cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Kryptowaluta Stellar logo

Jak łatwo i anonimowo kupić kryptowalutę Stellar?

| 0 comments

Kryptowaluta Stellar logo

Kryptowaluta Stellar (XLM) to zdecentralizowana i hybrydowa sieć, pozwalająca na dokonywanie transakcji i transfer pieniędzy. To, co wyróżnia tę kryptowalutę o fakt, że oprogramowanie jest open source, sieć jest globalna, a opłaty transakcyjne bardzo niskie. Sieć jest otwarta na uczestnictwo prywatnych użytkowników, przedsiębiorców, brokerów i banków oraz systemów IT. Zespół odpowiedzialny za rozwój Stellar poczuwa się do misji poprawy jakości międzynarodowego systemu finansowego – co na pewno przekłada się na dobre perspektywy projektu.

Jak szybko i anonimowo kupić kryptowalutę Stellar? Najlepiej użyć anonimowej giełdy bez weryfikacji, szczególnie, że taka możliwość jeszcze istnieje. Tokeny Lumens, czyli jednostki kryptowaluty Stellar są dostępne na giełdzie kryptowalut Binance. Jak kupić Stellar krok po kroku?

  1. zarejestruj darmowe konto na Binance.com
  2. zasil konto za pomocą kryptowaluty (jeśli planujesz wydać dolary, złotówki lub funty za kryptowaluty, wymień je za pomocą LocalBitcoins, dbając o anonimowość)
  3. Przejdź do pary BTC / XLM i kup Stellar. Opłata transakcyjna wynosi jedynie 0,1% (jedna z najniższych na świecie).
  4. Przenieś walutę do prywatnego portfela, najlepiej sprzętowego – jeśli nie chcesz, często sprawdzaj stan portfela i bezpieczeństwo środków na giełdzie. Rozważ również zakup rzadkich kryptowalut, dostępnych na tej giełdzie, takich jak np. IOTA.

Daj znać w komentarzu jak poszło lub jeśli masz sugestie lub usprawnienia. Pamiętaj, że możliwość założenia konta na giełdzie kryptowalut bez weryfikacji może zostać zablokowana – warto się pośpieszyć.

Tak jak przewidywaliśmy, giełdy kryptowalut często zawieszają nowe rejestracje. Jeśli giełda, którą wybrałeś zawiesiła rejestrację, sprawdź giełdy kryptowalut, które jeszcze akceptują nowych użytkowników i załóż tam kontaDarmowe konto na Binance.com, gdzie tymczasowo wznowiono rejestracjęKuCoin.comHitBTC.comMercatox.com to najpopularniejszy wybór.

###

Załóż konta na anonimowych giełdach bez weryfikacji!

Szukasz godnych zaufania giełd kryptowalut? Sprawdź najlepsze giełdy kryptowalut wg ryzyka.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.