cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Kryptowaluta Cardano

Gdzie i jak kupić kryptowalutę Cardano (ADA)?

| 0 comments

Kryptowaluta Cardano

Kryptowaluta Cardano (ADA) to projekt zdecentralizowanej kryptowaluty opartej o blockchain. To platforma smart kontraktów, całkowicie open source, dostarczająca zaawansowane rozwiązania – jej filozofia opiera się na naukowym podejściu i metodologiach. Wyróżnia ją fakt wdrożenia Proof of Stake oraz portfel umożliwiający lokalne uruchamianie aplikacji opartych o blockchain kryptowaluty Cardano.

Jak i gdzie można kupić tokeny ADA? Polskie i amerykańskie giełdy są raczej „pewne”, ale przygotuj się na wysokie prowizje (np. na BitBay zapłacisz ponad 0.7%), gdy giełdy z najniższymi prowizjami pobierają 0.2% za całą transakcję. Najkorzystniejsza jest: Binance.com

Logo binance

Giełda kryptowalut Binance.com (Chiny). Największe plusy: brak weryfikacji, łatwość poruszania się na stronie, najniższe prowizje (0.1%) i dostępność rzadkich kryptowalut (m.in. LiskIOTA). Ciągle możliwa jest szybka i darmowa rejestracja w Binance. Pamiętaj, żeby po kupnie Cardano przenieść ją na bezpieczny portfel pod swoją kontrolą.

Aby nabyć kryptowalutę ADA (Cardano), wcześniej trzeba kupić Bitcoin, który na giełdach z niską prowizją potrzebny jest do zakupu altcoinów. W tym celu najprościej wykorzystać najdłużej działający na rynku serwis wymiany LocalBitcoins. Lokalizację i formę zakupu ustala się z kontrahentem. Warto wybrać sprawdzonego i elastycznego kupującego/sprzedającego – zaświadczy o tym reputacji konta.

Giełda bez weryfikacji Binance.com polecana jest do szybkiego zakupu kryptowaluty Cardano. Pamiętaj o tym, że ze rynek kryptowalut charakteryzuje się sporą zmiennością i nawet w ciągu minut może się okazać, że kryptowaluta nie jest już w tej samej cenie. Rejestracja na giełdach bez weryfikacji jest wciąż dostępna i darmowa. Kurs Cardano będzie się zmieniał wraz z rozwojem projektu i coraz większej liczby wchodzących na rynek graczy, chętnych do wykorzystania trendu na rynku kryptowalut. Wpływ będzie miało również zastosowanie blockchaina Cardano do tworzenia kontraktów i dedykowanych platform.

Jeśli giełda, którą wybrałeś zawiesiła rejestrację, sprawdź giełdy kryptowalut, które jeszcze akceptują nowych użytkowników i załóż tam konta na zapas!   Binance, KuCoin.comHitBTC.comMercatox.com to najczęstszy wybór.

 

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.