cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Jak najłatwiej kupić kryptowalutę IOTA?

| 0 comments

kryptowaluta iota

Tokeny Internet of Things, czyli kryptowaluta IOTA zyskuje ostatnio ogromną popularność. Jest coraz bardziej rozpoznawalna, między innymi dzięki współpracy z wiodącymi producentami przemysłowymi, jak Bosch. Inne firmy, w tym chińskie i koreańskie wyraziły swoje zainteresowanie. Jak wykorzystać tę szansę? IOTA jest dostępna na niewielu giełdach, a instalacja portfela wymaga dużo wysiłku i dostępu do wiedzy technologicznej. Na szczęście jest jedna giełda, która obsługuje trading tą kryptowalutą – chińska giełda kryptowalut Binance.

  1. zarejestruj darmowe konto na Binance.com
  2. zasil konto za pomocą BTC, LTC, BCH lub innej kryptowaluty (jeśli chcesz wpłacić dolary, wymień je wcześniej na kryptowalutę za pomocą LocalBitcoins)
  3. Przejdź do pary BTC / IOTA i kup tokeny. Normalna opłata transakcyjna wynosi jedynie 0,1% (jedna z najniższych na świecie), ale tymczasowo została obniżona i wynosi jedynie 0,05%
  4. Ciesz się posiadaniem przyszłościowych tokenów i sprawdzaj regularnie stan konta i bezpieczeństwo giełdy.

Gdy pojawi się godny zaufania portfel, rekomendujemy oczywiście przeniesienie kryptowaluty IOTA do prywatnego chronionego portfela, najlepiej sprzętowego.

Ostatnio giełdy zawieszają tymczasowo możliwość rejestracji kont – załóż konta w najlepszych giełdach kryptowalut, żeby zdążyć przed zawieszeniem rejestracji!

###

Szukasz innych kryptowalut z potencjałem? Sprawdź Cardano, Lisk, Siacoin, Ethereum, Dogecoin, Digibyte, Ardor, Ripple, Raiblocks, EOS, Dash, Tron.

Pośpiesz się i załóż konto na anonimowych giełdach bez weryfikacji!

Szukasz godnych zaufania giełd kryptowalut? Sprawdź najlepsze giełdy kryptowalut wg ryzyka.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.