cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

kryptowaluta Waves logo

Gdzie można kupić kryptowalutę Waves?

| 0 comments

kryptowaluta Waves logo

Kryptowaluta Waves działa na platformie oferującej szybkie transfery cyfrowych tokenów i zasobów, portfel oferujący przechowywanie wielu walut i rozwojowy team. Platforma Waves wsławiła się projektem z firmą Deloitte, zakończonym dużym sukcesem. Waves jest przeznaczona dla traderów, inwestorów i organizacji, chcących oprzeć cześć swoich procesów na elastycznym środowisku blockchain. Kolejnym pozytywnym  aspektem jest zdecentralizowana giełda, dostępna dla wszystkich użytkowników. Jeśli dołożyć do tego prostotę usługi i łatwość wdrożeń dostosowanych do potrzeb rozwiązań, można wnioskować o obiecującej przyszłości tego projektu.

Jeśli widzisz potencjał kryptowalutu Waves, spróbuj zainteresować się wewnętrznym systemem wymiany – jeśli szukasz łatwego i taniego rozwiązania, najlepsze będą azjatyckie giełdy. Można cieszyć się na nich najniższymi prowizjami i darmową rejestracją – na giełdach z Polski lub USA w większość pobierane są spore opłaty (np. BitBay pobiera ponad 0.7%). Giełdy kryptowalut z najniższymi prowizjami (0.2% za całą transakcję) są z Chin: Binance.comHitBTC.

Logo binance

Giełda kryptowalut Binance.com umożliwia kupowanie kryptowalut bez weryfikacji. Zaletami są łatwy wygląd, najniższe prowizje (0.1%), dostępność rzadkich kryptowalut (m.in. Siacoin, Ardor, IOTA). Sprawdź, czy rejestracja nowych kont jest otwarta: darmowa rejestracja w Binance. 

HitBTC logo

Giełda kryptowalut HitBTC.com umożliwia kupowanie wielu niszowych kryptowalut. Można korzystać z giełdy bez weryfikacji, korzystać z niskich prowizji (0.1%). Ciągle możliwa jest szybka i darmowa rejestracja w HitBTC. Rozważ przelanie kryptowalut na własny portfel dla bezpieczeństwa.

Żeby kupować kryptowaluty na giełdach bez weryfikacji trzeba wcześniej zaopatrzyć się w Bitcoin, najlepiej anonimowo. Najszybszy zakup BTC jest dzięki LocalBitcoins. Spójrz na reputację kontrahenta, odległość i możliwość zakupu bez ujawniania danych osobowych. Wykorzystaj fakt, że giełdy z niskimi prowizjami bez weryfikacji umożliwiają jeszcze rejestrację. Sprawdź giełdy kryptowalut i jeśli wierzysz w projekt Waves, załóż konta na Binance.com lub HitBTC.com i dołącz do inwestorów tego projektu.

###

Jak kupić kryptowaluty z potencjałem na wzrost wartości? IOTA, Ripple, Siacoin, Lisk.

ICO bankowe i finansowe – czy warto?

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.