Po tym, co wydarzyło się wiosną 2018 w polskim światku kryptowalut, większość polskich posiadaczy obudziła się z wielomiesięcznego snu. Nie wystarczy już założyć konta na dowolnej giełdzie kryptowalut, nawet najpopularniejszej. Zagraża to bezpieczeństwu inwestycji w kryptowaluty poprzez niestabilność prawa w Polsce. Wiele osób zastanawia się, jak wybrnąć z tego kłopotu i często wybiera bardziej ryzykowne giełdy poza zachodnią Europą. Do tej pory ta strategia się sprawdzała, szczególnie jeśli wybrana giełda miała siedzibę w… Chinach.

 Które giełdy kryptowalut najbardziej potrzebują użytkowników?

Najpopularniejsze giełdy kryptowalut, których liczbę użytkowników liczy się w milionach, wydają się ciągle głodne nowych. Inwestycje w infrastrukturę, czyli serwery, łącza i obsługę klienta wymagają szybkiego zwrotu z inwestycji, nawet w czasach, gdy wartość kryptowalut tymczasowo spada. Przez ostatnie miesiące jeden z większych graczy sporo inwestował i właśnie wraca do gry. KuCoin, bo o tej giełdzie mowa, wraca do gry o użytkowników z lepszą infrastrukturą i potrzebą wielu nowych klientów.

Kucoin, giełda kryptowalut bez weryfikacji, która oferuje program partnerski kryptowalut, gdzie za pomocą poleceń można zarobić na prowizji

Kryptowalutowy program partnerski

Co jest naprawdę nowego? Program partnerski, który wystartował 3 maja 2018. Zapraszanie znajomych do skorzystania z giełdy bez weryfikacji jest wynagradzane przez giełdę zwrotem prowizji. Co jest w tym wyjątkowego? Giełda nagradza również za tych, którzy zostali zaproszeni przez Twoich znajomych, aż do trzeciego poziomu:

Referral Bonus rate of A-level invitee: 20%
Referral Bonus rate of B-level invitee: 12%
Referral Bonus rate of C-level invitee: 8%

Zwrot obliczany jest co dwie godziny i można przelać go na konto jednym kliknięciem. Jeśli czujesz się na siłach prowadzić aktywną promocję tej giełdy, masz spore szanse na sukces finansowy bez wydania ani jednej złotówki. W Polsce jest jeszcze bardzo niewiele osób, które korzystają z tej giełdy kryptowalut bez weryfikacji. Dodatkowo możliwość otrzymywania zwrotu części zapłaconych przez znajomych prowizji ma się przez cały rok od ich rejestracji.

Giełda kryptowalut KuCoin i jej program poleceń daje możliwość wyrwania się z systemu podatkowego i dodatkowego zarobku Bitcoin. Zarejestruj się już na początku 2018 aby korzystać w pełni z anonimowej giełdy kryptowalut.

Zalety giełdy kryptowalut

Giełda KuCoin jest jedną z najbardziej znanych giełd z Państwa Środka. Opisywaliśmy już jej wewnętrzny token Kucoin Share, dzięki którym można otrzymać udziały w zyskach giełdy. Pozostałe zalety według opinii użytkowników:

 • dużo kryptowalut, również tych mniej znanych z potencjałem,
 • brak przymusu weryfikacji,
 • najniższe prowizje,
 • możliwość zarobku na trzymaniu Kucoin Shares (już od 6 KCS, czyli ok. 100 zł),
 • jest w miarę stabilna i ma wystarczająco prosty interface,
 • brak dziennego limitu wypłat (!).

Ma potencjał? Zarejestruj się już teraz.

Ryzyko giełdy kryptowalut

Oprócz zalet giełda ma również wady, do których z pewnością zalicza się ryzyko lokalizacji.

 • w przypadku problemów będzie trudno uzyskać kontakt z chińską firmą i regulatorem
 • konieczność częstego wypłacania środków, ze względu na redukcję ryzyka
 • brak paru popularniejszych kryptowalut (m.in. IOTA)

Uważny inwestor będzie w stanie rozpoznać, czy giełda kryptowalut wysyła sygnały wskazujące na kryzys lub problemy.

Opinie o giełdzie kryptowalut

Sam pomysł rejestracji na anonimowej giełdzie kryptowalut w polskich realiach podatkowych ma dużo sensu, nawet bez dodatkowych zachęt i możliwości. Jeśli dodatkowo jest okazja do łatwego zwiększenia stanu posiadania kryptowalut, okazja wydaje się zbyt dobra, żeby ją przepuścić. Należy jednak pamiętać o regularnym wypłacaniu zarobionych prowizji z giełdy i zysków z inwestycji i spekulacji. Nie polecamy również ryzykować długiego trzymania tam dużych środków.

Przyłącz się do konwersacji

1 komentarz

 1. Witam,
  słyszałam, że warto wziąć również pod uwagę giełdy zakładane na Malcie. Czy wiecie może na ile są one rzeczywiście bezpieczne? Podobno na Malcie przepisy prawne dot. kryptowalut są bardziej liberalne niż w Chinach. Łatwiej jest też założyć rachunek bankowy, by spieniężać kryptowaluty.
  Pozdrawiam,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *