cenazysk.pl

w poszukiwaniu wartości

Smartfon android
Smartfon android

Bitcoin: kurs zawsze pod ręką na smartfonie

| 0 comments

Wpisywanie w pasek adresu „kurs bitcoin” i przechodzenie na stronę z ceną  może wejść w nawyk, szczególnie, jeśli mamy oczekiwania co do kierunku poruszania się wykresu wartości kryptowalut (zawsze w górę?!). Łatwo uwierzyć w szybki zysk patrząc na historyczne wzrosty, podsycane przepowiedniami analityków co do osiągnięcia poziomów $10000, $50000, czy nawet zawrotnych milionów dolarów za 1 BTC. Dlaczego nie łagodzić lęku przed utratą okazji częstym kontrolowaniem gdzie znajduje się poziom cen kryptowaluty, którą mamy? Najwygodniej sprawdzać to na smartfonie, a najprostszym sposobem jest po prostu skorzystanie z jednej z wielu stron internetowych pokazujących kurs bitcoin.

Co jeśli potrzeba czegoś więcej? Są od tego aplikacje na Androida – jest wiele aplikacji kryptowalutowych, jednak najprzydatniejsze okazały się:

  1. Bitcoin checker (Android – link do Google Play) – aplikacja pokazuje to, co powinna – ceny Bitcoin i większości kryptowalut na wielu rynkach.
  2. ZTrader (Android – link do Google Play) – aplikacja pozwala nie tylko na sprawdzanie gdzie aktualnie jest rynek, ale też na przeprowadzenie analizy technicznej.
  3. Coinbase Bitcoin wallet (Android – link do Google Play) – aplikacja pozwala na zarządzanie portfelem Coinbase, oprócz oczywiście sprawdzania ceny Bitcoin. Wyróżnia się ładnym i nowoczesnym interfacem.
  4. Blockfolio (Android – link do Google Play) – pozwala na kontrolowanie kryptowalutowego portfela inwestycyjnego – wpisuje się stan posiadania poszczególnych krypto i portfel przelicza aktualną wartość w walucie. Można również sprawdzić historię wartości portfela i jego wyniki.

Pamiętajmy jednak, że co za dużo, to niezdrowo. Kryptowaluty pozwoliły do tej pory na ogromne zyski, jednak nie warto, żeby sprawdzanie kursu zdominowało produktywne czynności lub życie rodzinne, prawda?

Zarejestruj już teraz konto na Binance.com – najpopularniejszej giełdzie kryptowalut bez weryfikacji.

Logo binance

###

Znasz się na kryptowalutach? Załóż konto na giełdzie kryptowalut bez weryfikacji z najniższymi prowizjami.

Kopanie bitcoinów na dowolnym urządzeniu przez przeglądarkę internetową – sprawdź czy się opłaca w 2017?

Nie lubisz ryzykować swojego kapitału? Sprawdź, czy i Ty możesz otrzymać darmowe bitcoiny.

Masz już kryptowaluty i nie czujesz się pewny w 100%? Pamiętaj, żeby trzymać je w bezpiecznym portfelu bitcoin / ethereum.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.