jak to zrobić? Przygotuj:

  • adres bitcoin z BTC w czasie wydobywania bloku 478,558 (1 sierpnia 2017) oraz dostęp do portfela
  • adres ETH z małą kwotą potrzebną do zapłaty za transakcję
  • 30 minut

Krok po kroku (dokładna instrukcja ze screenami po angielsku):

  1. zarejestruj się na stronie Bytether.com, służącej do odbioru tokenów – wklej adres BTC, z którego dostaniesz Bytether
  2. podpisz wiadomość “bytether.com” swoim portfelem, żeby potwierdzić własność klucza prywatnego
  3. wypełnij formularz rejestracyjny z podpisaną wiadomością i potwierdź adres BTC i ETH
  4. wygeneruj transakcję (na np. 0 ETH, zero eth) z adresu ETH, połączonego z BTC – dzięki temu otrzymasz BTH

Jeśli nie jesteś pewny któregoś kroku, najpierw sprawdź dokładną instrukcję. Jeśli nie znalazłeś tam rozwiązania, spróbuj kontaktu z supportem pod adresem: contact@bytether.com. Wcześniej możesz poczytać o rozwiązaniach, znalezionych przez użytkowników w pytaniach i odpowiedziach Bytether. Daj znać w komentarzu, jak szybko udało się odebrać BTH. Bytether to projekt, w którym roadmapa na 2018 jest pełna wydarzeń i nowych funkcjonalności. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do uczestnictwa w projekcie lub czynników świadczących o ograniczonym zaufaniu twórców – nie przekazuj nikomu informacji o swoich kryptowalutach, kluczach publicznych lub prywatnych. Projekt Bytether jest projektem spekulacyjnym i opcjonalnym w zróżnicowanym portfolio kryptowalut.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz sprzedać nietypowe kryptowaluty, zarejestruj już teraz konto na Binance.com – najpopularniejszej giełdzie bez weryfikacji.

Logo binance

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.