cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Kryptowaluta Ethereum cieszy się świetnymi opiniami wśród inwestorów. Mimo spadków w 2018 cały czas ma wielką kapitalizację i znajduje wiele zastosowań. Na jej podstawie wyemitowano wiele wartościowych tokenów.

Gdzie najtaniej kupić kryptowalutę Ethereum?

| 0 comments

Kryptowaluta Ethereum to druga co do wielkości platforma blockchain. Imponujący wzrost wartości opiera się na zaufaniu i dobrych opiniach użytkowników. Które giełdy kryptowalut wspierają ETH?

Kryptowaluta Ethereum (ETH) to druga pod względem kapitalizacji kryptowaluta (po Bitcoinie) i platforma smart kontraktów, będąca bazą rozwoju wielu tokenów i projektów opartych o blockchain. Posiada wsparcie wielu programistów i inwestorów oraz dysponuje złożoną infrastrukturą, zapewniającą bezpieczeństwo działania i implementacji nawet najbardziej wymagających systemów. Projekt cieszy się wsparciem setek developerów, tysięcy inwestorów i milionów użytkowników.

Gdzie najtaniej kupić kryptowalutę Ethereum? Jeśli szukasz niskich prowizji, sprawdź dokładnie ile zapłacisz używając giełdy z Polski lub USA. W większości są to miejsca mające wysokie opłaty (np. BitBay pobiera ponad 0.7%). Giełdy z najniższymi prowizjami (0.2% za całą transakcję) są zlokalizowane w Chinach: Binance.comHitBTC.

Giełda kryptowalut binance to miejsce, gdzie można kupić Ethereum. Dobre opinie i wysoki obrót przemawiają za Binance.

Giełda kryptowalut Binance.com – zaletami są z pewnością brak weryfikacji, prosty interface, najniższe prowizje (0.1%) i dostępność rzadkich kryptowalut (m.in. popularna ostatnio IOTA). Szybka i darmowa rejestracja w Binance. Nie zapominaj, żeby po zakupie kryptowaluty przenieść ją na bezpieczny portfel.

HitBTC giełda kryptowalut z Ethereum

Giełda kryptowalut HitBTC.com – zaletami są: anonimowość, brak weryfikacji, łatwe korzystanie z serwisu, najniższe prowizje (0.1%) i dostępność rzadkich kryptowalut (m.in. Ardor, Siacoin). Ciągle możliwa jest szybka i darmowa rejestracja w HitBTC. Pamiętaj, żeby po zakupie kryptowaluty przenieść ją do bezpiecznego portfela pod swoją kontrolą.

Aby stać się właścicielem tokenów Ethereum na giełdach bez weryfikacji, należy wcześniej zdobyć Bitcoin (zwróć uwagę na anonimowość przelewów…). Najszybszy zakup BTC oferuje LocalBitcoins. Warunki kupna ustala się z kontrahentem – jeśli zależy Ci na anonimowości, ustal taką formę z kontrahentem, która ją zapewni. Sprawdzony i godny zaufania kupujący lub sprzedający ma konto o wysokiej reputacji.

Jeśli szukasz mniej ryzykownej opcji i jesteś w stanie zrezygnować z przywileju anonimowości (przynajmniej częściowej), spróbuj giełd zachodnich. Kup Bitcoiny na bardzo długo istniejącej na polskim rynku giełdzie BitMarket lub szybką płatnością na 4coins, Ethereum dostaniesz na BitBay lub CoinBe. Jeśli szukasz zagranicznej giełdy, spróbuj dużych serwisów: Poloniex lub Kraken. Na tych wszystkich giełdach możesz zasilać konto zarówno kryptowalutami, jak i przelewem bankowym (sprawdź niecodzienne metody płatności za bitcoin, takie jak SMS, Paypal czy funty).

Giełdy bez weryfikacji: Binance.com lub HitBTC.com do tej pory sprawdzały się do szybkiego wejścia w posiadanie Ethereum. Rejestracja jest wciąż dostępna i darmowa. 

Jeśli giełda, którą wybrałeś zawiesiła rejestrację, sprawdź giełdy kryptowalut, które jeszcze akceptują nowych użytkowników i załóż tam konta zawczasu! KuCoin.comHitBTC.comMercatox.comBinance.com to najczęstszy wybór wśród polskich inwestorów w kryptowaluty.

 

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.