cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

chińskie giełdy kryptowalut
chińskie giełdy kryptowalut

Która anonimowa giełda kryptowalut bez weryfikacji na 2018?

| 0 comments

Na fali popularności kryptowalut coraz mniej inwestorów zwraca uwagę na niezwykle ważny czynnik, który może zaważyć na przyszłym sukcesie. Chodzi o anonimowość – często pomijany aspekt. Główny nurt wchodzących w krypto wybiera drogę: giełda, przelew bankowy, inwestycja w kryptowaluty, wypłata do złotówek, wypłata na konto bankowe. To bezpieczny sposób, ale ma kilka wad –  inwestycja w kryptowaluty staje się jasna dla operatorów big data, którzy potem sprzedają informacje o sprofilowanych użytkownikach do marketerów, banków i co gorsza, szeroko pojętych urzędów. Czy można się przed tym ustrzec?

Jeśli akceptujesz wyższe ryzyko i kupujesz w celu długoterminowego trzymania, skorzystaj z giełdy, w której nie ma weryfikacji dokumentów (która sama w sobie jest bardzo ryzykowna). Są następujące alternatywy: Binance.comKuCoin.com, HitBTC.com i Mercatox.com:

Logo binance

Najpopularniejszy wybór (+promocja na prowizje 0.05%): giełda kryptowalut Binance.com. Zaletami są: brak weryfikacji, łatwe korzystanie z serwisu, najniższe prowizje (0.1%) i dostępność rzadkich kryptowalut (m.in. IOTA). Ciągle możliwa jest szybka i darmowa rejestracja w Binance. Pamiętaj, żeby po zakupie kryptowaluty przenieść ją na bezpieczny portfel pod swoją kontrolą.

 

Giełda kryptowalut mercatox logo

Giełda kryptowalut Mercatox.com oferuje wiele niszowych kryptowalut z potencjałem, w tym Tron. To pierwsza giełda, która pozwala na zakup RaiBlocks, kryptowaluty, która osiągnęła wielkie zyski na początku 2018.

  1. Zarejestruj darmowe konto na Mercatox
  2. wpłać kryptowaluty, które mają krótki czas potwierdzenia transakcji
  3. znajdź parę walutową TRX/BTC i kup Tron (TRX)
  4. Zadbaj o bezpieczeństwo i sprawdzaj często stan portfela na giełdzie
  5. Sprawdź niedocenione jeszcze przez inwestorów kryptowaluty dostępne na Mercatox, takie jak RaiBlocks

 

HitBTC logo

Giełda kryptowalut HitBTC.com (Chiny). Zaletami są: anonimowość, brak weryfikacji, łatwe korzystanie z serwisu, najniższe prowizje (0.1%), dostępność wielu rzadkich kryptowalut (m.in. Siacoin, Ardor) i panel tradera kryptowalut. Ciągle możliwa jest szybka i darmowa rejestracja w HitBTC. Pamiętaj, żeby po zakupie kryptowaluty przenieść ją do bezpiecznego portfela pod swoją ochroną.

 

Kucoin logo

Giełda kryptowalut: KuCoin.com (Chiny). Zaletami są: brak weryfikacji i anonimowość, prostota strony i rejestracji, najniższe prowizje (0.1%). Założenie konta jest możliwe pod adresem: darmowa rejestracja na kucoin.com. Pamiętaj, żeby po zakupie kryptowaluty przenieść ją na bezpieczny portfel pod swoją kontrolą.

Giełda kryptowalut Cryptopia logo

Giełda kryptowalut: Cryptopia.co.nz (Nowa Zelandia) to propozycja z antypodów. Miejsce, z jednej strony charakteryzujące się brytyjskim podejściem do prawa (pozytyw), z drugiej strony kraj leżący tak daleko od scen światowych rozgrywek, że jest szansa na spokój i ciszę. Rejestracja jest ciągle otwarta: załóż darmowe konto na cryptopia.co.nz.

W korzystanie z zagranicznych giełd wpisane jest większe ryzyko – chodzi o to, że w razie problemów zdani jesteśmy na prawo kraju, gdzie jest założona giełda i wykonywanie czynności prawnych w celu dochodzenia swoich praw może być związane z dużymi kosztami.

Jeśli chcesz sprzedać kryptowaluty w anonimowy sposób, możesz spróbować serwisu LocalBitcoins, wbrew pozorom nie jest to trudne. Większość kwestii dotyczących wymiany jest bezpośrednio negocjowana z partnerem transakcji. Warto wybrać sprawdzonego i elastycznego kupującego/sprzedającego – pomoże w tym sprawdzenie reputacji konta.

Wypróbuj anonimową giełdę Binance.comMercatox.comHitBTC.comKuCoin.com lub Cryptopia do szybkiego zakupu lub sprzedaży kryptowalut. Rejestracja jest wciąż dostępna i darmowa.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.