cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Dolar
Dolar

Kopanie bitcoinów przez przeglądarkę na dowolnym urządzeniu

| 2 komentarze

Kryptowalutowy świat rozwija się w tempie, za którym trudno nadążyć. Jeszcze niedawno opisywałem drogę do darmowych bitcoinów, a już potrzeba odświeżenia tematu, ponieważ otworzył się całkiem nowy sposób – wydobycie bitcoinów za pomocą dowolnego urządzenia. Kopanie odbywa się za pomocą przeglądarki i nie potrzeba skomplikowanej wiedzy technicznej do uruchomienia wydobycia.

Inwestowanie w Bitcoin może być proste: najlepsze giełdy kryptowalut (bonusy za szybką rejestrację konta).

TLDR;

Oprócz możliwości zdobycia darmowych bitcoinów „na lokatę” płacącą ponad 4% rocznie, można wspomagać się dodatkowo kopaniem bitcoinów przez przeglądarkę – skrypt kopie w tle na procesorze i automatycznie przyznaje odpowiednią sumę. Potrzeba do tego rejestracji konta w serwisie z darmowymi bitcoinami i lokatą bitcoin (przyda się do tego własny adres bitcoin), oraz włączenia strony wydobywania bitcoin przez przeglądarkę, np. za pomocą linku:

Przejdź do strony kopania bitcoinów

Przejdź do strony kopania bitcoinów

Kopanie rozpoczyna się po prostu po kliknięciu Start Mining – można kopać na wielu urządzeniach jednocześnie (również na telefonach), zwiększając tempo przyrostu licznika satoshi.

Kopanie przez przeglądarkę wspomaga znacznie osiągnięcie poziomu 30 000 satoshi, na którym zaczynamy zarabiać na lokacie Bitcoin. To najlepsze rozwiązanie dla początkujących oraz tych, którzy ze względu na awersję do ryzyka uważają, że ceny kryptowalut zniechęcają do bezpośrednich inwestycji.

Koniec TLDR;

Darmowy bitcoin

Co było do tej pory?

Freebitcoin to dobre miejsce, w którym początkujący w dziedzinie kryptowalut mogli zdobyć pewną ilość bitcoina i nauczyć się zasad korzystania z portfela i transakcji. Tam również można zakładać bezpieczne lokaty w bitcoin, oprocentowane ponad 4% w skali roku, płacące odsetki co dzień.

Jest to też sposób dla wytrwałych na zdobycie większej liczby satoshi, za pomocą wydajnego korzystania z systemu punktów rewards (sposób wytłumaczony w poprzednim artykule o darmowych bitcoinach) oraz wspomagania się innymi darmowymi miejscami dystrybucji kryptowalut (np. darmowe Dogecoin). Dodatkowo, aktywność w serwisie jest nagradzana losami na loterię – co tydzień jest do wygrania kilka BTC.

Bitcoin logo

Co jest teraz?

Oprócz możliwości zdobycia darmowych bitcoinów przy wspomaganiu się dodatkowymi punktami oraz uczestnictwa w cotygodniowej loterii, doszła całkiem nowa możliwość zdobywania dodatkowych BTC za pomocą mocy procesora na komputerze, laptopie lub telefonie komórkowym. Serwis freebitcoin jest przeznaczony dla ludzi chcących poznać, czym jest bitcoin – jest sponsorowany przez operację wydobywania kryptowalut na dużą skalę oraz przez ludzi, którzy dzięki wczesnym inwestycjom w branży mają kapitał przeznaczony na edukację i promocję idei kryptowalut. Dla kogoś, kto jeszcze nie zetknął się z bitcoinem, powodem dla braku chęci do bezpośredniej inwestycji własnych pieniędzy jest np. negatywna ocena ryzyka z powodu wysokiej ceny BTC lub brak czasu dla utrzymywania kosztownej infrastruktury ochrony posiadanych bitcoinów. W tym przypadku zdobycie odpowiedniego salda za pomocą kopania w przeglądarce i darmowych bitcoinów jest najlepszym wprowadzeniem do świata krypto.

W serwisie, celem każdego użytkownika jest przekroczenie bariery 30 000 satoshi – wtedy jego kapitał zaczyna zarabiać automatycznie na lokacie. Dzięki kopaniu bitcoinów przez przeglądarkę, stało się to dużo łatwiejsze.

Można wspomagać zbieranie bitcoinów obliczeniami na komputerze, laptopie, komórce, wszystkie urządzenia kopią jednocześnie.

Jak zacząć?

  1. Zarejestruj się w serwisie oferującym darmowe bitcoiny i kopanie bitcoina przez przeglądarkę
  2. Nie zapomnij zdobywać darmowych satoshi (może dopisze Ci szczęście i wygrasz więcej) – wypełnij captcha i kliknij „Roll”
  3. Kliknij link do strony kopania przez przegląrkę:Kliknij, żeby przejść do strony kopania bitcoinów
  4. Kliknij „Start mining”

    Rozpocznij kopanie bitcoinów przez przeglądarkę

    Rozpocznij kopanie bitcoinów przez przeglądarkę

Po chwili usłyszysz, że procesor zacznie cięższą pracę, a licznik satoshi zacznie się zwiększać.

Konkrety

Ile można zdobyć? Wypłata jest uzależniona od kursu bitcoina (im wyższy, tym lepsza wypłata). Prawdopodobnie moc obliczeniowa nie jest wykorzystywana do miningu tylko bitcoina, ale również innych kryptowalut, a użytkownik jest rozliczany w btc. Jest bardzo mała szansa na to, że procesor może przegrzać się podczas kopania btc przez przeglądarkę. Dodatkowo, użytkownik może regulować natężenie kopania za pomocą suwaka zmniejszającego obciążenie.

W zależności od mocy procesora, można zarobić ok. 20 satoshi na godzinę, co daje ok. 200 satoshi na „dzień pracy”: jeśli mamy stronę działającą w tle podczas roboczego dnia. Stosując to przez kilka tygodni jesteśmy w stanie zredukować blisko połowę wysiłku, jaki włożylibyśmy w osiągnięcie 30 000 satoshi, czyli poziomu, od którego zaczynają się odsetki na lokacie bitcoin.

Kopanie bitcoin przez przeglądarkę

Wytrwałe kopanie bitcoin przez przeglądarkę na wielu urządzeniach może przynieść dobre wyniki

Jeśli macie w domu kilka urządzeń z przeglądarką internetową (komputery, laptopy, telefony), warto spróbować – tym bardziej, jeśli jeszcze nie jesteście zaznajomieni ze światem kryptowalut. W ten sposób możecie w bezpieczny sposób nauczyć się czym jest Bitcoin, jak się obsługuje portfel i jak chronić swój majątek.

Jesteś zainteresowany? Spróbuj kopania bitcoina przez przeglądarkę. Gdy dotrzesz do salda 30 000 satoshi, Twoje kryptowaluty będą codziennie zarabiały dla Ciebie odsetki.

Zarejestruj już teraz konto na Binance.com – najpopularniejszej giełdzie kryptowalut bez weryfikacji.

Logo binance

###

Znasz się na kryptowalutach? Załóż konto na giełdzie kryptowalut bez weryfikacji z najniższymi prowizjami.

Możesz inwestować w kryptowaluty już od 10 zł: sprawdź jak anonimowo kupić kryptowaluty.

Chcesz dowiedzieć się, jak przyspieszyć zdobywanie darmowych bitcoinów? Wypróbowany sposób na darmowe bitcoiny.

Masz już kryptowaluty? Pamiętaj, żeby trzymać je w bezpiecznym portfelu bitcoin / ethereum.

2 Comments

  1. Chodzi jako tako ale wydaje mi się że coś za mało dostajemy!

  2. Stacjonarka, 2 laptopy plus smarfton daje lepsze wyniki niż na screenie. Ale mogłoby być więcej.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.