cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Kryptowaluta Bitconnect logo

Na której giełdzie można kupić kryptowalutę BitConnect (BCC)?

| 0 comments

Kryptowaluta Bitconnect logo

Ze względu na wydarzenia w połowie stycznia 2018 rekomendujemy ekstremalną ostrożność w spekulowaniu na walucie BCC! Natywna giełda BCC została zamknięta i płynność kryptowaluty jest bardzo mała.

Kryptowaluta BitConnect (BCC) to oparta o otwarty kod źródłowy krypotowaluta, której społeczność skoncentrowana jest na przechowywaniu i inwestowaniu w niezależnym od rządów środowisku. Unikalna propozycja BCC opiera się na fakcie, że samo posiadanie kryptowaluty BitConnect uprawnia do otrzymywania odsetek, zależnych od ilości posiadanej kryptowaluty – jest to zapłata za wspieranie bezpieczeństwa sieci. Udana implementacja metody Proof-of-Stake sprawiła, że kryptowaluta posiada wysoką kapitalizację – ponad 3 miliardy dolarów na początku 2018 roku.

Bitconnect można kupić offline w portfelu BCC lub na kilku giełdach kryptowalut, z których największy obrót generuje giełda ściśle związana z projektem BCC. Projekt cieszy się sporą popularnością głównie ze względu na procent od utrzymywanego kapitału – jeśli podzielasz entuzjazm inwestorów, możesz kupić BCC na HitBTC.com (tym razem żadna giełda z zachodu nie oferuje tej kryptowaluty). Zarejestruj się, żeby kupić BCC, dopóki jest możliwe założenie konta bez weryfikacji:

  1. Zarejestruj darmowe konto na HitBTC.com (lepiej się pospieszyć, niektóre giełdy blokują możliwość rejestracji)
  2. Wpłać kryptowalutę, która łatwo się przesyła, np. LTC, BCH lub ETH (gdy chcesz kupić za fiat, kup krypto np. na LocalBitcoins)
  3. Wybierz parę kryptowalutową BCC/BTC i kup BCC. Prowizja za transakcję wynosi jedynie 0,1% (najniższa z dostępnych giełd)

Dla bezpieczeństwa przelej zakupioną kryptowalutę na portfel offline.

###

ICO w styczniu 2018, w których trzeba uczestniczyć!

Które giełdy krypotowalut nie wymagają weryfikacji i są anonimowe?

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.