cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

kryptowaluta nem logo
kryptowaluta nem logo

Co to jest i jak kupić kryptowalutę NEM (XEM)?

| 0 comments

kryptowaluta nem logo

Kryptowaluta NEM (XEM) – czyli New Economy Movement – jest walutą o dużej kapitalizacji i stosunkowo niewielkiej popularności. Dopiero pod koniec 2017 roku wartość jednostki dopędziła resztę kryptowalut. Jest to japoński projekt, który cechuje możliwość dostosowania rozwiązań pod biznes lub projekt. To dostosowanie wykracza poza stopień customizacji, do którego przyzwyczaiły nas inne kryptowaluty. Blockchain NEM umożliwia stworzenie Namespace, które jest naszym kontenerem zasobów cyfrowych, a wewnątrz niego możemy definiować Mosaics. Mozaiki, dostosowane do projektu nazwy i adresy, mogą reprezentować dowolne elementy projektu. To, co jeszcze bardziej wyróżnia NEM to fakt, że umożliwia on stworzenie Adresów, które nie tylko organizują Mozaiki, ale też pozwalają łączyć elementy projektu wg zasad Multisig. Dzięki temu do dyspozycji jest środowisko oparte o Blockchain, z bogatą funkcjonalnością możliwą do zastosowania w wielu dziedzinach i branżach.

Niestety, popularność projektu aż do niedawna ograniczała się głównie do Japonii i do azjatyckich giełd. Projekt z pewnością ma potencjał – jeśli podzielasz to zdanie, najłatwiej kupić NEM na HitBTC.com (choć giełda KuCoin.com zapowiadała również wdrożenie XEM, a giełdy z weryfikacją Poloniex i Bittrex mają pewien wolumen transakcji XEM). Zarejestruj się, żeby kupić NEM, dopóki jest możliwe założenie konta bez weryfikacji:

  1. Utwórz darmowe konto na HitBTC.com (zanim zostanie wyłączona możliwość rejestracji)
  2. Zasil konto za pomocą waluty umożliwiającej błyskawiczny transfer, takiej jak LTC, BCH lub ETH (gdy chcesz wpłacić gotówkę, zamień ją wcześniej na kryptowalutę na LocalBitcoins)
  3. Wybierz parę kryptowalutową XEM/BTC lub XEM/ETH i kup XEM. Fee wynosi jedynie 0,1% (najniższe na świecie)

Kryptowaluta NEM pozwala na lokalne przechowywanie tokenów w portfelu offline, który rekomendujemy.

###

ICO w lutym 2018, w których warto uczestniczyć!

Które giełdy krypotowalut nie wymagają weryfikacji i są anonimowe?

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.