cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Kryptowaluta Neo logo

Gdzie najtaniej kupić kryptowalutę NEO?

| 0 comments

Kryptowaluta Neo logo

Kryptowaluta NEO to platforma non-profit, oparta na technologii blockchain i skoncentrowana wokół społeczności chcącej pracować nad digitalizacją obiegu ekonomicznego. Zasoby i aktywa cyfrowe w ekosystemie NEO mogą być tworzone i zarządzane za pomocą smart kontraktów osadzonych w rozproszonej sieci. Platforma jest popularna wśród inwestorów na całym świecie, o czym świadczy bardzo wysoka kapitalizacja kryptowaluty (np. na początku 2018 wynosiła ponad 6 miliardów dolarów).

Kryptowaluta NEO jest dostępna na azjatyckich giełdach kryptowalut: Binance.com (największy obrót względem popularności – rejestracja może być czasowo wyłączona – sprawdź na stronie), KuCoin.com i HitBTC.com

Kucoin logo

 1. Załóż darmowe konto na KuCoin.com (bez weryfikacji, nowi użytkownicy mogą się jeszcze rejestrować!)
 2. Zasil konto kryptowalutami, które szybko i tanio można transferować (LTC, ETH…)
 3. Wybierz parę walutową NEO/BTC i kup NEO
 4. Trzymaj kryptowaluty w bezpiecznym miejscu, lub jeśli trzymasz je na giełdzie, to sprawdzaj ile masz na koncie

Logo binance

 1. Załóż darmowe konto na giełdzie kryptowalut Binance.com
 2. Przelej kryptowaluty na giełdę (BTC lub LTC, ETH, lub inna, zapewniająca tani i szybki przesył)
 3. Znajdź parę walutową NEO/BTC i kup NEO
 4. Zdecyduj, czy chcesz trzymać środki na giełdzie, czy na swoim, bezpiecznym portfelu
 5. Pilnuj stanu portfela na giełdzie, przeanalizuj, czy chciałbyś kupić inne kryptowaluty dostępne na Binance, takie jak IOTA.

HitBTC logo

 1. Zarejestruj darmowe i anonimowe konto na HitBTC.com
 2. Wpłać kryptowalutę na konto (Ethereum, Litecoin, itd.)
 3. Znajdź parę walutową NEO / BTC i kup NEO
 4. Przenieś kryptowaluty do swojego portfela, jeśli tak zdecydujesz – w przeciwnym razie sprawdzaj często stan konta na giełdzie
 5. Jeśli jesteś traderem kryptowalut, z pewnością przypadnie Ci do gustu panel do tradingu, gdzie możesz kupić rzadkie kryptowaluty (m.in. Ripple, Siacoin, Lisk)

NEO jest szczególnie popularny wśród azjatyckich inwestorów, ale chętni z Europy i Ameryki również mogą zakładać konta na giełdzie, która prowadzi handel kryptowalutą NEO. Jeśli jeszcze nie masz Bitcoina lub kryptowalut, możesz bezpiecznie i anonimowo kupić na LocalBitcoins. Jeśli zależy Ci na szybkości i chciałbyś użyć polskiej giełdy kryptowalut, wypróbuj sprawdzony BitMarket.pl lub popularny BitBay.net.

Do zakupu kryptowaluty NEO potrzeba jednak konta na giełdach azjatyckich: HitBTC.comBinance.com lub KuCoin.com. Giełdy azjatyckie również pozwalają na weryfikację konta za pomocą dokumentów, dzięki temu zwiększają się limity wypłat – z drugiej strony tracimy częściową anonimowość. Wybór należy do użytkownika – napisz w komentarzu, którą giełdę wybrałeś.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.