cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

polska giełda kryptowalut

Która polska giełda kryptowalut jest najlepsza w 2018?

| 0 comments

polska giełda kryptowalutWybór giełdy kryptowalut jest bardzo istotny, szczególnie na początku drogi inwestora kryptowalutowego. Łatwość rejestracji (a czasem nawet i sama dostępność rejestracji!), prostota korzystania z serwisu, wysokość opłat, dostępność rzadkich kryptowalut, ale i konieczność i szybkość weryfikacji, profesjonalizm supportu i wreszcie bezpieczeństwo i uczciwość samej giełdy. Jest bardzo dużo czynników, które trzeba wziąć pod uwagę przed wybraniem giełdy kryptowalut.

Dlaczego polska giełda? Ponieważ po pierwsze wszystko będzie po polsku, co znakomicie ułatwia korzystanie. Po drugie – w razie małych problemów możemy zwrócić się do polskojęzycznego wsparcia (email, chat). I po trzecie, najważniejsze, w razie dużych problemów, możemy ubiegać się o zwrot naszej własności u wykonawców polskiego prawa (a nie chińskiego, amerykańskiego, karaibskiego…).

Jakie są możliwości? W 2018 działa kilka godnych zaufania giełd kryptowalut – wybraliśmy najpopularniejsze. Mimo rzetelności i nacisku na bezpieczeństwo, rekomendujemy po dokonaniu zakupu trzymanie kryptowalut we własny, bezpiecznym portfelu – najlepiej sprzętowym lub offline.

bitbay logo

Giełda kryptowalut: BitBay.net

Łatwość obsługi: średnia, dość intuicyjny interface

Prowizje: 0.73%

Dostępne kryptowaluty: BTC i forki BCH BTG, ETH, LTC i mnóstwo innych

Dostępność rejestracji: tak – darmowa rejestracja BitBay

bitmarket logoGiełda kryptowalut: BitMarket.pl

Łatwość obsługi: średnia, dość skomplikowany dla początkujących i trochę przestarzały interface

Prowizje: 0.60% regulamin Bitmarket

Dostępne kryptowaluty: BTC i forki BCH BTG, LTC

Dostępność rejestracji: Tak – darmowa rejestracja konta Bitmarket.pl

coinbe logo

Giełda kryptowalut: Coinbe.net (dawny Beatcoin.pl)

Łatwość obsługi: łatwa, nowoczesny interface

Prowizje: 0.60%

Dostępne kryptowaluty: BTC i forki BCH BTG, ETH, LTC i wiele innych

Dostępność rejestracji: Tak – darmowa rejestracja Coinbe.net

Jeśli chcesz kupować inne waluty, poza Bitcoinem i innymi, bardzo popularnymi walutami, możesz rozważyć zakup Bitcoin i rejestrację na zagranicznej giełdzie kryptowalut. Do zakupu Bitcoin doskonale nadaje się jeden z najbardziej zaufanych serwisów: LocalBitcoins lub polski broker z szybkimi wpłatami:4coins.pl. Jeśli jednak chcesz zaufać polskiej giełdzie, po prostu zarejestruj konta na BitBay.netBitMarket.pl i na Coinbe.net – zanim przyjmowanie nowych użytkowników zostanie wyłączone, jak na niektórych zagranicznych giełdach.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.