cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Kryptowaluta Tron logo
Kryptowaluta Tron logo

Gdzie i jak kupić kryptowalutę Tron (TRX)?

| 0 comments

Kryptowaluta Tron logo

Kryptowaluta Tron to chiński projekt zdecentralizowanego protokołu, stawiającego sobie za cel dostarczenie światowego systemu rozrywki, opartego o bezpłatny dostęp do danych (filmy, muzyka, treści, etc.). Dane przechowywane w systemie opartym o blockchain i rozproszone przechowywanie danych zapewniałyby wolność  w publikacji, przechoywaniu i własności treści. Nowe podejście do cyfrowych treści – potencjał tego projektu już na początku docenili wcześni inwestorzy i kryptowaluta Tron doświadczyła dużych wzrostów na początku 2018 roku. TRX w rankingu kryptowalut znajdował się aż na 7 miejscu!

Tron jest dostępny na giełdach kryptowalut w Azji: Binance.com (największy obrót względem popularności), Mercatox.com i  HitBTC.com

Giełda kryptowalut mercatox logo

Giełda kryptowalut Mercatox.com oferuje wiele niszowych kryptowalut z potencjałem, w tym Tron. To pierwsza giełda, która pozwala na zakup RaiBlocks, kryptowaluty, która osiągnęła wielkie zyski na początku 2018.

 1. Zarejestruj darmowe konto na Mercatox
 2. wpłać kryptowaluty, które mają krótki czas potwierdzenia transakcji
 3. znajdź parę walutową TRX/BTC i kup Tron (TRX)
 4. Zadbaj o bezpieczeństwo i sprawdzaj często stan portfela na giełdzie
 5. Sprawdź niedocenione jeszcze przez inwestorów kryptowaluty dostępne na Mercatox, takie jak RaiBlocks

Logo binance

 1. Zarejestruj darmowe konto na giełdzie kryptowalut Binance.com
 2. Wpłać kryptowaluty na giełdę (BTC lub LTC, ETH, taka, która pozwala na tani i szybkie przesyłanie)
 3. Znajdź parę walutową TRX/BTC i kup Tron
 4. Sprawdzaj regularnie stan portfela na giełdzie, możesz również rozważyć zakup rzadkich kryptowalut dostępnych na Binance, takich jak IOTA.

HitBTC logo

 1. Załóż darmowe, anonimowe konto na HitBTC.com
 2. zasil konto na giełdzie za pomocą kryptowaluty o krótkim czasie i niskim koszcie przesyłu (LTC, ETH itd.)
 3. Odszukaj parę TRX / BTC i kup Tron
 4. Kontroluj bezpieczeństwo swojej inwestycji i sprawdzaj często stan konta na giełdzie
 5. Sprawdź panel do tradingu kryptowalut na HitBTC i rzadkie kryptowaluty, które możesz tutaj kupić (m.in. Ripple, Siacoin, Lisk)

Jeśli nie masz jeszcze kryptowalut, najłatwiej zdobyć je kupując je na giełdach umożliwiających zasilenie konta przez przelew (potrzeba w nich długiej weryfikacji!) – są to BitBay lub Bitmarket. Jeśli chcesz od razu dołączyć do doświadczonych użytkowników kryptowalut i zależy Ci na anonimowości, Bitcoiny możesz kupić anonimowo np. za pomocą LocalBitcoins. Kieruj się pozytywną reputacją konta partnera i opiniami kupujących.

Kryptowaluta Tron jest aktualnie handlowana na giełdach bez weryfikacji: HitBTC.comBinance.comMercatox.com. Na fali popularności niektóre giełdy wstrzymują rejestrację nowych kont, załóż konta jak najszybciej na giełdach kryptowalut bez weryfikacji, takich jak. KuCoin.com, żeby wykorzystać możliwości, jakie daje anonimowa giełda.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.