Binance Futures to platforma, która umożliwia użytkownikom handel kontraktami terminowymi na kryptowaluty. Brzmi zbyt skomplikowanie? Ułatwienie polega na tym, że nie ma konieczności kupowania kryptowalut, opiekowania się kluczem prywatnym i zabezpieczania ich. Wystarczy zawrzeć “kontrakt” na zakup, często nawet z dźwignią i mamy już ekspozycję na rynek kryptowalut. Nowa platforma oznacza konieczność nauki jej obsługi, Binance rozdaje użytkownikom na zachętę 10 dolarów bez haczyków.

binance futures

Jak dostać 10 dolarów bez zobowiązań? Zarejestruj się na Binance, zaloguj się na konto i postaraj się mieć na koncie 10 USDT (możesz przelać na konto trochę BTC, te środki nie zostaną zablokowane). Aktywuj Binance Futures (przycisk “Activate”) i przelej 10 USDT na konto Futures. Zobacz, że Binance dołożyło Ci drugie 10 USDT! Teraz możesz bezpiecznie wycofać swoje 10 USDT i cieszyć się darmowymi pieniędzmi.  Jak zrobić to krok po kroku?

  1. zarejestruj się, jeśli jeszcze nie masz konta na Binance oraz aktywuj Binance Futures. Po przełączeniu się (znajdź zakładkę “Futures”) zobaczysz ekran do tradingu.

    10 dolarów za darmo
    Przycisk do transferu środków został oznaczony strzałką.
  2. zrób transfer co najmniej 10 USDT z głównego konta Binance na konto Futures. Binance dorzuci Ci dodatkowe 10 USDT!
  3. otrzymałeś za darmo 10 dolarów do wykorzystania na nowej platformie. Możesz wycofać przesłane przez siebie 10 USDT, zachowasz otrzymane 10 USDT do tradingu!

Promocja trwa od 21 września do odwołania, warto zatem się pośpieszyć. Do rozdania jest aż 200 tysięcy USDT. Co więcej, użytkownicy, którzy wytransferują z głównego konta Binance na konto Binance Futures więcej niż 500 USDT zostaną nagrodzeni kolejnymi 10 USDT! Jeśli chcesz wypłacić otrzymane USDT, należy osiągnąć limit 10 kontraktów futures, czyli wolumen transakcji o wartości 10 BTC. Pamiętajmy jednak, że próbujemy platformy za darmo, a jeśli osiągniemy zyski, należą one do nas.

Załóż darmowe konto na Binance, żeby załapać się na promocję.

Giełda kryptowalut bez weryfikacji i z niskimi prowizjami, gdzie można kupić mniej znane kryptowaluty i tokeny. Giełda Binance może być dobrą alternatywą polskiej giełdy kryptowalut, która mimo dobrych opinii ma mało kryptowalut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *