cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Kryptowaluta Nano logo
Kryptowaluta Nano logo

Czy warto kupić kryptowalutę Nano w 2018?

| 1 Comment

Kryptowaluta Nano zmieniła nazwę z Raiblocks w 2018, co doprowadziło do wzrostu wartości o 20%

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Raiblocks (XRB) to „winner” kryptowalutowych inwestorów. Powodód był prosty, nieporównywalnie szybkie transakcje – w dodatku darmowe! Nic dziwnego, że Raiblocks szturmem zdobyła serca spekulantów, windując cenę. Aktualnie już nie spotkamy tej nazwy na listach kapitalizacji kryptowalut – Raiblocks zmieniła się w Nano (ticker: NANO). Rebranding, zakończony sukcesem dołożył do wartości tokena kilka dolarów.

Czy warto kupić Nano w 2018?

Czy warto wejść w NANO? Jeśli szukasz „medium of exchange”, czyli kryptowaluty do przesyłania wartości, to zdecydowanie tak, po prostu ze względu na jej niezwykłe właściwości: szybkość i niski koszt. Nano można kupić na giełdzie kryptowalut Binance.

Giełda kryptowalut bez weryfikacji Binance

  1. Załóż konto na Binance.com
  2. Zasil konto kryptowalutą, na przykład Litecoin, Bitcoin lub Ethereum
  3. Odszukaj parę walutową NANO/BTC lub NANO/ETH i kup Nano (giełda ma najniższą prowizję 0.1% lub 0.05% w promocji płacąc Binance Coin)

Po zakupie warto przenieść kryptowaluty na własny, bezpieczny portfel offline. Wybierz giełdę kryptowalut z najniższą prowizją oraz z dostępem do anonimowego tradingu. Napisz w komentarzu, jak widzisz przyszłość kryptowalut i jaka jest Twoja opinia o kryptowalucie Nano.

###

Pośpiesz się i załóż konto na anonimowych giełdach bez weryfikacji!

Szukasz godnych zaufania giełd kryptowalut? Sprawdź najlepsze giełdy kryptowalut wg ryzyka.

 

One Comment

  1. Nie mam tej krypto w XTB, inwestuję w inne, ale nie tylko w bitcoina. Ogólnie krypto pozwalają sensownie zarobić, ale nie bez doświadczenia. Trzeba mieć jakąś wiedzę. Po to macie systemy tradingowe, żeby móc działać na koncie testowym, sam też tak robiłem. Najlepiej zaczynać po prostu od wirtualnej kasy ? bez rzucania się na głęboką wodę.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.